Ata Arms SP Black Light

stvime

Мисливець
А чому вона дуплетом бє
Если вопрос ко мне, то у меня за 800+ ни одной сдвойки не было как и недокола капсюля. При этом пробовал работу селектора выбора ствола несколько раз, все работает без нареканий.
Также хотел обратить внимание, что селектор выбора работает только когда ружье на предохранителе, а то знаете ли у нас многие живут по принципу - сила есть ума не надо.
 

stvime

Мисливець
:eek::eek: несите в магазин, а потом расскажите нам тут в чем была причина и как решили проблему.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Смотрел сегодня в ибисе, сделано лучше, чем то которое смотрел 3 года назад. Думаю что лучше сталь с 76 стволом или Спортинг с 71?!
 

Sashok Hunter

Мисливець
Шановна громадо,хто перший купить напишіть будьте ласкаві на яку знижку розраховувати при купівлі,бо я заходив в магазин де брав попередню рушницю (цей магазин 100% бере зброю в Ібісі) та питав за реальну знижку від їхнього магазину при купівлі у них то внятно мені там не відповіли (якщо ціна така,то знижка така,або процент від суми)
Щоб знати чи замовляти в них,чи стоїть поїхати купувати на "багатші села"...Львів,Київ...
Дякую за увагу
 

CheshireCat

Мисливець
Якщо магазин не може чітко назвати ціну на рушницю (або озвучити спосіб формування ціни), значить не дуже він уже і хоче її вам продати.
Подумайте, якщо такий вже початок, то що буде далі, наприклад, якщо знадобиться її обслуговування, якщо шо.
Їдьте на багатші села.
на яку знижку розраховувати при купівлі
Зазвичай, 10%.
Але на практиці - все індивідуально.

Коли я собі купував рушницю, я поговорив з продавцями і мені чітко назвали ціну.
Ціна в Ібісі в доларах - % знижки = моя ціна по курсу на день продажу, коли буду купувати.
Все чесно.
 

Sashok Hunter

Мисливець
Якщо магазин не може чітко назвати ціну на рушницю (або озвучити спосіб формування ціни), значить не дуже він уже і хоче її вам продати.
Подумайте, якщо такий вже початок, то що буде далі, наприклад, якщо знадобиться її обслуговування, якщо шо.
Їдьте на багатші села.

Зазвичай, 10%.
Але на практиці - все індивідуально.

Коли я собі купував рушницю, я поговорив з продавцями і мені чітко назвали ціну.
Ціна в Ібісі в доларах - % знижки = моя ціна по курсу на день продажу, коли буду купувати.
Все чесно.
Те саме про $ говорили і мені,але сам продавець толком не міг пояснити,казав що треба говорити з його ХАЗЯЇНОМ (директор магазину)
На те ружжо що брав в них попередньо дали ще більшу знижку на десь 300 грн.,що в обласному центрі....
А викликати ХАЗЯЇНА при тому що "зєлєнку" отримаю до 10 серпня,та й сума ще не повна щоб везли вже....
 

Sashok Hunter

Мисливець
Ковель,дивився в себе,у Львові (Ібіс) був місяць тому - казали: зеленка,паспорт, гроші. А тоді говоритимемо за знижку.В Луцьку ще не був...
 

CheshireCat

Мисливець
Зайдіть в луцький Сапсан.
Або рівненський Сапсан або Арсенал.
Впевнений, там хлопці чітко назвуть вам ціну.
 

Черниговский

Слідопит
Те саме про $ говорили і мені,але сам продавець толком не міг пояснити,казав що треба говорити з його ХАЗЯЇНОМ (директор магазину)
На те ружжо що брав в них попередньо дали ще більшу знижку на десь 300 грн.,що в обласному центрі....
А викликати ХАЗЯЇНА при тому що "зєлєнку" отримаю до 10 серпня,та й сума ще не повна щоб везли вже....
300грн это не скидка...
 
Зверху