Питання про збільшення дичини

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Яких кролів можна поселити в угіддях і як їм допомогти вижити
Очень просто.
Называется зверушка -- заяц- русак.
Делать солонцы, охранять от всяких гондонов с фарой во лбу и не только и хищников.
 

vitaly blow1988

Новачок
Це зрозуміло, я ставлю питання про штучне підселення кроликів в угіддях
 

krushinski00

Снайпер
Випусти на весні з десяток домашніх в якись ярок і наблюдай кожен день як себе почувают.спочатку підкормлюй.а нове покоління якщо таке буде вже самостійно буде шукать корми
 

TRUST ME

Мисливець
Ви хоч самі розумієте, що написали???:eek:
Я то розумію, що пишу. А Ви??????
А Ви розумієте, що діями такого Ентузіаста є наслідки:
- змінення фауни даного регіону;
- змінення ланки харчового ланцюжка даного ареалу;
- нанесення шкоди фермерським господарствам, що висівають культуру, що може бути для них кормом;
- сприяння зародження нового розповсюджувача хвороб;
- змінення кормової бази ареалу.

Ентузіаст прорахував:
- наявність самої кормової бази в цьому арелі;
- збільiення кількості хижаків;
- збитки огородників від нашестя цих кролів;

Питань мільон.

Перж за все, треба бути СВІДОМОЮ ЛЮДИНОЮ.

Хочеш розповсюджувати - не має проблем. Я не проти.
Але треба розділяти відповідальність впливу на навколишнє середовище, в умовах вільного ареалу і в умовах обмеженого простору.

Для Вашого простого розуміння - якщо Ентузіаст випустить кролів, а ці кролі почнуть розселятися на полях фермерів і селян, їсти їх урожай, то повірте мені, цей Ентузіаст буде шукати п'ятий кут.
 
Шановний! Буду не скормний....:) Біолог-мисливствознавець, з двома вищими освітами, директор мисливськовпорядчого підприємства...Далі продовжувати??? :cool::cool::cool:
Екологічних паспортів на диких тварин НЕ ІСНУЄ!!!
Державного розпорядника лісових ресурсів НЕ ІСНУЄ!!!
А тепер по порядку!
Для того щоб випутити диких кролів в мисливські угіддя необхідно наступне.
Користувач (мисливське господарство) отримує необхідні погодження (управління лісового та мисливського господарства, департамент екології, ветслужба) і отримує в Мінприроди дозвіл на переселення. Аналогічні документи у себе в області отримує продавець. Переселення відбувається на підставі наукового обгрунтування можливості цього заходу...Якщо треба я дам посилання на нормативно-правову базу....
Є реальний приклад (я готував обгрунтування) переселення дикого кролика. На сьогодні популяція складає біля 200 голів
P.S. Без обід...;)якщо не знаєш точно, краще не писати....Особисто я не лізу в теми авто, зброї, тощо де не особливо обізнаний...З повагою.
 

TRUST ME

Мисливець
Шановний! Буду не скормний....:) Біолог-мисливствознавець, з двома вищими освітами, директор мисливськовпорядчого підприємства...Далі продовжувати??? :cool::cool::cool:
Екологічних паспортів на диких тварин НЕ ІСНУЄ!!!
Державного розпорядника лісових ресурсів НЕ ІСНУЄ!!!
А тепер по порядку!
Для того щоб випутити диких кролів в мисливські угіддя необхідно наступне.
Користувач (мисливське господарство) отримує необхідні погодження (управління лісового та мисливського господарства, департамент екології, ветслужба) і отримує в Мінприроди дозвіл на переселення. Аналогічні документи у себе в області отримує продавець. Переселення відбувається на підставі наукового обгрунтування можливості цього заходу...Якщо треба я дам посилання на нормативно-правову базу....
Є реальний приклад (я готував обгрунтування) переселення дикого кролика. На сьогодні популяція складає біля 200 голів
P.S. Без обід...;)якщо не знаєш точно, краще не писати....Особисто я не лізу в теми авто, зброї, тощо де не особливо обізнаний...З повагою.
Різниця від мисленням Вашим і моїм є ПРІРВА.
Мене дивує, що Ви, позиціонуючи себе людиною, котра відноситься до найвищої категорії згідно ДК: не побачили те, що я описав майже ту саму думку, з якою Ви апонували мені, але без деталізації.
Аналіз - це не ваше. Практика - можливо.
Екологічний паспорт на диких тварин - мається на увазі Ветеринарне свідоцтво.
Державний розпорядник лісових ресурсів - Державне Агенство Лісових Ресурсів, як Державний розпорядник лісових ресурсів, що надає ресурси у користування в т.ч. і під мисливські угіддя.

А далі, скиньте скан копії своїх Дипломів мені в личку.
 
Різниця від мисленням Вашим і моїм є ПРІРВА.
Мене дивує, що Ви, позиціонуючи себе людиною, котра відноситься до найвищої категорії згідно ДК: не побачили те, що я описав майже ту саму думку, з якою Ви апонували мені, але без деталізації.
Аналіз - це не ваше. Практика - можливо.
Екологічний паспорт на диких тварин - мається на увазі Ветеринарне свідоцтво.
Державний розпорядник лісових ресурсів - Державне Агенство Лісових Ресурсів, як Державний розпорядник лісових ресурсів, що надає ресурси у користування в т.ч. і під мисливські угіддя.

А далі, скиньте скан копії своїх Дипломів мені в личку.
Мислення і знання, то різні речі! Я себе не відношу до найвищої категорі, і не ділю людей на категорії....За ветсвідоцтво, або форма 2 то так. А Держлісагенство НЕ НАДАЄ мисливські угідддя, надають облради...З мого випуску за фахом працює аж троє...а конкурс був 7 людей на місце (1992 рік Запорізький державний університет) А з якого Вам скидати копію диплому??? o_O Я під ніками не ховаюсь....
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Когда выпускают фазана в новые угодья - никто не кричит о том, что "можно", "не можно", "хорошо", "плохо". Аналогичная ситуация и с другими видами фауны - олени, лани, тот же байбак, что там еще? А встал вопрос по кроликам - все, все пропало, выжрут все, ищите "пятый кут". Не нужно искать "пятый кут". Пробовали и у нас выпускать кроликов еще при Советском Союзе. Эксперимент не получился. ХЗ что пошло не так, я тогда еще был слишком мал.
 
Я бачив полювання на дикого кролика!
У порівнянні з полюванням на зайця, то чисте добування м'яса!

Навіть не цікаво!
В Європі інша мисливська культура та традиції. Тому деякі види полювання та полювання на деякі види (дрозди, чаплі....) нам не зрозумілі...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я много смотрел видео про охоту на дикого кролика (или зайца) в Канаде. Мне такая охота нравится. Это не европейские кролики.
 

Серг-Кл

Слідопит
Возможно все правы и вместе с тем нет) Если в угодиях уже есть заяц и его популяцию регулируют не хищники, а браки, то какой негативный эффект может быть от подселения? Это же не Австралия!)) Согласен по ветеринарии 100%, фемера и огороды вытесняют естественный ареал обитания, в данном случае ушастого, так что это не в счет))
 
Зверху