Используете ли Вы на охоте манки?

Ohotnik47

Слідопит
Користуюсь власними губами і руками для імітації писку миші.Козлика манив за допомогою плоскої травинки,затиснутої між вел.пальцями складених рук.Вовків - за допомогою скла з керос.лампи.
Лося, також за допомогою рук, а бувало жартував над лосихою з малими- так ті взагалі в притул підбігали.
 

vkkovalov

Мисливець
Користуюсь власними губами і руками для імітації писку миші.Козлика манив за допомогою плоскої травинки,затиснутої між вел.пальцями складених рук.Вовків - за допомогою скла з керос.лампи.
Лося, також за допомогою рук, а бувало жартував над лосихою з малими- так ті взагалі в притул підбігали.
Щастить Вам а я за 20 рокiв полювання майже половини iз перелiчених Вами тварин навiть не бачив. Манок тiльки на качку.
 

Ohotnik47

Слідопит
Життя далеко від цивілізації має як плюси так і мінуси, коли молодий, повний сил, можеш запросто кабана по рідколіссю догнати - здавалось, що так буде завжди.Але роки пролетіли, все змінилось і розумієш, що окрім як виживати в лісі ти майже нічого в сучасному світі не вмієш - щастя відносне.
З пов.
 

БЮВ

Слідопит
Лет как шесть назад купил недорогой утинный манок БАЗАНТ на сдачу немного настроил и досихпор нежалуюсь.
Пользовался таким. Переделал его на крик вороны. Пользуюсь манками американского типа. Если попробуете нормальный манок то прищепку забросите подальше. Обучалок в ютубе полно, ничего сложного.
 

василь довжик

Слідопит
Замовив маночка матеріал дерлін.В Ігора Близнюка.Попросив на малу воду,крик старої крякви з хрипоцотою.При отримані враженням обов'язково від пишусь.
 

L&M

Мисливець
Замовив маночка матеріал дерлін.В Ігора Близнюка.Попросив на малу воду,крик старої крякви з хрипоцотою.При отримані враженням обов'язково від пишусь.
Я тоже пользуюсь манком Игоря! уже 2 года. Все хорошо! Мне нравится маночек! И человек он хорош, всегда пообщается и подскажет что надо!!! Я думаю жалеть не будите!!! Удачи!
 

Tungus

Мисливець
Foiles Strait Suzy
Buck Gardner Double Nasty II
 
Пользовался таким. Переделал его на крик вороны. Пользуюсь манками американского типа. Если попробуете нормальный манок то прищепку забросите подальше. Обучалок в ютубе полно, ничего сложного.
Лично для меня подманить крякву не проблема а чем дороже манок тем понятно круче но лучше наверное учится начинать с тех что подешевле и если человек не умеет манить разве стоимость манка имеет значение да и как он поймет вообще рабочий он или нет.
 

БЮВ

Слідопит
Лично для меня подманить крякву не проблема а чем дороже манок тем понятно круче но лучше наверное учится начинать с тех что подешевле и если человек не умеет манить разве стоимость манка имеет значение да и как он поймет вообще рабочий он или нет.
Я не говорил что пользуюсь дорогими манками. Я сообщил что пользуюсь манками "американского" типа. У меня из покупных только "маллард магик" и "шесть в одном". Остальные самодельные. Но прищепка - отстой.:p
 
Согласен не спорю но наманиваем одинаково с крутыми если утка не обращает внимания то хоть живая будет кричать все побоку .
А так то красивым и удобным манком манить приятней ведь среди охотников много эстетов да и остальные не лишены чувства прекрасного .
 

МИ-6А

Новачок
С 1985 года пользовался манками на утиной охоте собственного изготовления,так как в продаже небыло никаких,с началом 90-х появились кооперативные прищепки,которые были полная ерунда,но при желании можно было что-то выбрать.Сейчас использую 2 манка от Сергея Оташева. Очень качественно сделанные и настроенные манки.Этой осенью получил истиное удовольствие от охоты с этими манками.С ув.Олег.
 

василь довжик

Слідопит
Сьогодні після випробувань манка,був дуже вражений.Ще не бачив щоб кряква на звук манка падала каменем.
 

БЮВ

Слідопит
Сьогодні після випробувань манка,був дуже вражений.Ще не бачив щоб кряква на звук манка падала каменем.
Свадебная пора! Этот период продлится недолго. Разобьются на пары и в тот манок дуйте хоть усри...сь....
 

василь довжик

Слідопит
Свадебная пора! Этот период продлится недолго. Разобьются на пары и в тот манок дуйте хоть усри...сь....
Як це зрозуміти? Я,що повашому чимось помішав качці?Чи ви можливо собі там щось нафантазували???
 
А шо там фантазировать наступит осень . Как говорит кум поживем увидим . Если в сезон охоты на манок утки будут падать .
 

василь довжик

Слідопит
Так осінню важче підманити.Але я отримав як пару днів манок,ось і хочеться побачити як він діє.До тогож треба приборкувати всі звуки яки може манок.Да і просто поділився враженням про майстра,який дійсно робить за адекватну ціну чудовий інструмент.
 

БЮВ

Слідопит

василь довжик

Слідопит
Я просто имел ввиду что в эту пору манок не показатель. Владимирович78 правильно заметил - осень покажет.
Я вас зрозумів.Я думаю манок не показник коли качка на гнізді а селезень перед линькою тоді на будь який реагує.А сьогодні і пару завернувши посадив.Звісно,що бувають дні коли крякви не реагують на всі наші хитрощі.Але коли чучело цаплі,да ще пару хитрощів тоді і осінню крякву можна успішно посадить.С пв
 
Зверху