Browning Maxus One Composite

Статус
Закрита.

Ігор Сумарук

Мисливець
Продам Browning Maxus, придбаний у 2017 році, калібр 12/76, довжина ствола 76см. Зроблено близько 50 пострілів. Вага 3.1 кг. Зброя зареєстрована Івано-Франківськ. Продаж не пов'язаний із зброєю.
Ціна 41000 гр.
Тел. 0668935010
 

Вкладення

babur

Слідопит
Хороша пропозиція,судя по фото відмінний стан і ціна адекватна,жаль що не з 71-им стволом.
 

FUGAS

Мисливець

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Маневренность,баланс,вес.
Про який баланс може іти мова в півавтомата) вага 5 лишніх см??? Смішно. маневреність??? Маневреність зі стволом 510 згоден, а з стволом 71 чи 76 різниці небачу
 

huntumy

Зброяр
Про який баланс може іти мова в півавтомата) вага 5 лишніх см??? Смішно. маневреність??? Маневреність зі стволом 510 згоден, а з стволом 71 чи 76 різниці небачу
Вот видите, Вы не одиноки в своих взглядах на эти вещи. Это не есть хорошо. Плохо когда ошибаеться масса. Тот кто имел ружья с разными стволами тот понимает о чем я...
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Вот видите, Вы не одиноки в своих взглядах на эти вещи. Это не есть хорошо. Плохо когда ошибаеться масса. Тот кто имел ружья с разными стволами тот понимает о чем я...
Скажу Вам так, у мене ствол 81 і я себе почуваю досить комфортно в лісі, в наш час скоріш не про довжину ствола потрібно думати а про дичину, якої на жаль мало в лісі
 

Ігор Сумарук

Мисливець
Вибачте,а з чим пов'язано?Ви навиставляли рушниць на продаж на даному форумі, по деяким є багато питань у форумчан, Ви на них не відповідаєте...
Шановний Fonex. З чим пов'язано моя особиста справа. Жаба Вас мабуть задушила. Є питання тоді запитуйте.
 

Fonex

Снайпер
Хамить не надо, это Вас плохо характеризует. А вопросы Вам конкретные задавали, так Вы отмалчиваетесь как пограничный столб и только дерзите всем. Большинство ружей, что Вы выставили - мутные...Так что не льстите себе, не из-за чего здесь жабе душить! "Продавайте" на здоровье!
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху