ИЖ-27 или ТОЗ-34???

kef

Зброяр
Цим постом ви турків, добре охарактеризували, дешеві турки хлам, а якщо маєш гроші на дорого турка, то можна і про беню подумати...

Не що давно був свідком розмови.Що робити з турецькою рушницею "ціною 7500 грн."яка почала розвалюватись...Відповідь -стріляйте поки не розвалиться чи не заклинить механізм ...:(:eek:.Тоді в /утиль/.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Не що давно був свідком розмови.Що робити з турецькою рушницею "ціною 7500 грн."яка почала розвалюватись...Відповідь -стріляйте поки не розвалиться чи не заклинить механізм ...:(:eek:.Тоді в /утиль/.
Да ладно.. а что делать с ИЖ-27/ТОЗ-34 которые начали развиваться?
То же самое! Достреливать и в мусор.
Не, ну можно, как это у нас водится, выставить на продажу за те же самые 600, что и брал.
 

yevgeniysl

Мисливець
Яка краща,плюси мінуси,дякую попередньо за відповіді
Отпуская все технические подробности о спусковых механизмах,замках , пружинах и т.д., стоит отметить ,что все ТОЗы имеют усиленные чеки, и как следствие кучный бой на более дальние дистанции . А большинство выстрелов (особенно в зимний период) производится на расстояние 15-25 метров .
Самый верный способ владеть двумя ружьями сразу. Открытие по перу - берете ИЖика. Перелетная на осень - ТОЗик в тему. Зимой то-же самое...
 

Володимир0504

Слідопит
Не що давно був свідком розмови.Що робити з турецькою рушницею "ціною 7500 грн."яка почала розвалюватись...Відповідь -стріляйте поки не розвалиться чи не заклинить механізм ...:(:eek:.Тоді в /утиль/.
Я володію достовірною інформацією, що дешевого півавтомата турка доводять до ума досить довго досить компетентні люди, причому не використовують у його в загонних бо все може бути, а тільки по перу. А щодо ИЖ 27, ТОЗ 34, дійсно треба брати дві ТОЗ 34 на перо, на загонні ИЖ 27.
 
Комент навіяний походом в збройну крамницю "Хантер".
ТOЗ 34, подобається як і всі "тулки", мав ТОЗ 34, але рушниця не "лежала" в силу певних антропічних особливостей першого власника, наслухався багато що ИЖ 27 це весло і він не долугий і важкий. Отже сьогодні взяв в "Хантері" в руки комісійний ИЖ 27, я б сказав він не важкий а вагомий, коли вскинув він ліг просто супер, ціна досить прийнятна 550$, аби не сип у стволах то розглядавби для себе даний варіант. В даний конкретний момент я на стороні ИЖ 27, але бажано років 70-х.
А иж-12 в руках держали ???
 
Опять же речь о старых ружьях или о новых? Если о новых то Иж27 имеет сменные дульные сужения ну и надёжный чем у Тоз34 механизм имеется в виду боевые пружины и взводные рычаги которые у тоза выходят из строя. Остаётся вес, тоз безусловно легче но то что это лучше, не факт. Из этого следовало бы что ИЖ лучше, однако охотник выбирает оружие которое ему нравится.
 

Panters

Снайпер
Опять же речь о старых ружьях или о новых? Если о новых то Иж27 имеет сменные дульные сужения ну и надёжный чем у Тоз34 механизм имеется в виду боевые пружины и взводные рычаги которые у тоза выходят из строя. Остаётся вес, тоз безусловно легче но то что это лучше, не факт. Из этого следовало бы что ИЖ лучше, однако охотник выбирает оружие которое ему нравится.
У нас в колективі 4 рушниці тоз-34 (забув,вже 5:)), та 5 іж-27, ні одне з 27-х мені абсолютно не лягало, а 34-ті усі як треба, отож придбав
34-того, задоволений повністю. Іж-27 теж пристойна модель, але треба міняти приклад, робити щось середнє по товщині шийки між 27-м та 34-м,
інакше як кажуть весло веслом. А те що в 34-му пружини лопають або просідають, так вони міняються за дві секунди, та й коштують 160гр. пара.
Та й міняють їх не так часто щоб сказати що це є проблема, а в іншому бачу лише плюси(вага, баланс,прикладистість,прекрасний бій).
 
У нас в колективі 4 рушниці тоз-34 (забув,вже 5:)), та 5 іж-27, ні одне з 27-х мені абсолютно не лягало, а 34-ті усі як треба, отож придбав
34-того, задоволений повністю. Іж-27 теж пристойна модель, але треба міняти приклад, робити щось середнє по товщині шийки між 27-м та 34-м,
інакше як кажуть весло веслом. А те що в 34-му пружини лопають або просідають, так вони міняються за дві секунди, та й коштують 160гр. пара.
Та й міняють їх не так часто щоб сказати що це є проблема, а в іншому бачу лише плюси(вага, баланс,прикладистість,прекрасний бій).
То что Вам легло или нет это субъективная оценка и говорить весло если Вам не легло это неверно.
 

Panters

Снайпер
То что Вам легло или нет это субъективная оценка и говорить весло если Вам не легло это неверно.
,,як кажуть''! На мою думку іж - 27 варта уваги, але більшість відгуків що я чув на цю тему що дерево на 27-му занадто масивне,
і я з цим згоден, але це не значить що ,,весло веслом'', від себе я такого не говорив!
 
,,як кажуть''! На мою думку іж - 27 варта уваги, але більшість відгуків що я чув на цю тему що дерево на 27-му занадто масивне,
і я з цим згоден, але це не значить що ,,весло веслом'', від себе я такого не говорив!
Да есть такое... Примерно так же как и на МР-153.
 

kef

Зброяр
Да ладно.. а что делать с ИЖ-27/ТОЗ-34 которые начали развиваться?
То же самое! Достреливать и в мусор.
Не, ну можно, как это у нас водится, выставить на продажу за те же самые 600, что и брал.
Якщо воно почало розвалюватись через рік ,два.то про що тоді можна казати...
 

kef

Зброяр
В 34 тозі ложа не така вже і маленька .особливо з "щокою ".
,,як кажуть''! На мою думку іж - 27 варта уваги, але більшість відгуків що я чув на цю тему що дерево на 27-му занадто масивне,
і я з цим згоден, але це не значить що ,,весло веслом'', від себе я такого не говорив!
 

Володимир0504

Слідопит
Спутник и я не держал.
Как Вам Иж-12 ??? По сравнению с 27м ...
Може не вірно виразився ні иж 12 ні спутнік в руках нетримав. З іжів 18, 17, 27 в 12-му, 58 в 16-му все добре лежить. З 18-м у 12-му полював. З МР 27 просто стріляв не зручне. З мр 43 стріляв не вразило ні дизайном, взагалі нічим. Якщоб купував то 27 але років 70-х, або иж 54. Вибачаюсь за орфографію.
П.С. або одностволку иж але не 18 а якусь з курком там багато моделей.
 

Володимир0504

Слідопит
Спутник и я не держал.
Как Вам Иж-12 ??? По сравнению с 27м ...
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/ИЖ-27-1975-год.72557/
Не зрозумійте, не вірно, типу я там зацікавлена особа але це на мій погляд "ідеальний" ИЖ 27, я по крайній мірі таким його бачу, був ще один з двома парами стволів, але я поки що собі дозволити не можу, але думаю що він має бути саме такий.
 
Зверху