Що варто розглянути з вертикалок в визначеному ціновому діапазоні

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда

Visioner

Слідопит
Это просто пописать?.....
А у Вас на форуме другие цели?
Я делюсь с коллегами своими наблюдениями, знаниями, опытом. Воспринимаю информацию от них.
Доказывать Вам ничего не собирался. Спорить тоже.
 

Visioner

Слідопит
Тогда не верим! Очередной любитель похвастаться, хотя большинство таких охотников и рыбаков:D
Тогда давайте говорить предметно.
Если в моей ружье 1977 года воронение не облезло и стволы зеркало, Вы готовы сделать ставку?
Я готов.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Если в моей ружье 1977 года воронение не облезло и стволы зеркало, Вы готовы сделать ставку?
Я готов.
Доказывать Вам ничего не собирался. Спорить тоже.
Это как? Это выпить касторки и запить фталозолом....
 

Visioner

Слідопит
До сообщения, что я любитель похвастаться, доказывать не собирался.
Любителем похвастаться себя не считаю, да и хвастаться ИЖом наверное не стоит.
Рассказал свой случай.
Теперь готов ответить коллеге, фото и т.д. Но пусть и человек тоже напряжется, а то будет не справедливо.
Достану ружье сделаю кучу фоток а человек скажет "А ну тада ладно, типа прощаю, нормальное ружье".
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Visioner

Слідопит

Bekas7

Мисливець
Чесно кажучи я не дуже трісусь над тим щоб багато разів його чистити іт.д... Я роблю так прийшов з полювання почистив при умові що стріляв а як що ні то просто помастив дерево і стволи з зовні балістолом і все... так само і зі стендом як що сьогодні стріляв 50шт і точно знаю що завтра знову їду то можу і не чистити... про бій рушниці можу писати багато і про кучність і про осип і різкість... Я маю багато свідків які бачили як я стріляв і на 10м і на 65 і дробом і пульою і на 100... так що хто би що не говорив мені я переконаний що біля Хуглу не місце ні ІЖ ні ТОЗ... В моєму колективі багато іж і тоз і всі знають що вже немає сенсу змагатись бо то безкорисно....
 

Bekas7

Мисливець
Доречі я ніколи не стріляв з чока 1 і 0.75 тому всі можливості її я так ще і не знаю... може попробую...
 

Корнилов

Снайпер
Чесно кажучи я не дуже трісусь над тим щоб багато разів його чистити іт.д... Я роблю так прийшов з полювання почистив при умові що стріляв а як що ні то просто помастив дерево і стволи з зовні балістолом і все... так само і зі стендом як що сьогодні стріляв 50шт і точно знаю що завтра знову їду то можу і не чистити... про бій рушниці можу писати багато і про кучність і про осип і різкість... Я маю багато свідків які бачили як я стріляв і на 10м і на 65 і дробом і пульою і на 100... так що хто би що не говорив мені я переконаний що біля Хуглу не місце ні ІЖ ні ТОЗ... В моєму колективі багато іж і тоз і всі знають що вже немає сенсу змагатись бо то безкорисно....
Значит ружья по классу выше Вам противопоказаны, иначе нашей фауне хана,а может и флоре)))
 

Bekas7

Мисливець
Я не є фанат понтів і дорогих рушниць... Я просто люблю золоту середину тому завжди купляю практичні речі і мені це риносить задоволення... Я не бачу сенсу купляти дорогу рушницю і над нею трістись... я зі своєю і в очерет і кущі і на стенд не встидаюсь....
 

Bekas7

Мисливець
Значит ружья по классу выше Вам противопоказаны, иначе нашей фауне хана,а может и флоре)))
Я маю на увазі що є люди які раз в сезон розбирають до болтика і все перетерають і мастять... Я по простому після кожного полювання чищу балістолом і змащую і в середині і ззовні і метал і дерево.... але я стараюсь менше його тягати по кущах щоб не царапати інколи і курткою прикриваю так що стан мої Хуглу добий
 
Зверху