Чим протравити сокиру в домашніх умовах

ATIS

Снайпер
Доброго дня, виготовили мені сокирку для полювання, сокира повністю відшліфована і потрібно її чимось захистити від іржі. Ютуб передивився, можна і в лимонній кислоті і в оцеті і навіть в пепсі. Що з цього краще і чи чи буде це захищати від іржі? Можливо хтось має досвід прошу допомогти. Наперед дякую.:)
 

Вік71

Снайпер
Захищати вiд ржавiння буде,але не довго. Найкраще протравити в хлорному залiзi.
 

Свій

Новачок
А як щодо кока коли. Є в клубі цікаві ролики про дану тему.
 

валентин 65

Мисливець
Ее просто надо пльзоваться. В работе трудно что-бы что- нибудь ржавело. Атак-есть просто смазки-автомобильные. Сделайте Ржавым лаком и все ваши проблемы -решены. С ув.
 

stvime

Мисливець
Блестит, как у кота йайца :D а вообще я бы ничего не делал, всмысле не травил бы ни в какой кислоте, если топор будет регулярно в работе все будет хорошо и так, не сгниет 100%
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня, виготовили мені сокирку для полювання, сокира повністю відшліфована і потрібно її чимось захистити від іржі. Ютуб передивився, можна і в лимонній кислоті і в оцеті і навіть в пепсі. Що з цього краще і чи чи буде це захищати від іржі? Можливо хтось має досвід прошу допомогти. Наперед дякую.:)
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Будете використовати за призначеням вона ржавити не буде , е природні мастила чи жири
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Пришлите мне топорик...я Вам его завороню... блестящий черный цвет... бесплатно,в рекламных целях...(пересыл Ваш)
 
Зверху