Хочу купить яка цина и взагали що можете сказать про нього а особливо про штучнисть чи таких багато

kef

Зброяр
Так це одиничні екземпляри...і все ...більше не було...та і навчалися майстерності то всерівно у німаків...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Можна сказати що нічого не зробили...одні сирі зразки які може одинично були зроблені ...
А всі що є до нині...то все копії і не зовсім вдалі...особливо іжи 49.54.57.59....
Не сирі зразки це були,а доволі конструктивно доведені,а по деяких позиціях і переведені.Конструкціїї цих і інших рушниць немали аналогів по всіх параметрах в європейському зброєбудуванні.Тормоз для них був не сирий механізм,а партійцна дисципліна і партійний централізм.Це значило-що партія сказала те внизу виконали і перевиконали.В той час головним було випуск не красивого і добротного,а дешевого, взаємозаміняємого і доступного всім верствам населення,що було повною противагою заходу.Під цю роздачу попала і зброєбудівна промисловість.От і почалась ера зброї багатостаночників(малось на увазі одна на все і для всього).Старі розробки зброї колишніх конструкторів СРСР були прекрасні і це не трьоп.Хто в темі цього питання,а ще і читав деяку літературу по цьому питанні не дасть мені збрехати.Візьміть зброю Німеччини чи Бельгії-одне і теж але в різних інтерпретаціях.Не скажу,що це погано,але і мало "ефект тормоза".Революція в чомусь завжди мала і має багато позитивів,але вони її боялись і бояться зараз.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Так це одиничні екземпляри...і все ...більше не було...та і навчалися майстерності то всерівно у німаків...
Не городіть чепухи.В них був свій шарм,в нас свій,а от який додумайтесь самі!!Коли ви останній раз бачили чи користували стару німецьку,белигійську і т.д.з нормальною ствольною парою,чи не побиту корозією колодкою??Відповіді немає,а стару зброю СССР?!От вам і відповідь про красиве і довговічне.В мене стара звичка-чуже люблю і поважаю,але і свого не хаю.Звичка набута досвідом і часом.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Я не те мав на увазі. ...Все що власне придумано то лише одна систепа замку рушниці українцем Гуревичем...а решта все передерто ...Яка є хоть одна деталь в рушниці яка має російську назву...болт Грінера...і.т.д....жодної немає....
я не спец в цих справах але бачу те що бащу ...навіть в порівнянні між іжом і Зауером Меркелями ...різниця відчутна і не тільки в ціні....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Яка є хоть одна деталь в рушниці яка має російську назву...болт Грінера...і.т.д....жодної немає....
Знову ж звертаюсь до тих хто в темі!!Зверніть увагу на дати затвердження патентів і зробіть часове співвідношення,а власне,що в ці часи було на місці СРСР і чим займався бувший СРСР в час патентування вказаних і інших винаходів в області зброєбудування .А з цього порівняння і вийде очна картина і дуже поважний,розумний,а головн правильний висновок-навіщо придумувати велосипед,якщо він вже давно придуманий!!В ті часи СРСР будувався і відбудовувався і часу на Грінера не було!!Щось після ВВВ захід не дуже дивував і не дивує нас чимось особливим в ціо галузі,а тому робіть висновок,але правильний і об'єктивний.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
навіть в порівнянні між іжом і Зауером Меркелями ...різниця відчутна і не тільки в ціні....
А їм здається навпаки!!!Теперішний Зауер і Меркель і т.д.не дуже блищать в очах мисливців і не тільки наших ( мені не дадуть збрехати власники карабіну Меркель,а його обходять всі десятою дорогою за "безвідмовність,це можна сказати і про деякі моделі гладкостволів цього ж бренду)).В Німеччині,а значить буде і в інших державах зходу,готовий Закон,про заборону реєстрації і перереєстрації старої зброї,бо вона повністю збиває з колії ринок новітньої зброї,а це для них смерть.От тому і потянулись веренички торговців таким реманентом в країни бувшого СРСР з копійчаним крамом купленим в них,але вже за тисячі в валюті які продаються і купляються в нас.Думаєте це з проста.Ні.Бізнес є бізнес.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
А євробляхи...теж саме...Зачистка території ....
Я в жодній темі не писав що рушниці часів срср дуже погані...
Брак є у всіх і у європейців...але якщо рушниця для полювання розрахована на певну дичину ...то так і має бути.....А в іжах як і 57 порівняно все...кулі.картечь. шріт...все пережується...через це і напевно вага.баланс.не на користь старих іномарок....Одним виграли .іншим пожертвували...
Але якщо є бажання і ціна людська .то варто купити .лише тому що їх тих 57 іжів лишилося не так і багато...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
мені не дадуть збрехати власники карабіну Меркель,а його обходять всі десятою дорогою за "безвідмовність
Merkel kr1, я бы не сказал, что плох... Единственный его недостаток- острые углы на затворе, иногда ранишь руку до крови. А бой...дай Бог, чтобы все карабины так стреляли! Проблем в перезарядке нет вообще. Прост, надежен, безотказен и очень точен!
 

tyrist 1945

Тигр
Про це можна сперечатись і дискутувати до безконечності...але правда в тому що ніхто не перевершив якість і красу англійської чи то бельгійської зброї. І в сссрі не було проривів можливо через політику рідної:) партії, чи через криворукість. Тіж майстри Перербурзької школи складали свої рушниці з заказних заготовок. Ну але це вже друга тема:)
 
  • Like
Reactions: kef

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Merkel kr1, я бы не сказал, что плох... Единственный его недостаток- острые углы на затворе, иногда ранишь руку до крови. А бой...дай Бог, чтобы все карабины так стреляли! Проблем в перезарядке нет вообще. Прост, надежен, безотказен и очень точен!
Про його "безвідмовність" знаю не з розмов.Сам був власником!Ледве здихались і я і кум.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Про його "безвідмовність" знаю не з розмов.Сам був власником!Ледве здихались і я і кум.
То вам такие попались!;):):rolleyes:
В 30-06, лет 10, работает без проблем и нареканий.
Единственное- звук выстрела очень громкий, хотя с саундмодератором проблема решается. Правда - в ущерб открытому прицелу...
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Я теж так думаю...а ще ліпше купити стару бельгійку в доброму стані....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: kef
Зверху