Вопрос на засыпку

север

ветеран форуму
надійна команда
за определенными угодьями и закрепляют ПОКи
Опять - двадцать пять!:confused::eek: Толчем воду в ступе: ЧЕМ ЗАКРЕПЛЯЮТ? Дайте, хоть один документ ( легальный и легитимный!) на форум о закреплении конкретной территории за конкретным сельским ПОК!!!
 

ura83

Слідопит
Опять - двадцать пять!:confused::eek: Толчем воду в ступе: ЧЕМ ЗАКРЕПЛЯЮТ? Дайте, хоть один документ ( легальный и легитимный!) на форум о закреплении конкретной территории за конкретным сельским ПОК!!!
Наскільки я зрозумів то на "СОВЕТАХ ":p:p:p:p
 

ura83

Слідопит
Можливо хтось теж не читав статут!!!


5. ПЕРВИННІ ОРГАНІЗАЦІЇ(КЛУБИ) ТОВАРИСТВА

5.1. З метою організації роботи із членами Товариства, координації діяльності членів УТМР щодо проведення організованих спортивних заходів, біотехнічної роботи у мисливських угіддях, президії рад Кримської республіканської, обласних, міських, регіональних, районних, міжрайонних, міськрайонних організацій УТМРсвоїм рішенням можуть створювати, а також ліквідовувати чи реорганізовуватипервинні організації(клуби) УТМР, які не є відокремленими підрозділами Товариства та діють без статусу юридичної особи.Первинні організації(клуби) УТМР формуються із членів УТМР, які, як правило, працюють на одному підприємстві, в установі, організації незалежно від форми власності та виду господарювання або у фізичної особи, яка використовує найману працю, або навчаються в одному навчальному закладі, або проживають у одній місцевості.

Первинні організації(клуби) УТМР створюються при наявності не менше 15 членів Товариства на підприємствах, в установах, організаціях, селянських господарствах, учбових закладах, а такожу селах і селищах.

Діяльність первинних організацій(клубів) УТМР регламентується їх положенням, затвердженим президією Всеукраїнської ради УТМР.

5.2. Основними завданнями первинноїорганізації(клубу) УТМР є:

а)виховання у членів Товариства почуття любові та дбайливого ставлення до природи, високої відповідальності за приналежність до Товариства, суворого дотримання Статуту Товариства;

б)проведення роз’яснювальної роботи серед членів Товариства та місцевого населення з питань охорони природи та раціонального використання мисливських тварин, риби, інших водних живих ресурсів, а також про мету і завдання Товариства;

в) сприяння розвитку мисливства та полювання, стендової стрільби та любительської спортивної риболовлі;

г)організація участі членів УТМР у проведенні біотехнічних робіт в угіддях, заходів з охорони та відтвореннямисливських тварин, збагаченняїх видового складу, збільшенняриби, інших водних живих ресурсів;

д)добування в установленому порядку мисливських тварин, риби, інших водних живих ресурсів, а також хижих та шкідливих тварин;

е) участь в охороні мисливсько-рибальських угідь, сприяння боротьбі з браконьєрством та іншими порушеннями правил полювання та рибної ловлі.

5.3. Вищим органом первинноїорганізації(клубу) УТМР є загальні збори, які скликаються головою первинноїорганізації(клубу) УТМР в міру необхідності, але не рідше одного разу на рік.

5.4. Загальнізборипервинноїорганізації(клубу) УТМР
5.4.1. Загальні збори первинноїорганізації(клубу) УТМРмають такі повноваження:

а) обирають на альтернативній основі строком на 7 років голову первинноїорганізації(клубу) УТМР, ревізора, а також делегатів на районну, міжрайонну, міськрайонну, міську, регіональну конференцію.

Голова первинноїорганізації(клубу) УТМР затверджується президією ради Кримської республіканської, обласної, міської, регіональної, районної, міжрайонної, міськрайонної організації УТМР, якою була створенавідповіднапервиннаорганізація(клуб) УТМР. У випадках бездіяльності, грубих порушень Статуту ця ж президія може звільняти його від виконання обов’язків голови цієїпервинноїорганізації(клубу) УТМР;

б) розглядають і затверджують плани роботи первинної організації(клубу) УТМР, заслуховують звіти ради та ревізійної комісії (ревізора) і приймають рішення з питань їх діяльності;

в) приймають осіб у члени Товариства та виключають з нього;

г) розглядають інші питання, пов’язані з роботою первинноїорганізації(клубу)УТМРз виконання статутних завдань.

5.4.2. Загальні збори первинноїорганізації(клубу) УТМР вважаються правомочними, якщо на них присутні більше половини членів УТМР, які стоять на обліку. Рішення приймається відносною (простою) більшістю голосів від числа присутніх членів первинноїорганізації(клубу) УТМР. У період між загальними зборами діяльністю первинноїорганізації(клубу) УТМР керує його голова.

5.5. Голова первинноїорганізації(клубу) УТМР

5.5.1. Голова первинноїорганізації(клубу) УТМРна підставі наданих йому повноважень:

а) сприяє забезпеченню правильного ведення мисливського господарства в угіддях, участі членів організацій у заходах щодо охорони і відтворення мисливських тварин, риби, інших водних живих ресурсів, проведенню біотехнічних і інших мисливсько-господарських робіт;

б) веде облік членів первинноїорганізації(клубу) УТМР, мисливських собак, ловчих звірів і птахів, а також сприяє веденню обліку мисливських тварин в мисливських угіддях;

в) проводить культурно-виховну роботу з членами первинноїорганізації(клубу) УТМР, пропагує серед населення мисливство та полювання, а також рибальський любительський спорт, дбайливе ставлення до природних багатств;

д)організовує участь членів УТМР у виконанні біотехнічних заходів, в оглядах і конкурсах, які проводять районні, міжрайонні, міськрайонні, міські ради Товариства, виставки мисливських трофеїв, сувенірів, мисливського та рибальського спорядження та приладдя, сприяє боротьбі з браконьєрством;

г) проводить підготовку осіб, які вступають у члени Товариства, виносить заяви про прийом в члени Товариства на розгляд загальних зборів первинноїорганізації(клубу)УТМР;

е) здійснює заходи з дотримання законодавства під час полювання і рибної ловлі;

є)розробляє плани заходів організації та виносить їх на розгляд загальних зборів членів первинноїорганізації(клубу) УТМР.
 

стрелок60

Слідопит
Позже выложу список ПОКОВ ОДНОГО ИЗ РАЙОНОВ.
Опять - двадцать пять!:confused::eek: Толчем воду в ступе: ЧЕМ ЗАКРЕПЛЯЮТ? Дайте, хоть один документ ( легальный и легитимный!) на форум о закреплении конкретной территории за конкретным сельским ПОК!!!
Діяльність первинних організацій(клубів) УТМР регламентується їх положенням, затвердженим президією Всеукраїнської ради УТМР.
Вы не находите ответ на свои вопросы?
Еще раз-закрепляют постановлением пленума районных УООР.Выложить скан постановления у меня нет ни времени ни желания.
 

стрелок60

Слідопит
Фото.Правда слово" совет"не всем по душе .И благодаря проведенной работе-"туристов "в угодьях нет.ПРИЕЗЖАЙТЕ-БУДЕМ РАДЫ ВСТРЕТИТЬ.
 

Вкладення

БЮВ

Слідопит
Вы не находите ответ на свои вопросы?
Просто людям "охоту подавай где Я хочу и где Мне нравится". А то что они являются членами ДОБРОВОЛЬНОГО общества со своим Уставом, где у каждого члена есть права и о б я з а н н о с т и, многим даже невдомек.
 

Копатыч

Зброяр
тобишь индивидуальная охота у вас не ведётся?
Что подразумевается, под словом "индивидуальная"?
Можешь ходить один, но егерь должен знать, что ты в угодьях и где ходишь, переезжаешь (меняешь, место охоты) - поставь егеря в известность. Опять же, на фазана, охота может проводиться, с егерем (если эта норма, прописана в приказе).
 

Dmitrriy

Мисливець
Что подразумевается, под словом "индивидуальная"?
Можешь ходить один, но егерь должен знать, что ты в угодьях и где ходишь, переезжаешь (меняешь, место охоты) - поставь егеря в известность. Опять же, на фазана, охота может проводиться, с егерем (если эта норма, прописана в приказе).
ну вот смотрите, что ЭТО для меня. Есть у меня район в Одесской области где я оплачиваю все взносы и охочусь. У меня сезонки перо и пух. Я ВСЕГДА хожу один, либо ещё один-два друга со мной. Предварительно я ни с кем не созваниваюсь...Если вижу что поле занято, то иду и ищу другое, чтобы ни кому на мозоли не давить и чтобы мне в гриву не дышали. Подъехали егеря - поздоровались, посмотрели доки и до встречи. Пересеклись с другими охотниками - поздоровались и разошлись...
Просто когда ездил в Черкасскую область то меня пытались обязать ходить с определённым коллективом, но на мой вопрос - обязательно ли это? ответили, удивлённо, что нет...
Всё это проходило в угодьях УооР. В частных угодьях естественно ознакамливают с правилами, но даже приставленного егеря я просил быть в стороне, а не лезть со своими рассказами за жизнь...
 

Копатыч

Зброяр
ну вот смотрите, что ЭТО для меня. Есть у меня район в Одесской области где я оплачиваю все взносы и охочусь. У меня сезонки перо и пух. Я ВСЕГДА хожу один, либо ещё один-два друга со мной. Предварительно я ни с кем не созваниваюсь...Если вижу что поле занято, то иду и ищу другое, чтобы ни кому на мозоли не давить и чтобы мне в гриву не дышали. Подъехали егеря - поздоровались, посмотрели доки и до встречи. Пересеклись с другими охотниками - поздоровались и разошлись...
Просто когда ездил в Черкасскую область то меня пытались обязать ходить с определённым коллективом, но на мой вопрос - обязательно ли это? ответили, удивлённо, что нет...
Всё это проходило в угодьях УооР. В частных угодьях естественно ознакамливают с правилами, но даже приставленного егеря я просил быть в стороне, а не лезть со своими рассказами за жизнь...
Мне все равно, где и с кем вы ходите .......
Но если в приказе, будет написано, что охота проходит в присутствии егеря, то он будет ходить с вами и мало того, может повести в те места, где уже давно ничего нет ......... именно отвести, по тому как, место охоты выбираете не вы, а он.
Я думаю, приехав в Черкасскую область, вы не читали приказ (иначе, не задавали бы "вопрос").
 

Dmitrriy

Мисливець
Мне все равно, где и с кем вы ходите .......
Но если в приказе, будет написано, что охота проходит в присутствии егеря, то он будет ходить с вами и мало того, может повести в те места, где уже давно ничего нет ......... именно отвести, по тому как, место охоты выбираете не вы, а он.
а мне всё равно где и что написано.
если меня не устраивает то что мне предлагают, то я просто не беру ... предложений много, чтобы хвататься за первое
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Шановні коллеги ! Проблема "туристів"мала місце і в нашій ПОК (тепер я хоч знаю як це називається хоча правильніше ПМК))) Вирішити питання в складі УТМР не вийшло .Дійсно навіть ніхто із сторони УТМР і нехотів її вирішувати на місцевому рівні і навіть були перемовини у Києві де я надіявся поспілкуватися з Володимиром Олексієвичем але керівництво УТМР замість юриста відкомандирував мисливствознавця (і таке буває).Закінчилось тим що відійшли своїм ПМК і самі ведем мисливське господарство. Важко !!!! Тож про плюси і мінуси скажу одне -дичини побільшало врази але погано сплю ))))) Дякувати Богу Україна вільна читайте закон і обирайте свій шлях! З ПОВ!
 

стрелок60

Слідопит
Просто людям "охоту подавай где Я хочу и где Мне нравится". А то что они являются членами ДОБРОВОЛЬНОГО общества со своим Уставом, где у каждого члена есть права и о б я з а н н о с т и, многим даже невдомек.
Добавлю-каждый год УООР проводит соревнования на стенде посвященные дню Победы.В коллектив подкинули пару человек левых.Обзваниваю чтоб предупредить и в ответ слышу вопрос что это еще за УООР.Человек не имеет даже представленияюА Вы говорите ЗАКОН.Всем удачи.Не забывайте периодически чистить ружья.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Фото.Правда слово" совет"не всем по душе .И благодаря проведенной работе-"туристов "в угодьях нет.ПРИЕЗЖАЙТЕ-БУДЕМ РАДЫ ВСТРЕТИТЬ.
"Скадати" и "препиняти" - это сильно!
И это типа официальная бумажка...:confused:
 
"Скадати" и "препиняти" - это сильно!
И это типа официальная бумажка...:confused:
Это удостоверение можно.....что бы не ругаться...до первого грамотного охотника, и хороший подарок ПРОКУРОРУ!
 
Фото.Правда слово" совет"не всем по душе .И благодаря проведенной работе-"туристов "в угодьях нет.ПРИЕЗЖАЙТЕ-БУДЕМ РАДЫ ВСТРЕТИТЬ.
Уберите и не позорьтесь! Это почти "как генеральный секретарь компартии Узбекистана"....Есть председатель райорганизации и есть ШТАТНЫЕ егеря! Все Председатель ПОК - руководитель ячейки клуба по интересам! ВСЕ!
 
Зверху