Его Величество Мед

Кальян

Мисливець
Погода в травні підозріло сонячна, як би в червні - сніг не пішов.:oops:
Це наша така Західна Україна, товариш з яким полюю з Нової Каховки говорить, у них плюс 30 і дощику ноль, свої він вивіз ще неділі три назад в посадку, вже качає.
 

Mechanik

Снайпер
Це наша така Західна Україна, товариш з яким полюю з Нової Каховки говорить, у них плюс 30 і дощику ноль, свої він вивіз ще неділі три назад в посадку, вже качає.
Це й ДОБРЕ що така наша Західна Україна - дощовита.
Без меду можна прожити, а без хлібу - пропадем. Тому, хай краще хліб буде на столі, а ложку меду ми знайдемо.
 

Кальян

Мисливець
хай краще хліб буде на столі, а ложку меду ми знайдемо.
Я з Вами цілком погоджуюсь, там на півдні України, агрономи кажуть, що нам би таку погоду як на заході, вони були б на коні, що не посій то зійде, та ще садівники та клубнічники дощові хмари розстрілюють, щоб врожай швидше поспів на продаж.
 

Вова!!!

Снайпер
Слов нет ... Очень грустно ...:(
Пострадавшим терпения .Ребята держитесь .


Министерству сельского хозяйства огромный привет ...:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
ТВАРИ ...:mad::mad::mad:
 

Кальян

Мисливець
Масову загибель бджолиних родин
Шкода, бджіл, праці, власників, а хто за це все понесе відповідальність?,
думаю, що ніхто,
і так за все у всій Державі,
травимо не тільки бджіл, але самі себе, дітей, майбутнє
і це страшно.
 

Tungus

Мисливець
Министерству сельского хозяйства огромный привет ...:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
ТВАРИ ...:mad::mad::mad:
Володя, да там фермера Боги (как и везде), они и погодой рулят!!! А шо там у холопов их мало волнует. Забрать землю и пусть дома на огороде буряки сапкой пропалывают, "господарі":mad: Бабло портит человека - аксиома!
 

Вова!!!

Снайпер
Володя, да там фермера Боги (как и везде), они и погодой рулят!!! А шо там у холопов их мало волнует. Забрать землю и пусть дома на огороде буряки сапкой пропалывают, "господарі":mad: Бабло портит человека - аксиома!
Не всё так просто ... Ох не всё .
У меня пасека стоит на территории большого хозяйства , несколько лет назад говорили о этом с пдедом . О том что сеять , что вносить , чем удобрять , травить им чётко указывают министерсво .Так что что им "дают" по чёткой рекомендации ,то они и сеют и заправляют ... Они далеко не свободны в выборе тех же пестицидов , гербицидов ...
Вот вам и отмена крепостного права ещё в 1861-м. ,оно просто видоизменилось ... :(:mad::mad::mad::mad::mad::mad: Куда холопа пошлют , туда он ходить и будет...:(
 

Mechanik

Снайпер
Про порядок реєстрації та розміщення пасіки


ПАМ’ЯТКА
про порядок реєстрації та розміщення пасіки і проведення заходів щодо
зменшення випадків отруєння бджіл під час проведення обробітків сільгоспугідь пестицидами

Необхідні заходи:

пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи, яка займається бджільництвом, у сільській (селищній) раді один раз на рік заснування пасіки;

у випадку кочівлі - у сільській раді, на територію якої прибули на кочівлю;

реєстрація пасіки проводиться на підставі заяви фізичної чи юридичної особи, незалежно від форм власності. У заяві про реєстрацію пасіки зазначаються назва та адреса заявника, кількість бджолосімей;

під час реєстрації пасіки проводиться її обстеження районним органом державної ветеринарної медицини. Дані обстежень заносяться в журнал обліку пасік у районному управлінні державної ветеринарної медицини;

районне управління державної ветеринарної медицини повинне видати в 30-ти денний термін заявнику ветеринарно-санітарний паспорт пасіки, що засвідчує факт її реєстрації та ветеринарно-санітарний стан;

при зміні назви чи адреси пасіки, її власник повинен проінформувати про це районне управління державної ветеринарної медицини протягом 10 днів;

отримати ветеринарне свідоцтво за формою №1 на перевезення бджолосімей на медозбір та запилення сільськогосподарських культур за межі області;

при отриманні повідомлення від організації про проведення обробітку сільськогосподарських культур пасічник повинен вивезти пасіку в безпечне місце або ізолювати бджіл у вуликах на термін, передбачений обмеженням при застосуванні пестицидів та попередити свої колег через системи моніторингу "GRAND EXPERT" (веб.сайт: www.grand.expert);

за три дні до проведення обробітку засобами захисту рослин, керівник сільськогосподарського підприємства сповіщає пасічників (населення) цієї місцевості (радіо, преса, подвірні обходи, сільські ради) про місце, терміни і час проведення обробітку, встановлює спеціальні попереджувальні знаки безпеки з указаною датою обробітку с/г угідь;

в разі не дотримання вимог керівник сільськогосподарського підприємства несе кримінальну відповідальність;

при розміщенні пасіки на присадибній ділянці (подвір'ї) огорожа повинна бути заввишки не менше 2,5 м. для підвищення льоту бджіл.

У випадку отруєння бджіл необхідно провести такі дії:

скорочувати гнізда сімей, що втратили багато льотних бджіл, відповідно до їхньої сили, виймають в першу чергу медові й пергові рамки, особливо зі свіжопринесеним нектаром і пилком, а також рамки з відкритим розплодом, не обсиджені бджолами;

забезпечувати сім’ї бджіл водою, наливаючи її в стільники, годівниці, пергою, підгодовують цукровим сиропом, по мірі виходу молодих бджіл ці сім’ї підсилюють;

звернутися до голови сільської (селищної) ради з офіційною заявою про створення комісії для засвідчення факту загибелі бджіл та здійснення відбору проб в склад якої входять:

представник сільгосппідприємства, що проводило обробіток;

представник ветеринарної медицини;

представник фіто санітарної інспекції;

спеціаліст санітарно-епідеміологічної станції;

представник сільської ради;

господар пасіки;

декілька свідків для засвідчення факту отруєння бджіл;

зібрати протягом 24 годин зразки загинувши бджіл , шматочки свіжого пилку та меду і направити на проведення аналізу.

відібрати зразки бджіл, які загинули шматочок щільника (15x15) з свіжо принесеним нектаром та квітковим пилком. У кожний відібраний зразок вкладають листок з надписом часу та дати відбору, засвідчені підписами членів комісії. Також відбираються зразки рослини , яку обробляли, зразки відбирають по діагоналі через поле і не менше 10 пакетів, також вкладаючи надпис з часом та датою відбору, засвідчені підписами членів комісії;

скласти акти проведеної роботи , які отримують всі члени комісії (окрім свідків);

направити зразки відібраних проб бджіл, які загинули, меду, перги разом з складеним актом в лабораторії ветеринарної медицини, які мають ліцензії на проведення досліджень;

зразки проб відібраних рослин з поля, де проводився обробіток разом з актом направляють в міжобласні контрольно-токсикологічні лабораторії за місцем проживання;

в разі необхідності зібрані документи направляють до суду.

Порушення законодавства в галузі бджільництва тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законами України.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації

http://domanivska-gromada.gov.ua/news/1523598539/






 

КДН

Слідопит
В цьому році з медом проблема! Товариш навіть не брав нічого( Це перший такий період за останні 5 років.
 

Вова!!!

Снайпер
В прошлом сезоне первый и последний 9 августа увидели ...:( Тяжелейший год был .:( В этом трошкы веселей , но на первый посмотрим в начале июля , перед подсолнухом ...
 

Mechanik

Снайпер
На Кіровоградщині у селі Красному Долинського району раптово помер бджоляр, який не витримав факту масової загибелі комах.
Про це повідомив товариш померлого, голова ГО «Травневий мед» Олександр Карауш.

«Отруєння бджіл було з двадцятого по двадцять третє травня,
– розповів Карауш. – Тобто, з двадцятого травня почали бризкати поля отрутою невідомого походження. Китайською, скоріше всього. За всі мої тридцять три роки, що я займаюся бджолами, такої масової загибелі бджіл не було ніде. І після цього почали масово гинути бджоли. Просто відрами ми вигрібали їх з вуликів. А це мій сусід навпроти – його Петром Васильовичем звали. Він приходив одразу до мене, питав як в мене справи. Я ж кажу, що в мене те саме. Він за серце тримається, каже: “Я не можу на це дивитися”. Дуже сильно переживав, плакав. Так було два тижні підряд – бджоли сипались і сипались. Ті, які встигли повернутися до вулика, – вони принесли пилок, і молоді бджоли це їли. І знову бджоли сипалися, сипалися… І от останнього разу Петро Васильович прийшов за два дні до його смерті, я з ним розмовляв. Знову він тримався за серце, плакав, казав, що не може це пережити… Так поговорили ми, я його намагався відволікти, так і розійшлися.

Потім я поїхав з пасіки до Кривого Рогу. І наступного дня мені бджоляр дзвонить і каже: “Сан Санич, помер твій сусід”. Почали шукати телефони родичів, бо він на пасіці був один, і не могли зв’язатися ні з ким. Потім знайшли його сина, і він приїхав».


Олександр Карауш зазначив, що ні в Кривому Розі, ні в Дніпрі ніхто не захотів приймати бджіл та ріпак на аналіз з невідомих причин. Це зробила лабораторія в Києві. Проте з 20 травня до сьогодні результатів ще немає. Скоріше за все, припускає Карауш, їх і не буде, тому що вони повинні робитися протягом десяти днів. На його думку, з результатами аналізів затягують цілеспрямовано.

«Період розпаду пройшов – отрута розщепилася – всі хімікати мають період розпаду. І тоді нам видадуть результат, що все нормально, – зазначив Карауш. – Я хочу сказати, що це по всій Україні – я не можу назвати такої області, де б не загинули бджоли. Вже тут, у своєму колі, нам один фермер сказав, що завіз цієї отрути був централізований. Тобто, хтось це лобіює. Що саме завезли – не ясно, лише зрозуміло, що препарат не сертифікований. Якби він підлягав сертифікації в Україні – його б не допустили до обробки полів.

Це не лише бджоли – це вся екологія вимирає! У нас є водоохоронна зона, звідки до Кривого Рогу качається вода. Там – п’ять насосних станцій. І довкола цієї води теж поля – буквально двадцять метрів від води. Труять їх тим самим препаратом. Бджоли падають.

Наш криворізький еколог сказав: “Чекайте дощу”. Зараз проходить дощ, змиває цю всю отруту. Через землю, через ґрунтові води і через насосні станції, які практично воду не фільтрують, там три-п’ять компонентів для очищення і все. І це, говорить еколог, міна уповільненої дії.

Цю воду п’ють люди. Діти й так у нас уже хворіють і вмирають на уроках фізкультури, а далі буде гірше. Ніхто це не контролює. Поки цією справою не займеться СБУ – навіть не з приводу бджіл, – а з приводу отруєння народу України. Це правда. Бджоли – це більше стосується саме бджолярів, а на рівні країни це, що називається, геноцид. Не треба нам німців, нікого – своїми руками труять людей. Стовідсотково».

http://cbn.com.ua/2018/06/19/na-kir...er-susid-vvazhaye-truyinnya-poliv-genotsydom/

https://www.ugorod.kr.ua/news/2018-06-14-64944.html

 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Парни подскажите пожалуйста рецепт правильного приготовления смеси,основным ингредиентом которой является пыльца.Я имею в виду пыльцу мешают с медом,орехами,лимоном и так далее.Какие все составляющие и их пропорции???
 

Аникей

Мисливець
У мене товариш фермер і відсотків 60 площі полів його. Коли сіє ріпак ,соняшник то завжди запитує чи можна обробляти певним пестицидом поле і вибирає ту пору при якій бджоли менше літають. Ну і само собою я даю йому медку. Тобто якщо якусь хрінь внесе то і буде її також сам їсти.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Парни подскажите пожалуйста рецепт правильного приготовления смеси,основным ингредиентом которой является пыльца.Я имею в виду пыльцу мешают с медом,орехами,лимоном и так далее.Какие все составляющие и их пропорции???
Знаю "пасту Амосова", але там основний компонент мед.
Вживаю регулярно.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Ингредиенты: чернослив – 500 г, инжир – 500 г, курага – 500 г, изюм – 500 г, мед – 0,5 л, грецкие орехи – 2 ст., лимон – 1 шт.


Способ приготовления: Сухофрукты промываем и измельчаем или в блендере или с помощью мясорубки. Лимон обдаем кипятком и также измельчаем вместе с кожурой. Орехи можно крупно нарезать или измельчить в блендере.



Смешиваем сухофрукты, орехи, лимон и добавляем мед. Все перемешиваем и складываем в банку, ставим пасту в холодильник. За счет добавления меда паста может храниться в холодном месте до нескольких месяцев.
https://kolobok.ua/ot-3-do-6/zdorov...recept-dlya-ukrepleniya-immuniteta--5406.html
п.с. горіхів 2ст - два стакани.
Я роблю без інжиру.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Дякую!!!
 

Вова!!!

Снайпер
Парни подскажите пожалуйста рецепт правильного приготовления смеси,основным ингредиентом которой является пыльца.Я имею в виду пыльцу мешают с медом,орехами,лимоном и так далее.Какие все составляющие и их пропорции???
Пыльцу ищите только замороженную или консервированную не сушёную !!! в меду .
Высушенная пыльца закрывает поры и желудочный сок не может её растворить . Только заморозка .
 
Зверху