ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

Статус
Закрита.

RedSilymin

Новачок
Чедит золото 50шт; БиПи зелёная 50шт; и Чедит жёлтая 50шт есть в наличии если да то скиньте номер карты завтра оплачу
 

китай

Слідопит
Добрий день БиПи зелена - 50штук , БиПи чорна з білим дном - 50штук , Борначі фіолет - 50штук як що прийняли , скиньте номер карти в лічку оплачу , дякую
 

Valentin....97

Новачок
Ріо зелена50шт; БиПи зелёная 50шт; БиПи чорна з білим дном 50шти PC3 чемпіон жовта 50шт резерв.
 

Адвокат1987

Мисливець
Олександре, Ви мої повідомлення на свою електронну пошту отримуєте ?? А то написав Вам уже двічі і жодної відповіді ні на перше ні на друге повідомлення :(.
 

AlexKUB

Слідопит
Олександре, Ви мої повідомлення на свою електронну пошту отримуєте ?? А то написав Вам уже двічі і жодної відповіді ні на перше ні на друге повідомлення :(.
Я перепрошую, в мене на почті за 8 місяців 1123 письма, штук 30 або 40весь час залишаються не прочитанними, я не можу покинути роботу, і тількі тим і займатися що відповідати, поїміть мене вірно, коли можу, тоді і відповідаю, коли е на це час, з повагою до Вас, Олександр.
 

AlexKUB

Слідопит
Олександре, Ви мої повідомлення на свою електронну пошту отримуєте ?? А то написав Вам уже двічі і жодної відповіді ні на перше ні на друге повідомлення :(.
Придублюйте, будь ласка, тут в мою лічку, бо навідь не знахожу, якщо щось на що можно відповести швидко, то ввечері відповім, з пов. до Вас.
 

masterok2121

Новачок
Александр спасибо Вам!гильзы просто бомбезные!вот куплю МЕК600 и начну штамповать!здоровья и удачи Вам!
 

Адвокат1987

Мисливець
Ви мене не зовсім правильно зрозуміли. Я розумію Вашу зайнятість, я просто поцікавився чи взагалі листи надходять. Ну частенько буває що відправляєш на пошту комусь, а туди не доходить. З другого або з третього разу буває виходить. Написав Вам в Л.С.
 

AlexKUB

Слідопит
Ви мене не зовсім правильно зрозуміли. Я розумію Вашу зайнятість, я просто поцікавився чи взагалі листи надходять. Ну частенько буває що відправляєш на пошту комусь, а туди не доходить. З другого або з третього разу буває виходить. Написав Вам в Л.С.
Дякую що продублювали, да таке іноді трапляеться, то таке, проїхали, зараз Вам відповім, з пов. до Вас.
 

AlexKUB

Слідопит
Александр спасибо Вам!гильзы просто бомбезные!вот куплю МЕК600 и начну штамповать!здоровья и удачи Вам!
Пожалуйста, если что)), я здесь:)! Хороший аппарат, ЖрЁть Усё, он как 40-ка летняя шлюха, любит много смазки и грубость!!!:D:D:D
 

Влад

Слідопит
Доброго дня!Взял би
100 РС 4 красная
100 РС 4 черная
100 Чедит Смарт Страйк Красная.
Реквизити в л.с.
 

AlexKUB

Слідопит
Саша, я в ПМ о Хроне спрашивал, посмотрите, пожалуйста...
К сожалению, не могу найти тот сайт, не Вы первый спрашиваете, бог его знает куда он подевался((
Есть вариант, возьмите у Макса, который МаксЮас, и тут он есть и на райберте, он проверенный человек, много чего у него брал, и цены чуть дешевле, вообщем левак не практикует, с ув. к Вам.
 
Статус
Закрита.
Зверху