Открытие на пушного зверя2018/19

Корнилов

Снайпер
Вотето я не понял!!!! Там было французам отдана!!! или я не прав??????
Монголы палили, французы палили , пора и нам))) Представте- вместо рашки, будут угодья УТМР и весенняя охота))) правда ехать месяц)))
 

hanter1982

Слідопит
Я ж не против - только жестокая реальность не даст ( по крайней мере нам с Вами, это увидеть ) Но Надежда никогда не умерает!!!!;)
 

Коля 1982

Новачок
Доброго вечора шановні форумчани .Всіх хто був в полях і вполював трофей з полем. Вибачте ,що в такий день ,але хочу поділитись своїм горем. 3.01.2019 Пішов у вічне полювання прекрасний мисливець, гончатник, хорший сімянин, найкраща на світі людина, мій тато. Він привів мене в полювання, привив любов до природи, гончих за що я йому дякуватиму все життя. Важко на серці рука об руку проходили на полювання, а тепер його нестало. Навіть до сейфа неможу підійти не те,що на полювання вийти .35 років прополював тато , як сказавби О. Вишня ."Благородна пристрасть ,благородної людини" і це дійсно так з рушницею і в полюванні до останього подиху. Тож хочу попросит вас бережіть своїх рідних і близьких говоріть їм, як ви їх любите. Вибачаюсь ,що не по темі . Всім здоровя і бережи бог вас і ващих рідних.

..... А як зайця ви забєте хвоста відірвіте.
На могилі на палочці його почипіте
перехожі будуть знати, що тут спить мисливець
і усі будуть казати, ото вже щасливець

на узлісі де тополя де з боку ялина
тут лежить мисливська доля на віки щаслива.
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
Доброго вечора шановні форумчани .Всіх хто був в полях і вполював трофей з полем. Вибачте ,що в такий день ,але хочу поділитись своїм горем. 3.01.2019 Пішов у вічне полювання прекрасний мисливець, гончатник, хорший сімянин, найкраща на світі людина, мій тато. Він привів мене в полювання, привив любов до природи, гончих за що я йому дякуватиму все життя. Важко на серці рука об руку проходили на полювання, а тепер його нестало. Навіть до сейфа неможу підійти не те,що на полювання вийти .35 років прополював тато , як сказавби О. Вишня ."Благородна пристрасть ,благородної людини" і це дійсно так з рушницею і в полюванні до останього подиху. Тож хочу попросит вас бережіть своїх рідних і близьких говоріть їм, як ви їх любите. Вибачаюсь ,що не по темі . Всім здоровя і бережи бог вас і ващих рідних.

..... А як зайця ви забєте хвоста відірвіте.
На могилі на палочці його почипіте
перехожі будуть знати, що тут спить мисливець
і усі будуть казати, ото вже щасливець

на узлісі де тополя де з боку ялина
тут лежить мисливська доля на віки щаслива.
Наши соболезнования!!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечора шановні форумчани .Всіх хто був в полях і вполював трофей з полем. Вибачте ,що в такий день ,але хочу поділитись своїм горем. 3.01.2019 Пішов у вічне полювання прекрасний мисливець, гончатник, хорший сімянин, найкраща на світі людина, мій тато. Він привів мене в полювання, привив любов до природи, гончих за що я йому дякуватиму все життя. Важко на серці рука об руку проходили на полювання, а тепер його нестало. Навіть до сейфа неможу підійти не те,що на полювання вийти .35 років прополював тато , як сказавби О. Вишня ."Благородна пристрасть ,благородної людини" і це дійсно так з рушницею і в полюванні до останього подиху. Тож хочу попросит вас бережіть своїх рідних і близьких говоріть їм, як ви їх любите. Вибачаюсь ,що не по темі . Всім здоровя і бережи бог вас і ващих рідних.

..... А як зайця ви забєте хвоста відірвіте.
На могилі на палочці його почипіте
перехожі будуть знати, що тут спить мисливець
і усі будуть казати, ото вже щасливець

на узлісі де тополя де з боку ялина
тут лежить мисливська доля на віки щаслива.
Нехай Ваш Тато з Богом спочиває.
Написанное Вами намного важнее и по теме,чем все написанное на форуме.Держитесь и примите мои соболезнования.
 
Останнє редагування:

Trigal

Снайпер
3.01.2019 Пішов у вічне полювання прекрасний мисливець, гончатник, хорший сімянин, найкраща на світі людина, мій тато.
Мои искренние соболезнования...
Я в октябре маму похоронил, до сих пор не можем свыкнуться с мыслью, что ее уже нет и никогда не будет.
Тяжело терять близких людей.
Держитесь.
 

Коля 1982

Новачок
Прийміть і мої щирі співчуття з приводу втрати вашої матусі. Хай всим, хто покинув цей світ буде земелька лебединим пухом і царство небесне.
 
Зверху