Патроны РИО .... Стоит брать??? Кто что посоветует???

Кайзер

Мисливець
П.С.2.Міраж,РС,Чеддіт --- ........немає що сказати..... ! Швидкість 405-410,різкість 4-5 д.

Також,сподіваюся за Ріо,в житті не згадаю...Рідкісне г...но!
 

Trigal

Снайпер
Попал в руки случайно интересный патрон. В общем-то ничего необычного. Просто RIO-100.

Но если присмотреться...

36г дроби N10!!!
Мне просто интересно, кого испанцы собрались стрелять этими патронами?
Перепела с 10-15 метров? :)
 

Safarov

Новачок
Пользуюсь Рио 32 грамма, нормальные показатели на разумных расстояниях.
 

serkesch

Новачок
ИМХО, неплохие дробовые патроны, но вышеуказанные итальянцы нравятся больше.
На этих выходных, будучи на охоте решил пристрелять для охоты на копытных Беретту Урику, различными видами пуль (7-8 различных систем и производителей). В числе прочих были Rio pala Brenneke и Rio 9-ти штучная картечь. Прямо скажем не фонтан. На расстоянии в 60м увод по вертикали - 15-20 см. По горизонтали такой-же. Т.е может попасть по месту, а может вообще, ХЗ куда. Картечь в щит размером 600х600мм - 1 картечина. Стрелял с упора, с насадкой "цилиндр". Выводы делайте сами... P.S. Кстати, лучший результат показала та же ВР Gualandi, хотя стреляли и диаболо и еще кое чем. Стрелял не по мишени, а по куску обоев-стыдно фотки выкладывать :)))), но PETROPAVEL может подтвердить. Снимки у него.[/Q9-ти штучную картеч стрелял с ижа полным чоком(знаю что не рекомендуют) кучность супер растояние 50 почти половина в а4 правда отдача, тоже подтверждаю,не для слабонервных рио порадовало картечью
 

TRUST ME

Мисливець
Коли у людей були гроші, то RIO майже ніхто брав. Якість RIO - це рівень ТАХО. Перевагу віддавали SAGA.
Фура патронів SAGA розходилась за 1 місяць, а RIO в Ібісі лежав по два сезони.
По рейтінгу якості - враховуючи номенклатуру продаж за період 2006 - 2010:
1. Mirage - без питань. Але ціна завжди зашкалювала.
2. Fiocchi і RC - стабільний попит.
3. B&P - 50/50
4. SAGA - стабільний попит.
5. ТАХО - стабільний попит.
6. RIO - по залишковому принципу.

Зараз RIO один з найдоступніших брендів плюс ціна. Якість як була посередньою так і залишилася. І не більше того.
 
Останнє редагування:

babur

Слідопит
Коли у людей були гроші, то RIO майже ніхто брав. Якість RIO - це рівень ТАХО. Перевагу віддавали SAGA.
Фура патронів SAGA розходилась за 1 місяць, а RIO в Ібісі лежав по два сезони.
По рейтінгу якості - враховуючи номенклатуру продаж за період 2006 - 2010:
1. Mirage - без питань. Але ціна завжди зашкалювала.
2. Fiocchi і RC - стабільний попит.
3. B&P - 50/50
4. SAGA - стабільний попит.
5. ТАХО - стабільний попит.
6. RIO - по залишковому принципу.

Зараз RIO один з найдоступніших брендів плюс ціна. Якість як була посередньою так і залишилася. І не більше того.
Звісно,що Fiocchi,RC.Saga кращі набої ніж Rio,але вони дорожчі і не всім мисливцям доступні,крім того їх майже нама в продажі,або вибір зовсім недостатній.Основна маса українських мисливців користуються рушницями Радянсько-російського і турецького виробництва,то навіщо в такій зброї дорогі набої.От якраз Rio відповідає цьому рівню і не посередньою,а хорошую якістю,в порівнянні з Taxo,або деякими турецькими набоями.
 

CheshireCat

Мисливець
Рейтинги набоїв - це справа суто індивідуальна.

Я декілька разів робив порівняльні відстріли.
І виходячи зі своїх даних, з моєї рушниці краще йде RIO, ніж SAGA, хоч різниця і не велика.
А ось різниця між RIO, SAGA з одного боку, і ТАХО з іншого - суттєва.
ТАХО годиться хіба що для тренувань, коли осип дробу - не головне.

З іншого боку, я порівнював RIO і Remington - різниця для мене несуттєва, тому не бачу сенсу брати дорожчі патрони.

Але повторюсь, цей досвід суто індивідуальний, і його не можна апроксимовувати на широкий загал.
Результат завжди залежить від всіх компонентів системи "зброя-патрон-стрілець".
 
Останнє редагування:

TRUST ME

Мисливець
Рейтинги набоїв - це справа суто індивідуальна.
Цей рейтинг не є результатом суб'єктивної думки.
Цей рейтинг складений на основі статистичних даних імпорту і продажу мисливських патронів за період 2006-1010 років,
сформованих на підставі фінансових звітів 1С: Бухгалтерія.
Так говорять цифри.
Все інше є суб'єктивним і емоціями.
 

Вова!!!

Снайпер
Цей рейтинг не є результатом суб'єктивної думки.
Цей рейтинг складений на основі статистичних даних імпорту і продажу мисливських патронів за період 2006-1010 років,
сформованих на підставі фінансових звітів 1С: Бухгалтерія.
Так говорять цифри.
Все інше є суб'єктивним і емоціями.
А в это субъективное 1С , входили все патроны и спорт и охота ?
 

ATIS

Снайпер
Скажу так, ті хто попадає з Ріо то будуть їх хвалити а хто маже то хаяти;):D:D:D
Особисто з ними проблем немав якщо попадав то все добувалось, не Ротвайл ( хоча до Ротвайл теж є деякі питання;)) але і не Мельничук. :D
А саме найкраще то свій патрон.:)
 

Вова!!!

Снайпер
Коли у людей були гроші, то RIO майже ніхто брав. Якість RIO - це рівень ТАХО. Перевагу віддавали SAGA.
Фура патронів SAGA розходилась за 1 місяць, а RIO в Ібісі лежав по два сезони.
По рейтінгу якості - враховуючи номенклатуру продаж за період 2006 - 2010:
1. Mirage - без питань. Але ціна завжди зашкалювала.
2. Fiocchi і RC - стабільний попит.
3. B&P - 50/50
4. SAGA - стабільний попит.
5. ТАХО - стабільний попит.
6. RIO - по залишковому принципу.

Зараз RIO один з найдоступніших брендів плюс ціна. Якість як була посередньою так і залишилася. І не більше того.
Это Вы с ТАХО как то , перепутали , что ли ...:)
В патронах РИО такой лажи с формой , номерами дроби , отвратительного качества контейнерами как то не наблюдалось .:)
Мой рейтинг был бы таков :
1. Мираж
2. Ротвейл , БиПи , РС
3.РИО , САГА
4. ТАХО
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
1. Мираж
2. Ротвейл , БиПи , РС
3.РИО , САГА
4. ТАХО
А я B&P ставлю в один ранг з Ріо, не подобається мені їхній м'який шріт. Скоріш куплю Ріо ніш Бішеллі. А так рейтинг такий самий. Кульові Ротвайл правда на першому місці.
 

Вова!!!

Снайпер
А я B&P ставлю в один ранг з Ріо, не подобається мені їхній м'який шріт. Скоріш куплю Ріо ніш Бішеллі. А так рейтинг такий самий. Кульові Ротвайл правда на першому місці.
Как не парадоксально но мягкость дроби в них на качество выстрела не влияет , как на меня.:)
 

ATIS

Снайпер
Как не парадоксально но мягкость дроби в них на качество выстрела не влияет , как на меня.:)
В мене з ними було саме більше підранків, і рівномірності ніколи не було. На якість пострілу м'ягкість можливо не впливає але на дальність то точно. В нас якщо міраж і Ротвайл хвалять всі, то Бішеллі так собі, не дуже відгуки.
 

CheshireCat

Мисливець
По рейтінгу якості - враховуючи номенклатуру продаж за період 2006 - 2010:
Ви назвали це рейтингом якості, хоча підтверджуєте це рейтингом обсягу продажів.
Це не одне й те ж саме. :)

Ось це теж рейтинг продаж, але це не рейтинг якості.
Screenshot from 2018-03-31 20-14-11.png
 

ATIS

Снайпер
Це точно, Ріо і Тахо в рейтингу продажів мабуть будуть на першому місці;)
 

Вова!!!

Снайпер
В мене з ними було саме більше підранків, і рівномірності ніколи не було. На якість пострілу м'ягкість можливо не впливає але на дальність то точно. В нас якщо міраж і Ротвайл хвалять всі, то Бішеллі так собі, не дуже відгуки.
Ну не знаю , отстрелял на охоте около 2 тыс. , никаких нареканий , неоправданных подранков . До 40-45 м. ложилось всё . Лучшими и не дорогими для охоты считаю Найк .
Плюс они являются партнёрами многих оружейных фирм , например Беретта ,это тоже не последний показатель в пользу их качества .
Ну а там каждому своё .;)
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
От якраз в мене з нацкомфінпослуг і були непорозуміння:D. ХЗ може партія така попалася, чи старі якісь були, але негатив залишився.
 
Зверху