20 калибр! Поделитесь, пожалуйста, опытом!

Patso

Снайпер
Зарядив на пробу 1 патрон всього, сьогодны хотыв выдстрыляти на стенді, а він дав осічку(((
Треба відмовлятись від того центробоя... дістало вже. відповідальні патрони ним не заряджаю, але осічки псують нерви і на невідповідальному полюванні. Було пару раз вже. Вилітає куріпка, латить прямо - вистріл 100% як в нерухому ціль, я угонні майже ніколи не мажу. Прицілююсь, відпускаю метрів на 25, щоб не розбити, спуск... ЦИК... Бл....ь! Осічка.
 

Patso

Снайпер
Может гильза плохая гнездо просело или боек слабо бьет.
Ні, бойок бє чудово. за 4 роки активного полювання з цією рушницею на єврокапсулях і жевело не було жодної осічки! А з центробоєм часто. Вроді і гільзи ще свіжі - по десятку разів стріляні максимум.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В мене таке ж саме кіно з ЦБО у ТОЗ-БМ 20-го калібру. І нові гільзи пробував, і б/в, ЦБО дає осічки, причому процент не зпрацювавших значно вищий. Капсулі ні до чого, ці ж капсулі з інших рушниць 12-го калібру майже без зауважень. Пересверлив всі лдатунні гільзи 20-го калібру під єврокапсуль, запитаннь більш не має. Доречу, заводські латунки під жевело теж працюють без зауважень, як в ТОЗ-БМ, так і в турецькій однодулці.
 

Patso

Снайпер
В мене таке ж саме кіно з ЦБО у ТОЗ-БМ 20-го калібру. І нові гільзи пробував, і б/в, ЦБО дає осічки, причому процент не зпрацювавших значно вищий. Капсулі ні до чого, ці ж капсулі з інших рушниць 12-го калібру майже без зауважень. Пересверлив всі лдатунні гільзи 20-го калібру під єврокапсуль, запитаннь більш не має. Доречу, заводські латунки під жевело теж працюють без зауважень, як в ТОЗ-БМ, так і в турецькій однодулці.
А як пересверлив? Яким сверлом? 6,1мм? Ніякого дрнного пижа не ставив?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А як пересверлив? Яким сверлом? 6,1мм? Ніякого дрнного пижа не ставив?
Ні, прямо таки 6 мм і потім вибирав фаску, по-моєму сверлом на 9 мм. Сверлив з середини, легше центрувати сверло. Пиж не ставив, вважаю це дуже геморно і тоді взагалі не доцільно використовувати латунки.
 

Patso

Снайпер
Ні, прямо таки 6 мм і потім вибирав фаску, по-моєму сверлом на 9 мм. Сверлив з середини, легше центрувати сверло. Пиж не ставив, вважаю це дуже геморно і тоді взагалі не доцільно використовувати латунки.
І як, капсуль тримається? товщини металу в донці гільзи вистачає для фіксації капсуля?
Я собі теж мабуть латунки перероблю. Різниця в ціні капсуля 30-50 копійок, ця економія не варта пропущеної без пострілу дичини, чи навіть тарілки на стенді.
Спочатку потренуюсь сверлити на старих латунках 12 калібру, і тоді вже 20-ку пересверлю, якщо вийде.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Тримається міцно. Пересверлювати абсолютно однаково, що ті, що ті. Я це робив звичайним шуруповертом, причому тримаючі гільзу в руці і дозуючи оберти шуруповерта, помаленьку, щоб не розбити отвір. Латунь ріжеться сверлом дуже легко.
На рахунок якщо прослабне гніздо після декількох переснаряжень. Беремо ушільнювач капсульного гнізда або щось подібне і легенько всажуємо назад посадочне місце, латунь добре підігнеться. Все знову тримається добре.
 

Patso

Снайпер
Тримається міцно. Пересверлювати абсолютно однаково, що ті, що ті. Я це робив звичайним шуруповертом, причому тримаючі гільзу в руці і дозуючи оберти шуруповерта, помаленьку, щоб не розбити отвір. Латунь ріжеться сверлом дуже легко.
На рахунок якщо прослабне гніздо після декількох переснаряжень. Беремо ушільнювач капсульного гнізда або щось подібне і легенько всажуємо назад посадочне місце, латунь добре підігнеться. Все знову тримається добре.
Буду завтра пробувати.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Да, ще забув. Все ж при такій переробці постає питання, що трохи таки прориваються гази. Не критично, менше чим після ЦБО, але таке є. Я замазую лаком для нігтів поверх капсуля. Також можна ставити наліпку паперову або інше.
 

Patso

Снайпер
Да, ще забув. Все ж при такій переробці постає питання, що трохи таки прориваються гази. Не критично, менше чим після ЦБО, але таке є. Я замазую лаком для нігтів поверх капсуля. Також можна ставити наліпку паперову або інше.
Я теж наліпки клаю. В патронташі зручно. Особливо зимою, коли носиш різні патрони від 9 до нулів.
 

Baltika

Мисливець

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Може ще фаску зняти? Край капсуля не виступає?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Уксус. Гільзи в воду, туди налити уксус, потримати, потім добре помити з "Фейрі". Я ще проходжу старою зубною щіткою в середині. Майже як нові :)
 

Рома-1971

Мисливець
На літр води 50-80гр електроліту (з акумулятора) на 20хв і добре помити.
 

Patso

Снайпер
Люба кислота. Можна засіб для миття блискучих поверхонь.
 
Зверху