помогите советом по ИЖ-27 штучное

Статус
Закрита.

rediska

Мисливець
отец отдал свой иж- 27 , но ему один товарищ вскрыл его лаком и мягко говоря не качественно. Первый вопрос как или чем снять лак и восстановить дерево до родного состояния и вопрос второй что сделать с серебряной ниткой если она плохо просматривается(наверное вытерлась)?фото скинуть пока нету возможности. заранее спасибо за помощь
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
что сделать с серебряной ниткой
візьми стару шкарпетку бавовняну, змочи маслом моторним і нестидаючись протри колодку кілька разів,особливо по нитці, вона має проявитись сама.
вскрыл его лаком и мягко говоря не качественн
розібрати рушницю, відокремити дерев'яну частину від колодки (умієш чи розказувати як?) 2 літри розчинника - уайтспириту наприклад, і замочуєш дерево на кілька діб. лак має розкиснути і знятись майже ганчіркою, а з насічки видаляється металевою щіточкою з розпушеного тросика. є спеціальна рідина для зняття лаку чи фарби. але я нею не користувався.
 

rediska

Мисливець
візьми стару шкарпетку бавовняну, змочи маслом моторним і нестидаючись протри колодку кілька разів,особливо по нитці, вона має проявитись сама.

розібрати рушницю, відокремити дерев'яну частину від колодки (умієш чи розказувати як?) 2 літри розчинника - уайтспириту наприклад, і замочуєш дерево на кілька діб. лак має розкиснути і знятись майже ганчіркою, а з насічки видаляється металевою щіточкою з розпушеного тросика. є спеціальна рідина для зняття лаку чи фарби. але я нею не користувався.
дякую за пораду! чим потім пропитувати чи обробляти?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
дякую за пораду! чим потім пропитувати чи обробляти?
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/ТОЗ-63-ще-постріляє.36808/
тут мої всі експеременти. після того реставрував дерево на ТОЗ-34, ІЖ-27, МР-153, ІЖ-58. ніби виходило. але треба не лінуватись відполірувати дерево перед просочуванням тоді буде толк, бо морилка та олія лянна проявляють найменші риски від наждачки. коротше поліровка у мене займає пару днів і десь 6-8 номерів наждачки. фініш 2000. потім мочимо у воді злегка, сушимо на сонці і знову поліруємо ворсинки які підніялись. тоді матимете результат. робити це все треба в теплу пору року!!! не раніш середини квітня.
 
Статус
Закрита.
Зверху