Вінницька Міськ -районна організація УТМР

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Увага!!!

Рішенням Обласної президії УТМР
з 1.01.2018 року членські внески ,вступні і т.д..в Вінницькій Міськ- Районній організації УТМР будуть сплачуватись виключно через банківські установи в безготівковій формі

В звязку з зміною реквізитів для отримання рахунку,за довідками звертатись в приміщення Вінницької МРО УТМР
 

Kapitan

Снайпер
А що чути по цінах на відстрілки?
Чутки такі,що сезонка на перо 700гр.
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
А промотивують тим що на тиждень раніше відкрились.
ну чого ви як бабки на лавочці біля підїзду сплетні збираєтє і обсасуєте.
давайте дочекаємось рішення обласної ради.
 

Kapitan

Снайпер
Ігоре,то скільки ж тоді буде сезонна на пух?Якщо перо попередньо 700.То пух вже неменше 1000.
Ну це тільки слухи, тому я думаю поки що переживати не треба. Але в нашій державі як і в нашому УООРі все можна очікувати. І я не здивуюсь якщо дійсно на перо буде 700, а на пух 1000. Все може бути.
 

mulyavchik

Снайпер
Ну це тільки слухи, тому я думаю поки що переживати не треба. Але в нашій державі як і в нашому УООРі все можна очікувати. І я не здивуюсь якщо дійсно на перо буде 700, а на пух 1000. Все може бути.
Все може бути. Але небудемо втрачати надії на світлі голови наших "царів".Думаю що здоровий глузд возьме верх на дурістю і жадібністю. Як казав сліпий ПОБАЧИМ.
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
36223864_227383568062248_1363327992478040064_n.jpg

УВАГА!
змінились реквізити на проплату для заміни контрольних карток та держ.мита (для мисливців, які перебувають на обліку у Вінницькому облуправлінні лісового та мисливського господарства. - В.Я.)
 
Останнє редагування модератором:

шнейдр

Новачок
Добрий вечір!!!Скільки коштують членські внески і що чути про карточки на качку??????
 
Зверху