Шахрай Зайченко Ю. Д.

Чи були у вас такі ситуації


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    5

Алёна 95

Новачок
Днями в мене сталася дуже не приемна ситуація. Злучила я свою суку із кобелем власником якого являється Зайченко Ю.Д. і ось як має бути зявилось у нас "потомство". Але як виявилось що майже у половини є порок у формуванні ротової плрожнини. Я почала з'ясовувати звідки це взялось на мою голову і виявилось, що власник кобеля скрив від нас те що у нього вже народжувались нащадки у яких були пороки. І як виявилось він підробляв документи, що наче у цуценят все добре. Мораль тут такова, що краще з такими людьми ніяких справ не мати, адже грошей витрачено чимало, а вам тоді за це щей погрожувати будуть. Отож закликаю всих собаководів бути пильними і не срівпрацювати з такими людьми як Зайченко Ю.Д.
P.S. Як виявилось його пес за законом не має права на племінну діяльність.
 
Останнє редагування:

Алёна 95

Новачок
Потомучто у меня остались только здоровые щенки которых осмотрел врач. А всех бракованых забрал заводчик кобеля.
 

Алёна 95

Новачок
Вероятность есть но очень маленькая в связи с этим и снижена цена. Но даже и те щенки в принцепе нормальные но их можно использовать только в целях охоты и больше ни как. А с этими вы можете ездить на выставки и заниматься племенной деятельностью.
 

klaus

Мисливець
Вероятность есть но очень маленькая в связи с этим и снижена цена. Но даже и те щенки в принцепе нормальные но их можно использовать только в целях охоты и больше ни как. А с этими вы можете ездить на выставки и заниматься племенной деятельностью.
цена?
 
Зверху