Куда звонить (в случае выявления фактов браконьерства)?

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Так що, багатих не чіпайте, бо заздрощіпризведуть Вас до нищети і краще перенаправте свою енергію на боротьбу з місцевими - жорсткокарати навідь бідного власника "ТОЗ 63 в кращому випадку ІЖ 58".
А чого Ви так захищаєте.......
Да немає в мене заздрощів......
А на щот енергії протів місцевих не направлю тому що немає браконьєрів серед місцевих.....
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я з Вами незгідний і написав що з жигулем і гладкостволом непобраконьєрнічаєш.... а браконьєрнічають на внедорожниках з тепловізорами і карабінами в 300тих калібрах....
Якби я незнав, я би того неговорив...
Ви ще скажіть, що без рушниці браконьєрити не можна, наприклад із металевим дротом... Можу нагадати інші безрушничні методи браконьєрства бідних людей.
ПіСі. На початку 90 років минулого сторіччя дійсно деякі колишні колгоспники могли виправдовуватися необхілністю здолати голод та відсутність офіційного заробітку. Але потім декому таке добування їжі так сподобалося, що до цього часу не можуть "перейти на нову роботу", хоча деякі із возу пересіли давно на мерседеси чи "бойову машину вимагателя"...
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Ви ще скажіть, що без рушниці браконьєрити не можна, наприклад із металевим дротом... Можу нагадати інші безрушничні методи браконьєрства бідних людей.
ПіСі. На початку 90 років минулого сторіччя дійсно деякі колишні колгоспники могли виправдовуватися необхілністю здолати голод та відсутність офіційного заробітку. Але потім декому таке добування їжі так сподобалося, що до цього часу не можуть "перейти на нову роботу", хоча деякі із возу пересіли давно на мерседеси чи "бойову машину вимагателя"...
З Вами згідний на всі 100%.
 

TRUST ME

Мисливець
Я з Вами незгідний і написав що з жигулем і гладкостволом непобраконьєрнічаєш.... а браконьєрнічають на внедорожниках з тепловізорами і карабінами в 300тих калібрах....
Якби я незнав, я би того неговорив.........
Тут треба не знання, а треба фактична особиста присутність. Не треба россуждати за столом і бити себе в груди, як борець з браконьерством.
100% з усіх браконьєрів, що ми зловили склад браконьєрів був такий: організатори - місцеві жителі, колишні єгері, помічник єгеря (сам єгерь попався тільки раз) + гості.
Перш ніж тут казки розповідати і байки травити дайте відповідь на прості запитання:
1. Чи поїде "не месцевий" на Джипі, з 300 калібром вночі один в ліс чи на поле, навіть з тепловізором?
2. Хто шукає звіра перед полюванням?
3. Хто відслідковує лєжки і фіксувати навність звіра?
4. Хто дзвониить власникам Джипів, 300 калібрів і тепловізорів?
5. Питань ще можу привести мільйон.
Я впевнена, що майже у кожного мисливця була ситуація, коли був почутий постріл, а через 15-20 хв. на по лісовій дорозі їде конячка з телегою з сіном і лопатою і сокирами і двома челами. Догляд візка на м'ясо нічого не дав, а на питання: "Щось чули?. Відповідь: "Ні". І виходить, що ми чули, а ці козли ні.
100% організаторів браконьєрки є Місцеві жителі. По факту, як правило, карають гостей, а місцеві кари уникають і знову продовжують організовувати нові браконьєрки. Чому, тому що місцевий каже, що бідний і в нього все одно брати немає чого, і хто буде кормити сім'ю якщо посадять.
Так що не нада сотрясать воздух.
А про рибалку, я вже мовчу, взагалі.
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Я неказав що немісцеві браконьєри, а казав що браконьєрнічають ті ПАДЛИ які в достатку і "звязані" з нашою владою......
 

Корнилов

Снайпер
Не далеко от города есть заброшенный сад, рядом , метров за400-500 есть дачный кооператив. У большинства на участках стоят петли(чтобы зайчик деревья не портил) Так вот дачник в неделю берёт 1-2 касого, а охотник , сейчас в лучшем случае 1 ,пройдя 20-25км. И они с нас смеються! А делаешь замечания ,так в ответ - Моя частная собственность, мне по..... Й. Как с ними бороться?
 

Genry

Снайпер
Не далеко от города есть заброшенный сад, рядом , метров за400-500 есть дачный кооператив. У большинства на участках стоят петли(чтобы зайчик деревья не портил) Так вот дачник в неделю берёт 1-2 касого, а охотник , сейчас в лучшем случае 1 ,пройдя 20-25км. И они с нас смеються! А делаешь замечания ,так в ответ - Моя частная собственность, мне по..... Й. Как с ними бороться?
Способ борьбы прост и описан выше. Повторяться не буду. Это долгий, но законный.
Есть быстрый, но не законный. Выбирает каждый сам.
Вы абсолютно правы в описанном. Это же касается и бобра и и и даже куропаток( На примере зайца очень хорошо описана общая проблема.
Большинство охотников почему то относится к дичи, как к чьей то и принадлежащей кому то. Забыли, что браконьеры обворовывают Вас и забирают Вашу добычу. Вы не гости в угодьях и охраняйте их обитателей по мере возможности всеми законными способами.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Большинство охотников почему то относится к дичи, как к чьей то и принадлежащей кому то. Забыли, что браконьеры обворовывают Вас и забирают Вашу добычу. Вы не гости в угодьях и охраняйте их обитателей по мере возможности всеми законными способами.
Не знаю, у скольких форумчан есть возможность смотреть программу об инспекторах охраны рыбы и охотничьих животных, которую у меня на Воле показывают на канале Animal Planet HD, но я такую возможность имею и стараюсь не пропускать. Очень интересны взаимоотношения нарушителей (проверяемых) и инспекторов. И, ближе к теме, инспектора, объясняя смысл своей работы и свое поведение, все время повторяют, что нарушители должны быть наказаны, так как они незаконно подрывают численность того или иного вида, и (ИНТЕРЕСНО!) что нарушители бесплатно пользуются теми ресурсами, за пользование которыми честные и законопослушные охотники-рыболовы платят деньги (на покупку лицензий, разрешенные оружия добывания, автомобили и бензин и т.д. и т.п.!).
 

ColdSteel

Новачок
Повторюсь. Однако слышал как местные жители сел выхваляються что у них охотятся без документов. Мол этож село. Кто там и что будет проверять? То рыбу мешками таскают с озёр и рек, то стреляют все что шевелиться.
И главное радость такая на лицах.
 

CheshireCat

Мисливець
Так це всюди так є.
Як субота - так і чую, як пиляють дерева по посадках, уздовж річки і т.і.
І це ж не чужинці якісь, не Порошенко і не Путін.
Свої.
Самі у себе.
Такі люди.
zakarpattya.png
 

Fonex

Снайпер
Напишу и я из последнего что-то, как говорят поэты - из позднего...)))))В этом году выехали на открытие в четверг после обеда, чтоб занять спокойно свое место и отдохнуть от трудовых будней подольше и открыться в субботу(в 18-00 открытие у нас было). Ну так вот, приезжаем, наше место свободно, начали разлаживаться, слышим - пальба полным ходом(ЧЕТВЕРГ!!!) и по ту сторону Десны(Черниговщина, а у них открытие в этом году было так же, но в 16-00) и по эту(на Сумщине у нас), повозмущались, знали, что неподалеку наш охотовед, набрали ему:"Здравствуй, ты что не слышишь этот разгул идиотов?Что это такое вообще?"В ответ: "Ой, что вы наших людей не знаете или первый раз такое..?"И усеееее...
 
Зверху