Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Артур мабуть не баче хто телефонує вже :eek:
чогось номер твій не записаний, хоча мій Нокіа 2700 іноді дівав десь частину телефонних номерів, а при перезавантажуванні вони з'являлись. Іжа не побив ще? в Новоархангельську коли будеш з ним?
 

pocket

Слідопит
чогось номер твій не записаний, хоча мій Нокіа 2700 іноді дівав десь частину телефонних номерів, а при перезавантажуванні вони з'являлись. Іжа не побив ще? в Новоархангельську коли будеш з ним?
Щойно набирав тебе.
Не знаю коли, той іж до мене побили:oops:
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю панове! Тут мені молодичка одна відео про гараж скинула а загрузити на сайт з тел не можу, пише розширення не таке, хто може на компі форматнути?
 

Mykola STARyy

Снайпер

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю панове! Тут мені молодичка одна відео про гараж скинула а загрузити на сайт з тел не можу, пише розширення не таке, хто може на компі форматнути?
а мать його в хвіст!!! який складний цей світ...
 

Mykola STARyy

Снайпер

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А якже, Артур ще не повісив на цвях... як це? У великому боксі рукавички, в футболі бутси, а тут...?o_O:confused::eek:
от от!!! саме воно!!! тільки то я хотів свій гараж вам показати, а в дружини на телефоні було відео як сніг йде на фоні гаража!!! його Олексі по вайберу і скинули, щоб він сюди виклав!!!!!!:D:D:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Неспроможним самостійно заповнити графу "адреса" в профілі, надаю безкоштовні консультації....
краще платні - заробите трохи!!!:D:D:D
Дядьку Миколо, за скільки Ваша Нива пішла, якщо не секрет?
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечера Хлопаки!!!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Хотів, але за кашкіт грушок не віддам. В нас поголовно бляхи, ціни впали страшенно.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Я имел в виду бляхи...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
от от!!! саме воно!!! тільки то я хотів свій гараж вам показати, а в дружини на телефоні було відео як сніг йде на фоні гаража!!! його Олексі по вайберу і скинули, щоб він сюди виклав!!!!!!:D:D:D
Ага, ага. Расскажи нам. Гараж, машинка, котики-собачки, все дела.
Так прямо и говори - хоум-видео хотел выложить.
Ты бы вообще поостерегся такие вещи в прямой доступ выкладывать.
Или ты похвастаться?
Не ну тогда..конечно..если есть чем..чего бы и не того..
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
ясно шо є. гараж закінчив на 95 % - все таки бачу результат проробленої рботи
Оно конечно да..молодычек в гараж водить. Есть что и робыть, а и...а что уже и результаты есть?
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху