Чи має право дозвільна система продовжувати дозвіл на гладкоствол лише на рік?

Статус
Закрита.

beton2464

Мисливець
Мій зять проживає в Житомирській області. По різних причинах прострочив переєрестрцію гладкоствольноі зброі на два місяці.Здав документи.Дозвільник йому каже,що продовжу тобі дозвіл лише на 1 рік,тому що ти не вчвсно здав документи. Мене цікавить,чи це законно?
 

Корнилов

Снайпер
Мій зять проживає в Житомирській області. По різних причинах прострочив переєрестрцію гладкоствольноі зброі на два місяці.Здав документи.Дозвільник йому каже,що продовжу тобі дозвіл лише на 1 рік,тому що ти не вчвсно здав документи. Мене цікавить,чи це законно?
Категорично НЕТ!!! Максимум мизерный штраф!
 

Жека иж12

Мисливець
Мій зять проживає в Житомирській області. По різних причинах прострочив переєрестрцію гладкоствольноі зброі на два місяці.Здав документи.Дозвільник йому каже,що продовжу тобі дозвіл лише на 1 рік,тому що ти не вчвсно здав документи. Мене цікавить,чи це законно?
Попытка разрешителя поиметь бабло. За просрочку только штраф . Хочет просто " порешать".
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Мій зять проживає в Житомирській області. По різних причинах прострочив переєрестрцію гладкоствольноі зброі на два місяці.Здав документи.Дозвільник йому каже,що продовжу тобі дозвіл лише на 1 рік,тому що ти не вчвсно здав документи. Мене цікавить,чи це законно?
Де саме проживає і в яку дозвільну ходив?
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
То це зі слів дозвільника продовження на рік чи все таки поставили відмітку в дозволі на рік??? Коли забере ксиву з відміткою хай робить копію і направляє лист в дозвільну в Житомир із запитом на якій підставі було продовжено на рік, в прокуратуру і СБУ а далі буде весело
 

beton2464

Мисливець
То це зі слів дозвільника продовження на рік чи все таки поставили відмітку в дозволі на рік???
Поки що зі слів дозвільника,документ ще не забирав.Зять по цьому поводу нервує і переживає тому відкладує похід в дозвільну.Дякую за підтримку.Зараз передзвоню зятю передам ваші поради,нехай сміло іде і забирає документ
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Поки що зі слів дозвільника,документ ще не забирав.Зять по цьому поводу нервує і переживає тому відкладує похід в дозвільну
А чого нервувати, якщо косяків окрім просрочки дозволу немає, то хай іде і не затягує, ну а далі буде видно, хоча я не думаю що дозвільник продлить на рік, то може прилякнув щоб боялись)
 
А чого нервувати, якщо косяків окрім просрочки дозволу немає, то хай іде і не затягує, ну а далі буде видно, хоча я не думаю що дозвільник продлить на рік, то може прилякнув щоб боялись)
Точно чтоб боялись. Показать же свою важность надо. Ну и естественно надавить на то что просрочено. Глядишь человек в карман полезет... Отблагодарит за доброту)))
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Точно чтоб боялись. Показать же свою важность надо. Ну и естественно надавить на то что просрочено. Глядишь человек в карман полезет... Отблагодарит за доброту)))
Та скоріш не важность показати а видно там в районі багато таких що просрочили то хочуть прилякнути щоб на слідуючий раз все вчасно було, бо і самого дозвільна певно начальство не жалує за просрочку, факторів може бути безліч а ми можемо тільки гадати що да як, мені наприклад за місяць подзвонили і попередили що потрібно поновляти доки
 
Та скоріш не важность показати а видно там в районі багато таких що просрочили то хочуть прилякнути щоб на слідуючий раз все вчасно було, бо і самого дозвільна певно начальство не жалує за просрочку, факторів може бути безліч а ми можемо тільки гадати що да як, мені наприклад за місяць подзвонили і попередили що потрібно поновляти доки
Возможно и так. Вам вот звонят. У нас за полтора года сменилось два начальника разрешиловки. Естественно никто никому звонить не будет.
А вообще лучше о таких вещах не забывать. Свои же нервы сбережешь.
 

beton2464

Мисливець
А зброю для огляду я думаю мають право затребувати доставити в РВ МВС В зятя там все в порядку,але думає що можуть тимчасово вилучити(не можу зрозуміти зятя він в мене хлопець бойовий,а тут чогось тушується?)
 
А зброю для огляду я думаю мають право затребувати доставити в РВ МВС В зятя там все в порядку,але думає що можуть тимчасово вилучити(не можу зрозуміти зятя він в мене хлопець бойовий,а тут чогось тушується?)
Потребовать могут на осмотр. Но забирать... На основании чего ??? Двухмесячной просрочки... Не думаю. Он же не постоянно просрочивал... Проблем с хранением и соседями не было. Так на основании чего забирать.
 
Статус
Закрита.
Зверху