ИЖ 58

Статус
Закрита.

kyznezovskij

Мисливець
В связи с состоянием здоровья продаётся ружьё ветерана охоты. ИЖ 58, 16 калибра, чек/ получек, в стволах еле заметная сыпь, дерево родное, не реставрировалось, люфта нет, год выпуска как-то определяют по номеру, но из слов владельца 70-х. Цена адекватная - 3000 грн. Зарегистрировано в Полтавской обл. Телефон родственника: 098-7034116, Владимир, Спасибо.
 

Вкладення

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Шліфанути дерево, покрити лляною олією, поворонити і для початківця рушничка те що треба. На реставрацію піде +/- 500 грн.
 
На реставрацію піде +/- 500 грн.
зачем реставрировать данное ружье? Взял да и охотишься, приклад целый, цевье тоже.
Отличный вариант что бы не трястись над ружьем. А начинающие берут турков, а потом пачками их продают. Цена вообще подарок!
 

Mechanik

Снайпер
зачем реставрировать данное ружье?
"Новая жизнь старого ружья" чули про таке? Полювання це процес, а не результат.
Та за всім цим, є ще духовна складова нашого захоплення, що не можна не брати до уваги, це естетика зброї.

Та чому 2000, перешкурити самому можна, 0.5 олії - 50 грн, вороновка - 450 грн.
Пане Роман за 500 грн. Ви можете отримати вкрай небажані результати, лабораторної роботи з хімії, учня - учениці загальноосвітної школи.
 
Останнє редагування:

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці, всіх вас і вашу думку я поважаю. Я розумію що рушниця рядова, але якщо є можливість то чомуб не покращити її зовнішній вигляд, вище я написав що перешкурити можна самому, лляна олія коштує 1л-100грн, а батько мого друга/мисливця мені поворонив рушницю за 450грн (не клевером і не ржавим лаком) а якоюсь кислотою (не уточняв). Звичайно, якщо все робити в крутих майстернях то макіяж буде більше коштувати за саму рушницю.
 

Mechanik

Снайпер
В крутих майстернях реставрація рядового ІЖ 58 ціни від 300$ і до 700$.
А реставрація за 2000 грн. на сьогодні, це - помірне та поважливе ставлення до клієнтів.
 
Статус
Закрита.
Зверху