"Автоматчики", поделитесь наблюдениями ))

Микола ARMS

Мисливець
Я ввжаю,що на зайчика 5 и 3 це випробовування для своїх зубів.А от перший 1 без контейнерна,другий 00 в контейнері і те що далі це вже під ранки.Хоча як що собачка добере це теж дуже цікаво.Я важаю,що на зайчика потрібно мати в арсеналі легеньку двустволочку,а от полуавтомат це вже гуска кряква і так далі.І в першу чергу треба пам'ятати,що ми люди і маем можливість купити в магазині.І тому давати шанс для дичі вижити або залишити потомство аби наші діти теж мали таку чудову можливість побувати на полюванні.
Так то вона так але бачу все ж більшість людей має хибну думку на рахунок власників п/а, якщо у всенароді звикли називати їх п'ятизарядками то не означає, що туди всі пхають 5-6 або 9 патронів коли йдуть на полювання!!! Почнемо з того, що полювання зі зброєю в магазин якої вміщається більше 2 патронів забороняється. По-друге думаю у багатьох вибір п/а зв'язаний чисто з індивідуальними особливостями, тобто комусь подобається, зручніше користуватися, обслуга і тд...
Мені наприклад тяжко з дводулками , я звик до 1 ствола, цілитися легше -це перше і головне! +1 патрон в запасі, як для мене також не мало важливо, було в практиці коли 3 діставали підранка. 1 спусковий курок-це просто чудо після того як згадаю свої колупання в двох крючоках в батьковій иж58))) Та ще деякі дрібниці у вигляді високої планки, зручної мушки, ваги рушниці...
 

Микола ARMS

Мисливець
Але ще хочу для колекції свій Иж58 в 20к та Иж12 в 12:rolleyes: Щось є в цих старих рушницях)
 

Копатыч

Зброяр
Я важаю,що на зайчика потрібно мати в арсеналі легеньку двустволочку,а от полуавтомат це вже гуска кряква і так далі.
Так вы, противоречите, себе самому ......
.І в першу чергу треба пам'ятати,що ми люди і маем можливість купити в магазині.І тому давати шанс для дичі вижити або залишити потомство аби наші діти теж мали таку чудову можливість побувати на полюванні.
Судя с этих слов, надо покупать не п/а и двудулки ......., а однодулки :rolleyes:o_Oo_O и легкое, и дичь оставим, потомкам .......
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
І тому давати шанс для дичі вижити
Для этого нужно заниматься ее разведением, а не ограничением кол-ва патронов в магазине ружья ИМХО. Я думаю, что шансы одинаковы на добыть "шерстяного", что с двудулки, что с П/А хоть 20 патронов в него снаряди, он же не стоит на месте... По моему сколько патронов не всунь, все равно больше 3х не нужно.
 

василь довжик

Слідопит
Так вы, противоречите, себе самому.[/QUOTE
Чим саме?Тим,що зайчик піднімається ближче чи далі і в дводулці е два патрони в чек 00 контейнер,получок 1 без контейнерна.Маем час на точне пріцілювання один успішний постріл.
 

василь довжик

Слідопит
Для этого нужно заниматься ее разведением, а не ограничением кол-ва патронов в магазине ружья ИМХО. Я думаю, что шансы одинаковы на добыть "шерстяного", что с двудулки, что с П/А хоть 20 патронов в него снаряди, он же не стоит на месте... По моему сколько патронов не всунь, все равно больше 3х не нужно.
Да особливо коли петель,фари,тепловізори і тим людям по барабану як закон так і сама природа.Не знаю як у вас а у нас саме так.А с полуавтоматом більше шансів.Перший постріл невід пустив далі другим промах це дводулка,а от полуавтомат третім пострілом уже точно.Всяк е випадки коли е можливість зробити де кілька пострілів.
 

Копатыч

Зброяр
Чим саме?Тим,що зайчик піднімається ближче чи далі і в дводулці е два патрони в чек 00 контейнер,получок 1 без контейнерна.Маем час на точне пріцілювання один успішний постріл.
Да тем, что "зайчика", для потомков оставить надо, а "уток, гусей и т. д.", не надо ........??????
Так если, один прицельный выстрел, то время переходить на "однодулку" .......... На нормальной охотничьей дистанции, косой валится от "тройки", не надо стрелять на 50 - 60 метров и будет порядок .........
У вас есть полуавтомат?
 

василь довжик

Слідопит
На нормальной охотничьей дистанции, косой валится от "тройки", не надо стрелять на 50 - 60 метров и будет порядок .........
У вас есть полуавтомат?
А где я писал про 50-60 метров и не нормальною охоту???25-30 метров с усиленого чека 5 контейнер не справиться з ушатим???Мое мнение заячья дробь номер 1 и 00 и на 3 не собираюсь!!!Продал двустволку купил п'яти зарядку.В планах для ходової по пушнине купить двустволочку.С ув
 

Trigal

Снайпер
Останнє редагування:

василь довжик

Слідопит
Без поллитра не получается осилить смысл этой витиеватой фразы :)
Спішив не мав часу ретельно описувати.Я мав на увазі,що шріт номер 5 в контейнері і с чека на 25-30 метрів візьме зайчика.І це не значить,що номер 5 на зайця ок.Я споряджаю як в дводулку так і в полуавтомат перший одиниця без контейнерна другий два нулі і буду так на далі робити тому,що все влаштовує.
 

василь довжик

Слідопит
Можливо для когось не зрозуміло чому я написав саме с чека.Так чек в порівняні з циліндром дасть більшу різкість.Чому і багато хто говорить,що наприклад тоз-34 рескость більша була ніж в полуавтомата в якому вкручений циліндр.Я наприклад не знав раніше пока сам не відстріляв пару патронів.Ось і тема під пол літра)))
 

CheshireCat

Мисливець
Так чек в порівняні з циліндром дасть більшу різкість.
Сумніваюсь я...
Якщо і буде різниця в різкості бою між чоком і циліндром, то, думаю, вона буде дуже незначна.
Настільки, що можна цією різницею знехтувати.
На різкість більше впливає спорядження патрону, ніж дульні звуження.
Дульні звуження впливають на осип дробу. Але не на дальність польоту дробу і не на різкість.
 

Федчук

Мисливець
Сумніваюсь я...
Якщо і буде різниця в різкості бою між чоком і циліндром, то, думаю, вона буде дуже незначна.
Настільки, що можна цією різницею знехтувати.
На різкість більше впливає спорядження патрону, ніж дульні звуження.
Дульні звуження впливають на осип дробу. Але не на дальність польоту дробу і не на різкість.
Я полностью с вами солидарен
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Сумніваюсь я...
Якщо і буде різниця в різкості бою між чоком і циліндром, то, думаю, вона буде дуже незначна.
Настільки, що можна цією різницею знехтувати.
На різкість більше впливає спорядження патрону, ніж дульні звуження.
Дульні звуження впливають на осип дробу. Але не на дальність польоту дробу і не на різкість.
Разница есть. С "чока" дробь идет более плотным пучком и дробинки в плотном пучке дольше сохраняют энергию. С "цилиндра" дробовой сноп рассеивается и соответственно отдельные дробинки быстрее теряют энергию. Не знаю что это в цифрах, но уверен что различие есть.
 

Федчук

Мисливець
Я обстреливал с МР 153 12 к. А товарищ ИЖ 58 по доске на 35 метров, резкость боя одинаковая. У чока кучнее выстрел вот и попадает больше дробинок как правило.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я обстреливал с МР 153 12 к. А товарищ ИЖ 58 по доске на 35 метров, резкость боя одинаковая. У чока кучнее выстрел вот и попадает больше дробинок как правило.
Не вопрос, 3-5 м/с заметить на "сосновой доске" невозможно, но факт остается фактом - "головные" дробинки с "чока" имеют большую скорость и соответственно и более высокую резкость.
 

Trigal

Снайпер
Я мав на увазі,що шріт номер 5 в контейнері і с чека на 25-30 метрів візьме зайчика.І це не значить,що номер 5 на зайця ок.Я споряджаю як в дводулку так і в полуавтомат перший одиниця без контейнерна другий два нулі і буду так на далі робити тому,що все влаштовує.
Я в этом сезоне первого зайца как раз "пятёркой" и взял ))) С 25 метров (примерно). В бурьянах - думал фазан поднимется, вложил в патронник пятерку, без контейнера, на войлоке. 1.53г D-20/32г дроби. В тушке 22 дробины насчитал, если память не изменяет.
Согласен, пятёркой зайца стрелять как-бы мелковато, но тройка для первого выстрела - в самый раз. Как Вы говорите: "і буду так на далі робити тому,що все влаштовує" :)
А двумя нолями в наших краях косуль стреляют вполне успешно. Слишком крупная дробь для зайца. Какой в ней смысл? Стрелять на 70-80м? Так на такой дистанции расстояние между дробинами будет такое, что даже если осыпь ляжет по месту - попадание дробин в тушку будет чисто случайным. Ну а до 60м зайцу единицы за глаза. И плотность осыпи нормальная, и энергии дробин достаточно. Оно-то понятно: зайца мало, поднимается далеко, хочется иметь возможность его достать... Но если глянуть таблицы со скоростями дробин на разных расстояниях, а потом отмерять реальные 80м и представить себе зайца на таком расстоянии, а потом еще отстрелять по бумаге на те же 70-80м свои патроны с "нолями", - становится абсолютно ясно, что стрельба на такие дистанции - чистой воды лотерея. Против фактов не попрёшь. В итоге перешел на более мелкие номера дроби (3-2-1) и теперь всем доволен. В первом сообщении написал, какой дробью стрелял в этом сезоне. Только один заяц взят единицей, остальные - двойка, тройка.
Впрочем, никому свое мнение не навязываю.
 
Останнє редагування:
Зверху