Фото наших любимых легавых.

Вік71

Снайпер
:eek:Аж сам распереживался, представив картину!
Все вiдбулось дуже швидко-вийшов з подвiр'я прогуляти Бакса до лiсу бiля озера, побiг на лiд,прижок-i лiд метрiв за 12 вiд берега не витримав 30 кг ваги,Бакс пiшов на дно з головою! Через пару секунд винирнув-почав гребти до берега,лiд ламався пiд вагою. Поки я почав роздягатись-собацюра таки за рахунок переднiх лап вигрiб на твпрду поверхню,i на животi доповз до берега!
В цей момент було не до фото:)
 

Михал Михалыч

Мисливець
Все вiдбулось дуже швидко-вийшов з подвiр'я прогуляти Бакса до лiсу бiля озера, побiг на лiд,прижок-i лiд метрiв за 12 вiд берега не витримав 30 кг ваги,Бакс пiшов на дно з головою! Через пару секунд винирнув-почав гребти до берега,лiд ламався пiд вагою. Поки я почав роздягатись-собацюра таки за рахунок переднiх лап вигрiб на твпрду поверхню,i на животi доповз до берега!
В цей момент було не до фото:)
Молодец собакенчик!:)
 

Mechanik

Снайпер
Жах... Це добре що все скінчилось - холодним льодяним душем, і наукою на майбутнє.
А якби не дай Боже, Бакс пішов на дно...а Ви за ним в ополонку рятувати, і Ваш Бакс від місця ополонки вже пішов в інший бік.
Минати треба такі "стрьомні" місця - десятою дорогою, або ж собачку взяти на поводок.
Біда ніколи не спить. Втопитись можна, в ложкі води. Боятись треба ВОДИ ВОГНЮ і НОЧІ.
 

Mechanik

Снайпер
Задумайтесь над жахливими цифрами...

2017 р. На водоймах в Україні загинули 1050 осіб, серед яких 92 дитини.
2017р. Унаслідок пожеж загинуло 1 819 людей, у тому числі 65 дітей; 1 474 людини отримало травми, з них 144 дитини.
2017р. Загинуло в ДТП 3432 людей і 35000 тисяча людей травмовано.
За 1 півріччя 2017р. кількість ДТП
у вечірню пору до з 17год. 00хв. до 22год. 00хв. 25% ДТП
у нічний час з 22год.00хв. вечора до 5год. 00хв. 5% ДТП
у ранкову пору доби з 5год. 00хв. до 10год. 00хв. 22,5% ДТП
 

vadim69

Мисливець
А сколько гибнет каждый Божий день людей во всем мире в ато,авиа,корабленкрушениях и.т.д.?Можете сказать фактами? Одно знаю много!

А посидеть на рыбалке у вечернего костра с хорошей компанией,а? Я за это отдал бы полцарства! Если бы такого имелось!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Задумайтесь над жахливими цифрами...

2017 р. На водоймах в Україні загинули 1050 осіб, серед яких 92 дитини.
2017р. Унаслідок пожеж загинуло 1 819 людей, у тому числі 65 дітей; 1 474 людини отримало травми, з них 144 дитини.
2017р. Загинуло в ДТП 3432 людей і 35000 тисяча людей травмовано.
За 1 півріччя 2017р. кількість ДТП
у вечірню пору до з 17год. 00хв. до 22год. 00хв. 25% ДТП
у нічний час з 22год.00хв. вечора до 5год. 00хв. 5% ДТП
у ранкову пору доби з 5год. 00хв. до 10год. 00хв. 22,5% ДТП
Володимире Михайловичу, понад 60% цих випадків сталися від горілки! А решта, на мою думку, від злочинного нехтування правилами безпеки.
 

Mykola STARyy

Снайпер
А посидеть на рыбалке у вечернего костра с хорошей компанией,а? Я за это отдал бы полцарства! Если бы такого имелось!
Та не треба нічого віддавати. Аби здоров'я і бажання.:)
 

vadim69

Мисливець
Здесь вы правы! Здоровье есть! Хочется и жить и работать,кутить и исправлять ошибки:D! Здоровья нет...Ни чего не хочется,кроме здоровья!
 

Mykola STARyy

Снайпер

Vladddd

Мисливець
Вмiе боротись за життя-значить буде жити i працювати! При нагодi,хочу подякувати нашому форумчанину "Vlad ddd " за науку щодо годування i виховання англiйського сеттера!
спасибо за отзыв. я рад, что мои скромные наблюдения Вам помогли
 
Зверху