ТОЗ 34 ЕР питання по стволах.

Роман це я

Новачок
Маю ТОЗ 34 ЕР в 12кал. та ИЖ 18Е в 28кал.
Питання, чи можливо десь придбати окремо стволи до ТОЗу в 28кал.?
(Ну зрозуміло що офіційно з дописом стволів в дозвіл).
Читав на форумах що такі рушниці є ( нещодавно навіть були в продажу ).
Дякую, з повагою.
 

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець
Добрый день . Я тоже интересуюсь 28 калибром . Когдато был у меня 34тоз в 12м калибре имею большой опыт в пользовании. Интересно насколько отличаеться выстрел по резкости и дальности одним и тем же номером например семеркой . Сейчас есть на примете хорошая 34ка в 28 - думаю забрать - хотелось бы услышать отзыв.
 

MAPODEP

Мисливець
Добрый день . Я тоже интересуюсь 28 калибром . Когдато был у меня 34тоз в 12м калибре имею большой опыт в пользовании. Интересно насколько отличаеться выстрел по резкости и дальности одним и тем же номером например семеркой . Сейчас есть на примете хорошая 34ка в 28 - думаю забрать - хотелось бы услышать отзыв.
не стріляв, але як для 28 калібру - важке. Гільзи знайти важко і дорого в порівнянні з 12 кал.
 

MAPODEP

Мисливець
Це круто! Валити кабана пістолетною кулею! Ще які новини з фронтів?
калібри в пістолетів різні бувають. Думаєте з пістолету кабана не підстрелите? З воздушки валять кабана, не чули? І з нарізного теж валять кабана, теж не чули?
 

tyrist 1945

Тигр
калібри в пістолетів різні бувають. Думаєте з пістолету кабана не підстрелите? З воздушки валять кабана, не чули? І з нарізного теж валять кабана, теж не чули?
Не чув... я стараюсь добути звіра. А ви валіть його хоч бейсбольною битою. А потім розкажете таким самим як ви.
 

Роман це я

Новачок
Мій батько полював з 28 кал. З 1988 по 2014р. Я з 2001 року ходив з ним, полював постійно самозарядом "Сокіл 1.4-1.5г." шріт 20г. Куля супутник та колпачкова 20г. Скажу так головне попадати а падає все. Кучність та ріскість бою 28 в порівнянні з 12 як на мене краща. На великих відстанях (50+м.) точність 28 більша за 12(стрільба кулею).
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
не стріляв, але як для 28 калібру - важке. Гільзи знайти важко і дорого в порівнянні з 12 кал.
Гильзы как раз найти не проблема.
Последнее время на форуме прямо бум какой-то на латуни в 28-м.
Вопрос цены..
Да и пластик найти не проблема, опять же дороже всех прочих.
 

MAPODEP

Мисливець
Не чув... я стараюсь добути звіра. А ви валіть його хоч бейсбольною битою. А потім розкажете таким самим як ви.
і що вас смущає? Подивіть на вагу кулі, швидкість кулі і які можуть бути тоді сумніви що кабан ляже?
 

ДОБРИЙ КАРАБАС

Мисливець
По поводу пуль тут все и так ясно пуля имеет большой вес и летит за счет него лиш бы точно и останавливала . А вот как себя показывает дробовой выстрел 28го мелкими номерами ??? - какую тянет дистанцию ??? - (по сравнению с 12 и 16 калибрами ) . ???
 

MAPODEP

Мисливець
Гильзы как раз найти не проблема.
Последнее время на форуме прямо бум какой-то на латуни в 28-м.
Вопрос цены..
Да и пластик найти не проблема, опять же дороже всех прочих.
знайти можна, але ж ціна... Латунки рано чи пізно закінчаться, а пластикові одно-двох разові
 
Зверху