закрывающую матрицу для станка Лии2

hohloff_ua

Новачок
Все доброго дня, подскажите а финальную, закрывающую матрицу для станка Лии2 есть возможность выточить?
 

maxuas

Слідопит
а что имеется в виду?
она у вас поломалась?
 

hohloff_ua

Новачок
Нет, не нравится за дожимает, косяки с замятием гильзы, взял подрубочную тут на форуме стало лучше, но не так как хотелось бы - тяга к совершенству)
 

maxuas

Слідопит
ну вообще на Лии не должно быть замятий, должно все быть ровненько и красиво.
 

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Нет, не нравится за дожимает, косяки с замятием гильзы, взял подрубочную тут на форуме стало лучше, но не так как хотелось бы - тяга к совершенству)
не на том станке у Вас тяга к совершенству.
 

hohloff_ua

Новачок
Эх люди добрый не за критикой я тут))) а за матрицей), есть возможность у кого, поверьте желающих появится
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Олег Терн

Мисливець
Нет, не нравится за дожимает, косяки с замятием гильзы, взял подрубочную тут на форуме стало лучше, но не так как хотелось бы - тяга к совершенству)
Самий кращий варіант доповнення станка ЛЛІ це докупити гаєповську матрицю.Вона виправить всі косяки,і зробить патрон кращим від заводського.Сам користуюся,довольний як слон....
 

vasyok12

Слідопит
Ну не знаю. Мав лішку. Добився від неї дуже пристойної якості. Трішки підрізав матрицю. Вклеїв копійку. Але вклеїна вона має бути точно по центру, бо будуть різнитись борти. І головне правильно підібрати комплектуючі. Інакше діла не буде. Гнутиме гільзу і на самих модних станках. Принцип роботи то ж один і той же.
А гаєповська матриця річ чудова. Хоча і без неї гарно виходить.
 

vasyok12

Слідопит
Кілька фото длядля прикладу. Підберіть комплектуючі щоб висота від снаряду до краю гільзи була (якщо не помиляюсь) 12-13мм. Тоді пелюстки закриються як має бути.
Хіба що у Вас якийсь брак фінальної станції...
 

Адвокат1987

Мисливець
Ну не знаю. Мав лішку. Добився від неї дуже пристойної якості. Трішки підрізав матрицю. Вклеїв копійку. Але вклеїна вона має бути точно по центру, бо будуть різнитись борти. І головне правильно підібрати комплектуючі. Інакше діла не буде. Гнутиме гільзу і на самих модних станках. Принцип роботи то ж один і той же.
А гаєповська матриця річ чудова. Хоча і без неї гарно виходить.
Гнути будe лишe на станка які споряджають гільзу нe у втулці (цанзі так називаємій), у мeнe є ЛІІ і є Тeхан який споряджає у втулці, так от я на пиж контeйнeрі 32грама одeський тахо 1.9 - 36 грам дробу закрив з глибоким продавлюванням зірки. звeртаю увагу так робити нeможна, оскільки в мeнe гільза була прозора чітко видно було, що амортизатор здавило так, що просвіту видно нe було, протe гільза нeпомнулась. Можeтe продивитись мій опис цього станка в тeмі Гості із амeрики тeма постійно обновлюєтьмя від Дяді Сeні.
 

vasyok12

Слідопит
І язминав пиж в шайбу на лі. Коли матриця опускається, гільза опиняється також як в цанзі. Гільза огорнута матрицею. Я не буду спорити що це на 100% одинаково бо станки все ж таки різні. Але суть повторюсь у всіх станках однакова. В момент закривання стінки гільзи огортаються матрицею. Якщо постаратись можна добитись хорошої якості набою.
Звичайно зі станками вищого класу це зробити простіше.
АЛЕ людина має ліі і хоче на ньому працювати. Звичайно простіше казати купи той чи інший станок і буде тобі щастя. Проте усі станки необхідно підлаштовуавати. І чим дорожчий станок тим більше налаштувань...
 

Адвокат1987

Мисливець
І язминав пиж в шайбу на лі. Коли матриця опускається, гільза опиняється також як в цанзі. Гільза огорнута матрицею. Я не буду спорити що це на 100% одинаково бо станки все ж таки різні. Але суть повторюсь у всіх станках однакова. В момент закривання стінки гільзи огортаються матрицею. Якщо постаратись можна добитись хорошої якості набою.
Звичайно зі станками вищого класу це зробити простіше.
АЛЕ людина має ліі і хоче на ньому працювати. Звичайно простіше казати купи той чи інший станок і буде тобі щастя. Проте усі станки необхідно підлаштовуавати. І чим дорожчий станок тим більше налаштувань...
Ви глибоко помиляєтесь на ЛІІ гільза заходить в матрицю легко, а коли споряджаєте в цанзі, то коли сам пластик заходить в цангу не доходячи до юбки гільзи її вже звідти руками буває тяжко вийняти, а в лі там свобідно як і в Паціфіку 105 доприкладу, тільки в ліі матриця пластикова а в Паціфіку "Люмінієва" :) Я щодо лі Жодних притензій немаю, на свої гроші чудовий станок, а якщо підібрати мяко граючу гільзу типу нобель спорт, прозоро зеленуватого кольору і як Ви зазначили підібрати правильно комплектуючі взагалі без проблем працювати :)
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Вклеїв копійку. Але вклеїна вона має бути точно по центру, бо будуть різнитись борти.
я копейки склеивал между собой потом брал заводской патрон вставлял в звезду копейки капал клеем и выставлял в последнюю матрицу и придавливал с небольшим усилием пока клей не прихватится таким образом я сразу центровал копейки.результатом был очень доволен особенно после УПСа.сейчас ТЕХАН но от ЛИИшки только самые хорошие воспоминания.я думаю ЛИИшка не только мне дала так сказать старт для более продвинутых прессов.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці , якщо споряжаєте 32 гр то беріть пиж на 36 , і буде все ок
 
Зверху