Открытие на пушного зверя2018/19

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
каждый выполняет свои служебные обязанности?
Говоря простым языком - делает то, за что ему деньги платят.
Напомню: в УООРе в последние годы большинство егерей работает на 0,25-0,5 ставки. Как говорится в таком случае: за такую зарплату можно сказать, что человек просто купил себе индульгенцию на право пребывания с ружьем в охотугодьях на законных основаниях...
А честные, безусловно, у нас в стране не все посадовцы. И чем егерь должен отличаться от гаранта, который чкурнул к врагам?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так, коллеги, сезон 2018-2019 практически закрыт. Пора следующий скоро открывать. А тут философию пора закрывать.
 

василь довжик

Слідопит
В їх розуміні не за мисливський сезон а за календарем.Вже 2019 от і плотіть.Тобто коли людина проплатила в 2018 році на початку сезону в який по закону включно а саме 19 січня і 24 лютого відстріл хижаків.Без проплати ні як.
 

paliy65

Слідопит
В їх розуміні не за мисливський сезон а за календарем.Вже 2019 от і плотіть.Тобто коли людина проплатила в 2018 році на початку сезону в який по закону включно а саме 19 січня і 24 лютого відстріл хижаків.Без проплати ні як.
Так будет и на перо и на зайца 2019
 

василь довжик

Слідопит
Василий, если умные уехали и уезжают, то Ваше обращение к дуракам(в Вашем понимании). Если так, то к чему это вообще?
Віжповідь була що нам дадуть вибори.От і все.А ті що масово покидають розумні і правильно роблять.Для нашої держави уми нажаль не потрібні.І правильно зрозумійте мої слова а то зараз вийде,що я когось обізвав.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
И чем егерь должен отличаться
Своим любовным отношением к природе и к сохранению и приумножению ее богатств.
Профессия егеря-это призвание, ИМХО, а не жажда удовлетворить свои животные инстинкты и меркантильные запросы, прикрываясь корочкой и "орденом".
 

Корнилов

Снайпер
Віжповідь була що нам дадуть вибори.От і все.А ті що масово покидають розумні і правильно роблять.Для нашої держави уми нажаль не потрібні.І правильно зрозумійте мої слова а то зараз вийде,що я когось обізвав.
Да какие же они умные))) В стране война, а они её покидают в трудную минуту! Будет у нас Рай , эти перебезчики вернутся )))
 

василь довжик

Слідопит
Да какие же они умные))) В стране война, а они её покидают в трудную минуту! Будет у нас Рай , эти перебезчики вернутся )))
Ви на Рай ще сподіваєтесь?Це дуже замітно після розвалу союза якими ми темпами ідемо до раю.А кому война а кому і мать родная.Синочків туди знаєте чиїх і завтра все припиниться.
 

Корнилов

Снайпер

Ohotnik47

Слідопит
Вы пишете - отстрел как бродячую!!! Если вы не разлечаете охот. породу от бродячей, тогда завязуйте с охотой или учитесь, пока не поздно! Вы даже себе не можете себе представить, что бы я и не только, стелал бы с тобой за убитого Друга!!!
Років з 25 тому був випадок, 2 єгеря зустріли зимою пацана з лайкою в лісі, пацан 19 років, ставив капкани на куницю - під час розмови собака підбіг до господаря і один з єгерів застрелив пса прямо біля ніг хлопця - пацан кинувся з ножем і встиг раз порнути, поки другий його не заломав.
В результаті хлопець відсидів щось біля чотирьох років, а єгер став інвалідом...
Скільки не ловив браків з собаками- не разу навіть думки не було застрелити пса.
А були випадки коли підманював собаку до себе, брав на повідок і та приводила до господаря - класно виходило.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А чому я маю платити на перед.Може я в приватних угідяг надумаю.
Ну, по-перше, не наперед: ви ж вже хочете полювати у цьому році? Ось із вас і питають внески до Товариства, якщо ви вже хочете користуватися їх послугами. А то потім "надумаєте" до приватників і знову внески не сплатите. А наступним роком знову: на початку року дайте відстрілку, а внески я, може, сплачу у серпні, а у серпні - знову до приватників.
А саме головне, що у Статуті УТМР сказано, що члени повинні виконувати рішення своїх керівних органів. Що не зрозуміло? Чому ви думаєте про свої права (яких тут, до речі, немає у сенсі вашого розуміння), а про обов'язки - не вважаєте за потрібне!
 

paliy65

Слідопит
Я оплачиваю сразу все. как вижу Председателя ,ухочусь как минимум 2-4раза в году в угодьях района.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Років з 25 тому був випадок, 2 єгеря зустріли зимою пацана з лайкою в лісі, пацан 19 років, ставив капкани на куницю - під час розмови собака підбіг до господаря і один з єгерів застрелив пса прямо біля ніг хлопця - пацан кинувся з ножем і встиг раз порнути, поки другий його не заломав.
В результаті хлопець відсидів щось біля чотирьох років, а єгер став інвалідом...
Скільки не ловив браків з собаками - не разу навіть думки не було застрелити пса.
А були випадки коли підманював собаку до себе, брав на повідок і та приводила до господаря - класно виходило.
Застрелити собаку законодавство дозволяє. Але, скажу, із дотриманням принаймні двох умов: по-перше, собака повинен точно бути не породистий - таких Закон вимагає відловлювати; по-друге, цього не треба робити у явній присутності господаря. Тут є порушник - господар, треба було на нього складати відповідний протокол, у разі відсутності документів - доставляти, наприклад, до райвідділу поліції для встановлення особи.
Ще у собаку (любу) можна стріляти у випадку самозахисту, але це інша справа.
На рахунок Вашого випадку: єгер був неправий, але й хлопець теж, слава Богу, що другий єгер його скрутив, а міг дуже законно покласти поруч із собакою, ще до того, як він добіг би до ще непораненого єгеря, а враховуючи наявність ножа в руках та явного наміру - стріляти можна б і без попередження.
Що невірно?
 
  • Like
Reactions: kef
Зверху