Порох NobelSPORT

Pitstop

Мисливець
Да. А400, 18.6
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Чем меньше диаметр , тем больше давление , тем больше отдача скорость и разброс .
Все верно.
Только не нужно возводить это утверждение в абсолют. Важно всегда помнить и желательно добавлять, что "..при прочих равных условиях.."
 

Patso

Снайпер
20180512_170253.jpg
20180512_170026.jpg
По Д20... сам цим порохом не стріляв, але багато з знайомих жалілись що по рекомендованих наважках не можуть спорядити нормального патрона - розкидає дріб, нема кучності (при 32г).
Є в мене бажання спробувати зробити легкий патрон без контейнера на літо (качка, голуб) для стрільби з півчока. задача - невелика віддача при першому пострілі, початкова швидккість 390-400м/с. Думаю спробувати на Д20.
Бачу такий варіант:
Гільза пластик
капсуль СХ1000 (маю їх ще багато, інші не охота спеціально купляти).
1,6г Д20
обтюратор,
картонка 2мм
Пінополістироловий пиж 20мм, піджатий до потрібної вистоти.
картонка 2мм
30г дробу (№9, 7)
зірочка

або все те саме, тільки гільза папкова під жевело і закриття закруткою
Товстий картон думаю використати для щільності, бо пінополістирол - дуже легко стискається.

Що скажете? Хтось 30г патрони заряджає на Д20?

Ось, довго я збирався, і нарешті відстріляв:
Було 2 варіанта патрона - як писав попередньо зарядив №9.
Стріляв з ствола 82см з чоком.
Мені сподобалось. Постріл мякий, кучність краща у варанта з закруткою.
Відстріляю ще з ТОЗ 34 і ІЖ 58.
Це була спроба - чи взагалі буде такий варіант працювати впринципі.
20180512_170253.jpg
20180512_170026.jpg
 

Fedos

Мисливець
А що 1.55 малувато для 30г???


Ось, довго я збирався, і нарешті відстріляв:
Було 2 варіанта патрона - як писав попередньо зарядив №9.
Стріляв з ствола 82см з чоком.
Мені сподобалось. Постріл мякий, кучність краща у варанта з закруткою.
 

Patso

Снайпер
А що 1.55 малувато для 30г???


Ось, довго я збирався, і нарешті відстріляв:
Було 2 варіанта патрона - як писав попередньо зарядив №9.
Стріляв з ствола 82см з чоком.
Мені сподобалось. Постріл мякий, кучність краща у варанта з закруткою.
1,6г взяв з рекомендації виробника - є там такий варіант. Думаю можна і 1,55 попробувати, може краща рівномірність буде.
 

Patso

Снайпер
Головне що впринципі воно працює на пінопластовому пижі. Раніше пробував на пінопласті 34г дробу і крук 2,3 - дуже рвана осип і порох погано горить.
 

Patso

Снайпер
Я думаю решающим фактором тут является закрутка . Снижает давление ( скорость ) и улучшается кучность. !1.55 будет лучше , мое имхо.
Так, напевне, буду пробувати 1,6 і 1,55 під закрутку. і з півчока, бо з цієї труби, і так все кучно дуже летить, подивимось що буде на звийчайній рушниці.
 

Dimastiy

Мисливець
1.6 х 30 688 контейнер Сільвер, зірка і докрутка. до 6 номера, працює файно. Відстрілявся весь минулий сезон, і позаминулий. Як на мене, то для Д20, сама класна пропорція.
 

Patso

Снайпер
1.6 х 30 688 контейнер Сільвер, зірка і докрутка. до 6 номера, працює файно. Відстрілявся весь минулий сезон, і позаминулий. Як на мене, то для Д20, сама класна пропорція.
Мені хотілося спорядити на ньому якраз безконтейнерний патрон і на пінопластовому пижі.
 

Смак

Мисливець
Доброго здоров*я, підскажіть хто розуміється на Нобель С7 (Сv. Csv. CL), може хто користується, кажуть ніби це спортивний порох (мене цікавить мисливський, зараз користуюся D20), яке під нього жевело 688, чи 686, поділіться інфою, буду вдячний.
 

миклован

Снайпер
Доброго здоров*я, підскажіть хто розуміється на Нобель С7 (Сv. Csv. CL), може хто користується, кажуть ніби це спортивний порох (мене цікавить мисливський, зараз користуюся D20), яке під нього жевело 688, чи 686, поділіться інфою, буду вдячний.
Купил недавно такой порох , навеска на банке 1.58 х 32 капсуль 686 (сомневаюсь что он спортивный ). Собрал патронов на нем все никак не вырвусь на отстрел , то праздники то дождь.:(идеально подходит контейнер http://www.vutka.com.ua/product/pyzh-konteyner-gualandi-h22-3031/ - это не реклама. Собрал с навесками 1.55х 32 688 и 1.6 х 32 686.
 

Смак

Мисливець
Купил недавно такой порох , навеска на банке 1.58 х 32 капсуль 686 (сомневаюсь что он спортивный ). Собрал патронов на нем все никак не вырвусь на отстрел , то праздники то дождь.:(идеально подходит контейнер http://www.vutka.com.ua/product/pyzh-konteyner-gualandi-h22-3031/ - это не реклама. Собрал с навесками 1.55х 32 688 и 1.6 х 32 686.
Мало хто відзивається про цей порох, майбуть мало практиків. Дякую МИКЛОВАН що відізвалися, цікаво буде почути про Ваш відстріл.
 

Patso

Снайпер
Я теж хочу спробуватитпорох серії С7. Мені потрібен 36г порох. Зараз користуюсь 206s, маю ще близько кілограма, а далі попробую мабуть с7.
 

миклован

Снайпер
Мало хто відзивається про цей порох, майбуть мало практиків. Дякую МИКЛОВАН що відізвалися, цікаво буде почути про Ваш відстріл.
Читал отзывы на Ганзе , кажется ,типа вороны от пятерки падают тряпочкой . метров с сорока.
 
Зверху