Ложа

патріот68

Новачок
Сергей МаксимякДоброго вечора шановні добродії.Хотів завтра при світлі,але не втримався.Зробив фото.Але думаю даремно.Ніч,майстерня,темно ну і фотограф хто зна де взявся і що то за спец.Ну це типу я.Сьогодні нарешті я зміг сказати,що все готово.Отакий довгий процес обробки ложа в мене виходить.Два місяці.АЛЕ САМЕ ГОЛОВНЕ -ПРОБАЧТЕ,ЩО СКАЗАВ НЕ ПРАВДУ.Це дійсно ясен.Коли принесли,стукали в груди,переконували що це груша і я просто кинув його на полицю і півтора місяця він лежав.Коли конкретно взяв в роботу зразу зрозумів.Але ж яка текстура,фото не передає того вигляду і кольору.Чому так довго робив?Як я казав болванку мені принесли.Для того,щоб переконатись,що дерево дійсно сухе я зразу закинув його в тепле місце зі стабільною,відносно,температурою.З якою метою?Якщо дерево вологе з"являться мікротріщини в кращому випадку.Через півтора місяця дерево показало себе чудово.Весь інший час пішов на роботу.Підгонка колодки,хоча підігнано було супер,ледь-ледь довів і все сіло з певним запасом,так як потрібно.Шліфовка,фініш 2000 гріт.Насічка.ЇЇ роблю Дембартом.Ще встиг прикупити в Україні.Зараз вже не знайдеш.Морілка.Ну тут окрема тема.Прийшлось робити компот,щоб зробити те,що хоче замовник.Зробили.Ну і саме головне-захист маслом і фініш.Догий період користуюсь лише двома маслами і мені подобається.Для консервації,тобто перші шари,а їх було три - це ТІКОІЛ з просиханням кожного шару,далі чотири шара ДАНІШОІЛ,він також робить фініш,тобто придає блиску.Разом сім шарів масла для дерева.Завтра віддаю.Так роблю я.Діліться й ви.Дякую.
 

патріот68

Новачок
Сергей МаксимякДоброго вечора шановні добродії.Хотів завтра при світлі,але не втримався.Зробив фото.Але думаю даремно.Ніч,майстерня,темно ну і фотограф хто зна де взявся і що то за спец.Ну це типу я.Сьогодні нарешті я зміг сказати,що все готово.Отакий довгий процес обробки ложа в мене виходить.Два місяці.АЛЕ САМЕ ГОЛОВНЕ -ПРОБАЧТЕ,ЩО СКАЗАВ НЕ ПРАВДУ.Це дійсно ясен.Коли принесли,стукали в груди,переконували що це груша і я просто кинув його на полицю і півтора місяця він лежав.Коли конкретно взяв в роботу зразу зрозумів.Але ж яка текстура,фото не передає того вигляду і кольору.Чому так довго робив?Як я казав болванку мені принесли.Для того,щоб переконатись,що дерево дійсно сухе я зразу закинув його в тепле місце зі стабільною,відносно,температурою.З якою метою?Якщо дерево вологе з"являться мікротріщини в кращому випадку.Через півтора місяця дерево показало себе чудово.Весь інший час пішов на роботу.Підгонка колодки,хоча підігнано було супер,ледь-ледь довів і все сіло з певним запасом,так як потрібно.Шліфовка,фініш 2000 гріт.Насічка.ЇЇ роблю Дембартом.Ще встиг прикупити в Україні.Зараз вже не знайдеш.Морілка.Ну тут окрема тема.Прийшлось робити компот,щоб зробити те,що хоче замовник.Зробили.Ну і саме головне-захист маслом і фініш.Догий період користуюсь лише двома маслами і мені подобається.Для консервації,тобто перші шари,а їх було три - це ТІКОІЛ з просиханням кожного шару,далі чотири шара ДАНІШОІЛ,він також робить фініш,тобто придає блиску.Разом сім шарів масла для дерева.Завтра віддаю.Так роблю я.Діліться й ви.Дякую.Це було.
https://www.facebook.com/photo.php?...set=pcb.1804389476293780&type=3&theater&ifg=1
 

Вкладення

veriovo4ka89@

Мисливець
Класно вийшло! Я не сподівався на такий вигляд груші! Сам по троху реставрую друзям дерево, різати ще не пробував бо є певні прогалини в знаннях. Я пропитую дерево льняним маслом разів 4-5 зполіровкою, після висихання, наждачкою 2000, 2500 стає як на картинці. Ворсу виводжу спиртом бо швидко сохне і гарно піднімає, або якщо темнить то по морілці на спирту.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Я дивлюсь і розумію що хочу собі таку! Дайте свій номер я завтра за телефоную або передзвоніть. 0954116227 Вова. Є певні питання.
 

TRUST ME

Мисливець
Сергей МаксимякДоброго вечора шановні добродії.Хотів завтра при світлі,але не втримався.Зробив фото.Але думаю даремно.Ніч,майстерня,темно ну і фотограф хто зна де взявся і що то за спец.Ну це типу я.Сьогодні нарешті я зміг сказати,що все готово.Отакий довгий процес обробки ложа в мене виходить.Два місяці.АЛЕ САМЕ ГОЛОВНЕ -ПРОБАЧТЕ,ЩО СКАЗАВ НЕ ПРАВДУ.Це дійсно ясен.Коли принесли,стукали в груди,переконували що це груша і я просто кинув його на полицю і півтора місяця він лежав.Коли конкретно взяв в роботу зразу зрозумів.Але ж яка текстура,фото не передає того вигляду і кольору.Чому так довго робив?Як я казав болванку мені принесли.Для того,щоб переконатись,що дерево дійсно сухе я зразу закинув його в тепле місце зі стабільною,відносно,температурою.З якою метою?Якщо дерево вологе з"являться мікротріщини в кращому випадку.Через півтора місяця дерево показало себе чудово.Весь інший час пішов на роботу.Підгонка колодки,хоча підігнано було супер,ледь-ледь довів і все сіло з певним запасом,так як потрібно.Шліфовка,фініш 2000 гріт.Насічка.ЇЇ роблю Дембартом.Ще встиг прикупити в Україні.Зараз вже не знайдеш.Морілка.Ну тут окрема тема.Прийшлось робити компот,щоб зробити те,що хоче замовник.Зробили.Ну і саме головне-захист маслом і фініш.Догий період користуюсь лише двома маслами і мені подобається.Для консервації,тобто перші шари,а їх було три - це ТІКОІЛ з просиханням кожного шару,далі чотири шара ДАНІШОІЛ,він також робить фініш,тобто придає блиску.Разом сім шарів масла для дерева.Завтра віддаю.Так роблю я.Діліться й ви.Дякую.
Якось в інтернеті надибав на роботи фінського майстра. Він ложи робить з ясеня, клену і т.д. але заготовки робить, що би волокна були розміщені перпендикулярно і вскриває їх прозорим лаком. Такий стиль називається - Тигровий. На нарізній зброї, виглядає просто Бомбезно.
Знайшов. Дерево - клен.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ложа не з горіха - те саме що член з пластмаси.
волокна були розміщені перпендикулярно і вскриває їх прозорим лаком. Такий стиль називається - Тигровий
нікому більше такого не кажіть. тут на Вашу думку волокна теж поперек прикладу?

 

TRUST ME

Мисливець
ложа не з горіха - те саме що член з пластмаси.

нікому більше такого не кажіть. тут на Вашу думку волокна теж поперек прикладу?
Звичайно, що ні.
Ми оговорюємо малюнок, а не текстуру. В Україні 240 тис. мисливців. І кожний з них звертає увагу на малюнок (фактура), а не на текстуру.
Вибачаюсь за неточність у формулюванні.
 
Зверху