Как и где законно практиковаться в стрельбе не охотнику?

hantersvirid

Мисливець
Відповідь відносно полювання на приватних земельних ділянках, саме про це я написав фразу у попередньому повідомленні.
То хочу Вам повідомити, що в Україні є різні форми власності на землю. Я розгляну приватну власність. Саме в такій власності знаходиться у мене земельна ділянка прлощею 1,85 га (земельний пай діда) поблизу м. Горохів на Волині. Я спеціально переглянув свідоцтво на право власності. Так от, ні Верховна Рада ні Президент і навіть Ви не зможете віднести мою приватну земельну ділянку до мисливського фонду і т.д. Тобто заборонити полювати на ній я МАЮ повне право, і можу навіть обгородити її.
Проте, я немаю права заборонити диким тваринам, які є обєктом полювання, знаходитись, харчуватись, розмножуватись на ній. Крім цього, я також не маю права в межах свої приватної ділянки полювати на них у недозволений спосіб чи в недозволений час. Ви не розумієте суть Закону який цитуєте уривками і не розумієте його духу. Закон захищає суспільні інтереси направлені на нормальне функціонування природи( тих же диких тварин). І що ми маємо: земельна ділянка приватна, - тварини на ній суспільні. Як бути. ПЕребувати на ділянці зі зброєю теоритично можна, а відстрілювати тварин звичайно ж НІ.
Десь раніше у повідомленнях Ви безпідставно пісочили людину за Американські погляди чи підходи, то пора зрозуміти і відійти від радянських стереотипів мислення типу "все мае, все общее". Коли запрацює ринок землі, будьте певні, приватний власник заборонить ходити та полювати по приватних полях. І буде правий, як це не гірко.

По інших темах відпишусь пізніше, за браком часу
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Відповідь відносно полювання на приватних земельних ділянках, саме про це я написав фразу у попередньому повідомленні.
То хочу Вам повідомити, що в Україні є різні форми власності на землю. Я розгляну приватну власність. Саме в такій власності знаходиться у мене земельна ділянка прлощею 1,85 га (земельний пай діда) поблизу м. Горохів на Волині. Я спеціально переглянув свідоцтво на право власності. Так от, ні Верховна Рада ні Президент і навіть Ви не зможете віднести мою приватну земельну ділянку до мисливського фонду і т.д. Тобто заборонити полювати на ній я МАЮ повне право, і можу навіть обгородити її.
Проте, я немаю права заборонити диким тваринам, які є обєктом полювання, знаходитись, харчуватись, розмножуватись на ній. Крім цього, я також не маю права в межах свої приватної ділянки полювати на них у недозволений спосіб чи в недозволений час. Ви не розумієте суть Закону який цитуєте уривками і не розумієте його духу. Закон захищає суспільні інтереси направлені на нормальне функціонування природи( тих же диких тварин). І що ми маємо: земельна ділянка приватна, - тварини на ній суспільні. Як бути. ПЕребувати на ділянці зі зброєю теоритично можна, а відстрілювати тварин звичайно ж НІ.
Десь раніше у повідомленнях Ви безпідставно пісочили людину за Американські погляди чи підходи, то пора зрозуміти і відійти від радянських стереотипів мислення типу "все мае, все общее". Коли запрацює ринок землі, будьте певні, приватний власник заборонить ходити та полювати по приватних полях. І буде правий, як це не гірко.

По інших темах відпишусь пізніше, за браком часу
Блин, что-то сбилось, ответ, к сожалению, исчез!
Повторяться не буду - бесполезно тратить время и силы на борьбу с ветряными мельницами!
Но могу лишь ответить, что ЗКУ Вы так и не прочитатали, в том числе и указанные мною статьи 110 и 111.
ПыСы. Вы как были совковым жителем, так им и остались, хотя получили право на собственность!
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
а мне вот интересно - как квалифицируют наши доблестные органы стрельбу по мишеням, с соблюдением всех правил техники безопасности, из револьвера под патрон флобера в населенном пункте...?!

хулиганство?!
Флобер меня никогда не итересовал...
Но, как минимум, статьи за хулиганство есть и в КУпАП, и в УКУ.
Может, коллеги-форумчане из Нацполиции ответят на этот вопрос.
 

Androsh

Слідопит
1. В законі КЗпАП передбачено відповідальність за стрільбу в межах населеного пункту чи ближче 200 метрів до найближчої будівлі. Відповідальність - Штраф близько 90 грн, чи зауваження за конйіскацію зброї нічого не сказано.
Не вводите людей в заблуждение. Специально для вас - вот вся статья 174:

"Стрільба з вогнепальної чи холодної метальної зброї, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії або пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду в населених пунктах і в не відведених для цього місцях, а також у відведених місцях з порушенням установленого порядку -


тягне за собою накладення штрафу від ста до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії і бойових припасів."
 

ColdSteel

Новачок
Многие не понимают что оружие не игрушка. Лупят в посадках с настойчивым убеждением что дальше ста метров ничего страшного не будет, да и случайно никого не подстрелят. Некоторые даже на ютубе выкладывают видео для таких же воинов по самообороне, и агрессивно настроенных на весь Мир, где ничего страшного в этом нет, можно носится вооруженным где угодно, и дома патроны боевые заряжать. Закона разрешающего стрельбу вне специально организованных мест нет. Судить о том плохо это или нет лучше коллективно. Если приходится нарушать то ответственность нужно сознательно оценивать в полном размере возможных последствий.
 

hantersvirid

Мисливець
Я думаю, що:"В нашій державі є все, але не там де треба".
От зараз станом на 04.08. стрільба в недозволеному місці тягне за собою дуже жорстке покарання. Але завтра 05.08. як докорінно зміниться ситуація. Відкриється сезон полювання. Купив відстрілочну і виходь собі в теж саме поле не ближче 200м до будівель і стріляй хоть лусьни від радості, але сьогодні не можна.
І поле те саме і зброя та сама. Сьогоднішній день відрізняється від завтрашнього тільки датою.
Технічно від спортивної стрільби шкоди не було б ні сьогодні як не буде її завтра.
 

Androsh

Слідопит
Многие не понимают что оружие не игрушка. Лупят в посадках с настойчивым убеждением что дальше ста метров ничего страшного не будет, да и случайно никого не подстрелят.
И что, многих "подстрелили"? Или, может, новостные телеканалы пестрят сообщениями о жертвах "пристрельщиков оружия в отдаленных оврагах"? Скорее, мы слышим о других стрельбах. Стреляют бандиты прямо на улицах, стреляют с травматов в разборках на дорогах. И никто уже даже не возмущается. А вот пристрелял оружие в поле, далеко от населенных пунктов - все, преступник, угроза обществу...
 

ColdSteel

Новачок
Не стоит вырывать отдельные фразы из контекста. И зачем эти крайности с бандитами, случаями и тд. ? Суть вопроса состоит в том, чтобы было все законно. Законов корректно регулирующих, нет. Нельзя и при этом "можно". Во всей этой игре слов уже давно присутствует доля сарказма. Выше мною и Вами написано в двузначном смысле. Думаю все понятно без разбора.
 

anenerbe

Мисливець
Вот тут одни уже "постреляли". Заодно и пакетик с непонятным порошком у стреляющих нашли. И у каждого "найдут", чтоб неповадно было...
http://zbroya.info/uk/mobile/blog/1...mala-gromadian-shcho-striliali-po-misheniakh/
Комменты просто жесть ))))) :
Істоти схожі на поліцейських затримали істот схожих на правопорушників. )))

В результаті в інституції схожій на суд відбувся процес схожий на правосуддя, що повернуло стан, схожий на законність.
 

Копатыч

Зброяр

БЮВ

Слідопит
Зачем смотреть, этот бред, сивой кобылы :eek::eek::eek::eek::confused::confused::confused::confused::mad::mad::mad::mad::(:(:( ???????
данный ролик НЕ несет в себе, НИ какой "полезной" информации ..... рассуждения, на тему, что было в начале .... курица или яйцо ?
А у него много таких роликов
 

Bald

Новачок
Зачем смотреть, этот бред, сивой кобылы :eek::eek::eek::eek::confused::confused::confused::confused::mad::mad::mad::mad::(:(:( ???????
данный ролик НЕ несет в себе, НИ какой "полезной" информации ..... рассуждения, на тему, что было в начале .... курица или яйцо ?
И в чем "бредовость"? У Вас есть свои варианты? Поделитесь (чтобы критика была конструктивной).
 

andremon

Мисливець
Зачем смотреть, этот бред, сивой кобылы :eek::eek::eek::eek::confused::confused::confused::confused::mad::mad::mad::mad::(:(:( ???????
данный ролик НЕ несет в себе, НИ какой "полезной" информации ..... рассуждения, на тему, что было в начале .... курица или яйцо ?
Да ну что вы в самом деле, блогер как блогер, не скажу что лучший, но и не самый плохой, на Ютубе полно гораздо более отстойного контента... а вот это ваше, :eek::eek::eek::eek::confused::confused::confused::confused::mad::mad::mad::mad::(:(:(, только вам же вред и может принести, дрогой Копатыч, злость особенно не имеющая разрядки очень вредна для здоровья ;) !
 

Копатыч

Зброяр
И в чем "бредовость"? У Вас есть свои варианты? Поделитесь (чтобы критика была конструктивной).
Для того, что бы не задавать глупых вопросов, надо прочитать всю тему, глядишь и найдете ответ.
Да ну что вы в самом деле, блогер как блогер, не скажу что лучший, но и не самый плохой, на Ютубе полно гораздо более отстойного контента... а вот это ваше, :eek::eek::eek::eek::confused::confused::confused::confused::mad::mad::mad::mad::(:(:(, только вам же вред и может принести, дрогой Копатыч, злость особенно не имеющая разрядки очень вредна для здоровья ;) !
Кто вам сказал, что у меня присутствует "злость" ? Я на " не умных", не злюсь, мне их жалко ......
 

Bald

Новачок
Да ну что вы в самом деле, блогер как блогер, не скажу что лучший, но и не самый плохой
Нормально пацан советует, реально описывает ситуацию. Например, договориться с егерем где можно пристрелять ружье не в сезон - реальный вариант, знаю многих, которые так делают.
 
З цієї теми видно, що напевно для всіх, відсутність легального способу пострілять на природі є, м'яко кажучи, не зрозумілим. А в чому плюси такої заборони?
 

pashamykytyn

Мисливець
Щоб під шумок не стріляли все що шивелиться. Хотя, я б за те, аби стріляти в присутності єгеря, але різні єгеря бувають)
 
Зверху