лодка для полювання!

FigVamUA

Новачок
шановні форумчани, стало таке питання про вибір лодки для полювання по перу, зупинився на лодкі Барк з транцем та кільом, але неможу визначитись з розміром лодки! які Ваші думки по цьому питанню? полюю в лодкі восновному в двох, але бувають части випадки що сам іду наводу! місцина де полюю заболочені озера(платнік)! чекаю на ваші відгуки!
 

Вкладення

Bessarab

Новачок
шановні форумчани, стало таке питання про вибір лодки для полювання по перу, зупинився на лодкі Барк з транцем та кільом, але неможу визначитись з розміром лодки! які Ваші думки по цьому питанню? полюю в лодкі восновному в двох, але бувають части випадки що сам іду наводу! місцина де полюю заболочені озера(платнік)! чекаю на ваші відгуки!
Оскар посмотри каноэ Yukon 2mv, я такую сам использую.Удобно как одному так и вдвоем. На моторе с воздушным охлаждением вообще в любую ж.. залезть можно.
 

Bessarab

Новачок
шановні форумчани, стало таке питання про вибір лодки для полювання по перу, зупинився на лодкі Барк з транцем та кільом, але неможу визначитись з розміром лодки! які Ваші думки по цьому питанню? полюю в лодкі восновному в двох, але бувають части випадки що сам іду наводу! місцина де полюю заболочені озера(платнік)! чекаю на ваші відгуки!
Оскар посмотри каноэ Yukon 2mv, я такую сам использую.Удобно как одному так и вдвоем. На моторе с воздушным охлаждением вообще в любую ж.. залезть можно.
 

Demidl

Мисливець
я зупинився на барк 250.для однного вистачаэ щей собака влазить. по зарослям очерету нерижеться та й самому таскати нормально. в колеги э аналогична але 270то самому важко з нею. але обовязково треба щоб настил був, тому що стоячи полювати нереально без нього. з транцем в очеретах не потрыбна, оскыльки мотор там не використовуэться....
 

rfyjt13

Слідопит
Та, я буду!!! Це телефон виправляє по своєму. Може боїться щоб не перетрудився.:)
 

БЮВ

Слідопит
Та, я буду!!! Це телефон виправляє по своєму. Може боїться щоб не перетрудився.:)
А я сообщение прочитал и всю тему просмотрел. Теперь дошло. А каноэ очень специфичное применение. Имею опыт охоты с замаскированной лодки ПВХ на воде. На ней можно сесть, встать, подвигаться, перекусить, порыбачить. В общем пол дня - день высидеть можно. На каноэ Вы зае...сь (замучаетесь)
 

Микола ARMS

Мисливець
Привіт. Хочу купити надувну лодку для полювання та риболовлі, розглядаю варіант
KOLIBRI К-270Т
Що можете сказати про такий варіант? Краще брати з "гострим" носом чи "тупим"(варіант вказаний мною з гострим)?
 

cagor

Слідопит
Привіт. Хочу купити надувну лодку для полювання та риболовлі, розглядаю варіант
KOLIBRI К-270Т
Що можете сказати про такий варіант? Краще брати з "гострим" носом чи "тупим"(варіант вказаний мною з гострим)?
Без разници, что вам больше нравится. В вашем случае по волнам и камышам будет ити одинаково что острый что круглый нос.
 

БЮВ

Слідопит
Привіт. Хочу купити надувну лодку для полювання та риболовлі, розглядаю варіант
KOLIBRI К-270Т
Що можете сказати про такий варіант? Краще брати з "гострим" носом чи "тупим"(варіант вказаний мною з гострим)?
Народу неизвестно в каких условиях Вы собираетесь использовать лодку и на каких расстояниях. Попробуете гребнуху, захочется моторную.;)
 

Микола ARMS

Мисливець
Народу неизвестно в каких условиях Вы собираетесь использовать лодку и на каких расстояниях. Попробуете гребнуху, захочется моторную.;)
Использовать планирую на не больших водоёмах, в охотах это заброшенные с камышами озерца-ставы. Рыбалка озера средней и в малом случае большой величины, река Горинь. В лодке 50/50 будет 1 или 2 человека
 

БЮВ

Слідопит
Использовать планирую на не больших водоёмах, в охотах это заброшенные с камышами озерца-ставы. Рыбалка озера средней и в малом случае большой величины, река Горинь. В лодке 50/50 будет 1 или 2 человека
Пойдет та что приглянулась.
 

Микола ARMS

Мисливець
Мотор можна і до цієї лодки кріпити у випадку якщо захочется, та поки планую на веслах практикувати)
 

БЮВ

Слідопит
Мотор можна і до цієї лодки кріпити у випадку якщо захочется, та поки планую на веслах практикувати)
Я обратил внимание что можно установить навесной транец. Но если у Вас рядом есть кроме маленьких озер мало-мальски приличная река и Вы спиннингист то через год Вы будете продавать эту лодку и искать 280-330 с транцем.:D:D:D
 
Зверху