Открытие на пушного зверя2018/19

kef

Зброяр
Гарні звіти про відкриття полювання.З яких видно ,що декому "екстриму"за мало то його породжують вже і в цій темі...
Може хлопці хватить мірятися "діаметрами і довжиною ".:D.
Тої шарпанини і негативу і так в житті аж через край !
Всеж таки ми є мисливці із своїми "традиційними байками ".,цікавими розповідями,корисними порадами а не науково -дослідницький центр;) ! Для цього є інші теми .:):oops:
 

ATIS

Снайпер
Хтось бачив сліди мишкуючого вовка?
Вовки ходять за кабанами як за живим холодильником, а козуль ріжуть - на раз-два.
Прийде весна - виріжуть весь молодняк в окрузі.
Особливо коли багато снігу взимку, от тоді він козі і дає тринди. В нашому регіоні вовки ще тримаються там де багато бобра, любить він цих гризликів.
 

Просто охотник

Мисливець
Не, ну если Вы 3-й стреляет лисиц в 50-55 метров, то честь Вам и хвала! А еще- можно в цирке выступать: там любят разные фокусы!
У нас лисы на полях почти нет. За сезон колектив берет штуки 4. Поэтому когда поднимают то кричат что лиса и успеваешь перезарядить. По подсолнуху и бурьянам стреляют на коротке тройки с головой лисе хватает. Ну а лиса в основном по камышам сидит ну там и подход другой.
 

Просто охотник

Мисливець
Кстати не байка а реальный случай со мной. Лет десять назад шли по полю, смотрю лежит в лежке, подхожу поднимаю, первым мажу, а после второго этот заяц бежит дальше а сбоку от него выворачивается другой:). По ходу в лежке случайно во второго попал.
 
Останнє редагування:

Ohotnik47

Слідопит
На це питання краще дасть відповідь інтернет. Але ж надав приклад де копитного не має вовк жив і розмножувався роками.
Я по лісах-полях бігаю з 10років.Майже 20 років віддав МГ- від простого єгеря - до начальника МГ -- як тільки нарощується поголів'я козулі і кабана, то зразу з'являються і вовки, притому що єгерська служба спуску їм не давала.
Козуль і поросят ,зимою, вовки різали біля підгодівельних майданчиків, пара вовків , дорослу козулю чи цьогорічне порося, з'їдають за раз.
Недільне лосеня - один вовк - три дні.Бувало таке, що вовк різав козу влітку, на поляні в гектар площею, я спостерігав здалеку в бінокль, кидав її і більш не повертався.
Я протропив їхні стежки не одну тисячу кілометрів і бачив все на власні очі.
Зараз нема звіра - вовком і не пахне,який мені потрібен інтернет?
 

Просто охотник

Мисливець
Я по лісах-полях бігаю з 10років.Майже 20 років віддав МГ- від простого єгеря - до начальника МГ -- як тільки нарощується поголів'я козулі і кабана, то зразу з'являються і вовки, притому що єгерська служба спуску їм не давала.
Козуль і поросят ,зимою, вовки різали біля підгодівельних майданчиків, пара вовків , дорослу козулю чи цьогорічне порося, з'їдають за раз.
Недільне лосеня - один вовк - три дні.Бувало таке, що вовк різав козу влітку, на поляні в гектар площею, я спостерігав здалеку в бінокль, кидав її і більш не повертався.
Я протропив їхні стежки не одну тисячу кілометрів і бачив все на власні очі.
Зараз нема звіра - вовком і не пахне,який мені потрібен інтернет?
Если не секрет сколько добыли?
 

Ohotnik47

Слідопит
Шляхом троплення - не багато, дуже хитрий звір.Основна кількість була добута самоловами біля добутого вовками звіра і на переходах через водойми, рівчаки, канави і т.п.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Шляхом троплення - не багато, дуже хитрий звір.Основна кількість була добута самоловами біля добутого вовками звіра і на переходах через водойми, рівчаки, канави і т.п.
Зараз за таке надеруть ж... Мисливський вид, тільки гуманно і в чесній боротьбі :) Хоча раніше лиса і вовка їгер мав право стріляти круглий рік, в тому числі і виймати цуценят з лігва.
 
А мой отец всегда использует стандартно два номера дроби, перо-5, пух- 4/0. И меня так учил. Это сейчас я уже стал филонить и начал использовать мелкие номера дроби перо 7,6,5 пух 3,2,1,0! А он с меня смеётся. Но один раз я дал ему патрон снаряжонный 3 и он им взял зайца и когда я ему сказал какая была дробь он мне не поверил и сказал что на такое расстояние это невозможно. А расстояние было метров 35.
 

МАХНОВЕЦ.

Мисливець
А я от ,уже и 5 пробовал.
Нефига попасть не могу .
И знаю свою ошибку .
И не могу не чё зделать.
Стреляю на вскидку,мушку даже не вижу. Заяц тока на чистое В 10 метрах от меня выбигает ,а я уже отстрелялся,и стою без патронов.
Колеги наровят у меня ружье отобрать.А выдать подсак рыбацкий.
Говорят толку больше будет.:)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А я от ,уже и 5 пробовал.
Нефига попасть не могу .
И знаю свою ошибку .
И не могу не чё зделать.
Стреляю на вскидку,мушку даже не вижу. Заяц тока на чистое В 10 метрах от меня выбигает ,а я уже отстрелялся,и стою без патронов.
Колеги наровят у меня ружье отобрать.А выдать подсак рыбацкий.
Говорят толку больше будет.:)
Посчитайте до трех и лишь потом стреляйте!;):)
Главное, чтобы за эти три секунды сердце не остановилось!:D:D:D
 

huntumy

Зброяр
А я от ,уже и 5 пробовал.
Нефига попасть не могу .
И знаю свою ошибку .
И не могу не чё зделать.
Стреляю на вскидку,мушку даже не вижу. Заяц тока на чистое В 10 метрах от меня выбигает ,а я уже отстрелялся,и стою без патронов.
Колеги наровят у меня ружье отобрать.А выдать подсак рыбацкий.
Говорят толку больше будет.:)
Носите ружье на плече и не пытайтесь добыть во чтобы не стало. Подымится спокойно снимаете и стреляете.
Все это прошли...
 

Соболь 2000

Слідопит
итак завтра снова охота... жду с нетерпением . Какие у кого планы? где будет лежать заец?
 

Pavel1988

Снайпер
Зверху