Газета, журнал про охоту?

WowkA 76

Мисливець
100% аналогічно. 19 років виписував, зараз перестав. Викупляю номера яких не вистачае для підтримання колекціі, так би мовити. В свіжих номерах маю інтерес до статтей Генріха Вольфа про зброю та кількох інших.
В старих номерах чого варта була тематика "Імена та моделі високого розбору", якщо не помиляюся, та й іншого ціеавого було вдосталь. Бувало газету на одному подиху прочитував, не відірвеш. А зараз...
Давайте не будемо робити антиреклами украiнськiй газетi .Менi подобаеться дисциплiна редакцii ,до 7 числа кожного мiсяця газета лежала в поштовiй скринькi, а один рiк передплатив онлайн - 10 сiчня - газети немае , думав щось неправельно заповнив найшов номерок редакцii подзвонив говорять все правельно заповнено газета вже повинна бути в мене.Потiм вислали в красивому великому конвертi ciчневий номер повибачались .Укрпошту розбомбили так що через тиждень найшли мою газетку ,листоноша принесла чуть не з сльозами,говорила що вигрiбали всi ,починаючи з неi i до областного поштампу.
 

WowkA 76

Мисливець
лучше советских журналов охота и охотничье хозяйство наверное и нет!!! сейчас одни рекламы!
Реклама это их зароботок , каждый квадратный сантиметр стоит денег . А фотки в газете вообще обалдеть особенно новогодний календарь.
 

mulyavchik

Снайпер
Зараз перечитую старенькi журнали Охота и охотниче хозяйство 50-80 рокiв -Настальгия.
И я тоже.Береш до рук аж приемно,ы в одночас якас гірчинка.от як було колись,а як стало зараз.Небо і земля.
 

WowkA 76

Мисливець
И я тоже.Береш до рук аж приемно,ы в одночас якас гірчинка.от як було колись,а як стало зараз.Небо і земля.
Здесь на форуме прикупил ,,Охотата и охотничье хозяйство,,4 и 6 выпуск 1958 года - чесно сказать читать особо нечего в основном величие партии,и такие сибе детские сказочки.Но как то после охоты , когда тушился заяц в капусте показал товарищу его ровесника(журнальчик) на последней странице фото черно-белое два пацанчука обняв собаку что-то там решают,смотрю а в него слезы на глазах, говорит да они крутые в них на штанах две подтяжки и собака была,а в меня была одна подтяжка через плече и мать инвалид.Ничего вырос , пробил дорогу в жизнь ,звание имеет ,,Заслуженный охотник Украины,, Здоровья ему ,а фото закажу художнице пускай срисует и увеличит под рамку - подарю на 60-летие.
 
Зверху