Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

Ohotnik47

Слідопит
Сьогодні закриття полювання по зайчику у Львівській області .
В Бродівському районі в 10.30 ранку , під час проходження перспективних заячих місць , під час ходьби , на 51 му . році життя раптово помер наш товариш мисливець Григорій Скорик .
Всі заходи по порятунку товариша успіху не принесли , смерть була раптовою .
Це дуже велика втрата для сім’ї , родини і друзів мисливців в колективі .
Він був досвідченим мисливцем і чудовим товаришем , сумуємо.
Царство Йому Небесне.
Царство Небесне.
 

senya 2011

Мисливець
Субота не робота! 20хв і трофей є. 100м все навиліт ;) Що цікаво колега в цьому місці а 11.10 також добув лиса, я в 13.40 це говорить про гарну популяцію.
Сьогодні також трофей, на щастя без пострілів. Скинув.

))) там же смайлик є . Реальна дистанція 32-35м, товариш забрав, я за підвищення популяції зайця. Навиліт це фішка така :)
 

Вкладення

Mechanik

Снайпер
Прийшла календарна зима. Справжня, холодна, з снігом та хуртовинами на сьогодні 5 січня 2020 року.
Метеорологи вчора, завчасно попередили про погіршення погодних умов в західних областях України, надавши 1 рівень небезпеки.
"Охота, пуще неволи" і я поринув у негоду, за внутрішнім покликом, власної душі. Це велика сила.
Заклавши набої до рушниці, я закинув рюкзак з провізією та термосом гарячого чаю за плечі, та подався в засніжені білі поля.
Холодний вітер, здіймав куряву снігу по переду мене, змусив мене одягнути на голову - капишона, і так було мені затишніше.
Йти проти вітру, який дув із заходу, було неможливо. Сніг засікав очі, розгледіти щось попереду себе, я не міг , стояла біла стіна, тому єдиний вихід, це йти - за вітром.
Обираю свій маршрут, і намічаю одну ділянку поля, де завжди жили зайці, із року в рік, на тих самих місцях.
Крім п'яти «основних» відчуттів людини : зору, слуху, нюху, дотику і смаку, моє "шосте відчуття" мені підказувало, що на тому полі, має бути заєць, і він завжди там, проживав.
Я рушив в напрямок наміченого оком ділянки, зораного поля.
Колючий вітер ніс по землі снігові клапті поземки, і вони диміли навкруги мене, засипавши видрукувані на снігу, мої сліди позаду.
Я зупинився, від побаченого, та у мене йокнуло серце. Прямо, переді мною, я бачу зірвавшого з льожки зайця, і досить великого.
Відстань між нами, не дозволяла мені зробити постріл. П`ятдесят метрів було добрих, до цілі.
Я до болі очей вдивлявся, як в сніговій куряві, зникає силует, такого красеня.
Підійшовши ближче, я довго розглядував його льожку, ще теплу та вологу, в якій ще хвилину тому, він сидів.
Не підпустив мене на постріл зайчик, тому що складні погодні умови, не давали йому, відпочити, а мені підійти до нього.
Зробивши фото, я пішов далі шукати своє мисливське щастя, в цьому сезоні на хутряного звіра, яке добігає вже кінця.
Але, надихавшись добре зимовим холодним повітрям, та пройшовши добрі кілометри тяжкої ходьби, я більше нічого не бачив.
Залишився, ще один крайній вихід на зайця - 12 січня і на цьому полювання закрите, сезону 2019/2020 рік.
За всі попередні мої виходи на зайця в цьому сезоні, результати наступні - НІ ЖОДНОГО ПОСТРІЛУ. НІ ЖОДНОГО ТРОФЕЮ.
Такі результати не тільки в мене, а у більшості наших мисливців.
Угіддя, на яких я полюю останніми роками, я не змінюю на інші.
Тому що, чисельність зайця у нас, катастрофічно знизилась, та йти мені шукати далі, і добувати останнє - який сенс ?
А де подівся заєць ? Відповім - зайця вибили начисто, і його залишилось - одиниці.
Лупили всі, і свої, і чужі мисливці, які приїзджали бригадами по 8 - 10 чоловік на полювання з мисливськими собаками, з інших районів та областей.
Браконьєри теж "допомогли" із зайцем, добре поповнивши свої сімейні продовольчі запаси. Протоколів, як завжди, ні жодного.
А тепер настав час зробити висновки - сплата внесків до УТМР, та продаж відстрілочних карток на хутрового звіра, при такому вкрай критичному наявності зайця в угіддях, це - справедливо по відношенні до нас мисливців ?
Я думаю що - ні, і багато із нас так думають.
Тому, вихід один - провести збори мисливців після закриття сезону, і кожен нехай скаже про результати своїх полювань, і що робимо далі ?
Зброю в сейф і сидимо вдома, або ж щось змінюємо, та міняємо, і бажано не на словах, а на ділі.
Ні пуху - ні пера. З Новим роком та Різдвом. З Повагою.


IMG_4826[1].JPG
IMG_4832[1].JPG
IMG_4823[1].JPG
IMG_4836[1].JPG
IMG_4838[1].JPG
IMG_4811.JPG
 

senya 2011

Мисливець
Прийшла календарна зима. Справжня, холодна, з снігом та хуртовинами на сьогодні 5 січня 2020 року.
Метеорологи вчора, завчасно попередили про погіршення погодних умов в західних областях України, надавши 1 рівень небезпеки.
"Охота, пуще неволи" і я поринув у негоду, за внутрішнім покликом, власної душі. Це велика сила.
Заклавши набої до рушниці, я закинув рюкзак з провізією та термосом гарячого чаю за плечі, та подався в засніжені білі поля.
Холодний вітер, здіймав куряву снігу по переду мене, змусив мене одягнути на голову - капишона, і так було мені затишніше.
Йти проти вітру, який дув із заходу, було неможливо. Сніг засікав очі, розгледіти щось попереду себе, я не міг , стояла біла стіна, тому єдиний вихід, це йти - за вітром.
Обираю свій маршрут, і намічаю одну ділянку поля, де завжди жили зайці, із року в рік, на тих самих місцях.
Крім п'яти «основних» відчуттів людини : зору, слуху, нюху, дотику і смаку, моє "шосте відчуття" мені підказувало, що на тому полі, має бути заєць, і він завжди там, проживав.
Я рушив в напрямок наміченого оком ділянки, зораного поля.
Колючий вітер ніс по землі снігові клапті поземки, і вони диміли навкруги мене, засипавши видрукувані на снігу, мої сліди позаду.
Я зупинився, від побаченого, та у мене йокнуло серце. Прямо, переді мною, я бачу зірвавшого з льожки зайця, і досить великого.
Відстань між нами, не дозволяла мені зробити постріл. П`ятдесят метрів було добрих, до цілі.
Я до болі очей вдивлявся, як в сніговій куряві, зникає силует, такого красеня.
Підійшовши ближче, я довго розглядував його льожку, ще теплу та вологу, в якій ще хвилину тому, він сидів.
Не підпустив мене на постріл зайчик, тому що складні погодні умови, не давали йому, відпочити, а мені підійти до нього.
Зробивши фото, я пішов далі шукати своє мисливське щастя, в цьому сезоні на хутряного звіра, яке добігає вже кінця.
Але, надихавшись добре зимовим холодним повітрям, та пройшовши добрі кілометри тяжкої ходьби, я більше нічого не бачив.
Залишився, ще один крайній вихід на зайця - 12 січня і на цьому полювання закрите, сезону 2019/2020 рік.
За всі попередні мої виходи на зайця в цьому сезоні, результати наступні - НІ ЖОДНОГО ПОСТРІЛУ. НІ ЖОДНОГО ТРОФЕЮ.
Такі результати не тільки в мене, а у більшості наших мисливців.
Угіддя, на яких я полюю останніми роками, я не змінюю на інші.
Тому що, чисельність зайця у нас, катастрофічно знизилась, та йти мені шукати далі, і добувати останнє - який сенс ?
А де подівся заєць ? Відповім - зайця вибили начисто, і його залишилось - одиниці.
Лупили всі, і свої, і чужі мисливці, які приїзджали бригадами по 8 - 10 чоловік на полювання з мисливськими собаками, з інших районів та областей.
Браконьєри теж "допомогли" із зайцем, добре поповнивши свої сімейні продовольчі запаси. Протоколів, як завжди, ні жодного.
А тепер настав час зробити висновки - сплата внесків до УТМР, та продаж відстрілочних карток на хутрового звіра, при такому вкрай критичному наявності зайця в угіддях, це - справедливо по відношенні до нас мисливців ?
Я думаю що - ні, і багато із нас так думають.
Тому, вихід один - провести збори мисливців після закриття сезону, і кожен нехай скаже про результати своїх полювань, і що робимо далі ?
Зброю в сейф і сидимо вдома, або ж щось змінюємо, та міняємо, і бажано не на словах, а на ділі.
Ні пуху - ні пера. З Новим роком та Різдвом. З Повагою.


Переглянути вкладення 540228 Переглянути вкладення 540230 Переглянути вкладення 540232 Переглянути вкладення 540233 Переглянути вкладення 540235 Переглянути вкладення 540237
Згоден. Зміни потрібні як повітря!
 

Dedushka

Снайпер
Прийшла календарна зима. Справжня, холодна, з снігом та хуртовинами на сьогодні 5 січня 2020 року.
Метеорологи вчора, завчасно попередили про погіршення погодних умов в західних областях України, надавши 1 рівень небезпеки.
"Охота, пуще неволи" і я поринув у негоду, за внутрішнім покликом, власної душі. Це велика сила.
Заклавши набої до рушниці, я закинув рюкзак з провізією та термосом гарячого чаю за плечі, та подався в засніжені білі поля.
Холодний вітер, здіймав куряву снігу по переду мене, змусив мене одягнути на голову - капишона, і так було мені затишніше.
Йти проти вітру, який дув із заходу, було неможливо. Сніг засікав очі, розгледіти щось попереду себе, я не міг , стояла біла стіна, тому єдиний вихід, це йти - за вітром.
Обираю свій маршрут, і намічаю одну ділянку поля, де завжди жили зайці, із року в рік, на тих самих місцях.
Крім п'яти «основних» відчуттів людини : зору, слуху, нюху, дотику і смаку, моє "шосте відчуття" мені підказувало, що на тому полі, має бути заєць, і він завжди там, проживав.
Я рушив в напрямок наміченого оком ділянки, зораного поля.
Колючий вітер ніс по землі снігові клапті поземки, і вони диміли навкруги мене, засипавши видрукувані на снігу, мої сліди позаду.
Я зупинився, від побаченого, та у мене йокнуло серце. Прямо, переді мною, я бачу зірвавшого з льожки зайця, і досить великого.
Відстань між нами, не дозволяла мені зробити постріл. П`ятдесят метрів було добрих, до цілі.
Я до болі очей вдивлявся, як в сніговій куряві, зникає силует, такого красеня.
Підійшовши ближче, я довго розглядував його льожку, ще теплу та вологу, в якій ще хвилину тому, він сидів.
Не підпустив мене на постріл зайчик, тому що складні погодні умови, не давали йому, відпочити, а мені підійти до нього.
Зробивши фото, я пішов далі шукати своє мисливське щастя, в цьому сезоні на хутряного звіра, яке добігає вже кінця.
Але, надихавшись добре зимовим холодним повітрям, та пройшовши добрі кілометри тяжкої ходьби, я більше нічого не бачив.
Залишився, ще один крайній вихід на зайця - 12 січня і на цьому полювання закрите, сезону 2019/2020 рік.
За всі попередні мої виходи на зайця в цьому сезоні, результати наступні - НІ ЖОДНОГО ПОСТРІЛУ. НІ ЖОДНОГО ТРОФЕЮ.
Такі результати не тільки в мене, а у більшості наших мисливців.
Угіддя, на яких я полюю останніми роками, я не змінюю на інші.
Тому що, чисельність зайця у нас, катастрофічно знизилась, та йти мені шукати далі, і добувати останнє - який сенс ?
А де подівся заєць ? Відповім - зайця вибили начисто, і його залишилось - одиниці.
Лупили всі, і свої, і чужі мисливці, які приїзджали бригадами по 8 - 10 чоловік на полювання з мисливськими собаками, з інших районів та областей.
Браконьєри теж "допомогли" із зайцем, добре поповнивши свої сімейні продовольчі запаси. Протоколів, як завжди, ні жодного.
А тепер настав час зробити висновки - сплата внесків до УТМР, та продаж відстрілочних карток на хутрового звіра, при такому вкрай критичному наявності зайця в угіддях, це - справедливо по відношенні до нас мисливців ?
Я думаю що - ні, і багато із нас так думають.
Тому, вихід один - провести збори мисливців після закриття сезону, і кожен нехай скаже про результати своїх полювань, і що робимо далі ?
Зброю в сейф і сидимо вдома, або ж щось змінюємо, та міняємо, і бажано не на словах, а на ділі.
Ні пуху - ні пера. З Новим роком та Різдвом. З Повагою.


Переглянути вкладення 540228 Переглянути вкладення 540230 Переглянути вкладення 540232 Переглянути вкладення 540233 Переглянути вкладення 540235 Переглянути вкладення 540237
Хороший и интересный отчет. Читал и как будто с вами побывал в тех местах охоты. А собрание действительно нужно провести раз такая популяция зайца. Чему удивляться, сегодня когда ехали на охоту на одном из полей Т-150 таскал бочку с какой-то гадостью и обрызгивал поля не смотря что почву снегом притрусило. Другой трактор гной разбрасывал, ну это терпимо и безвредно. Впервые такое вижу что-бы в январе на полях трактора были. И в дальних полях куда мы поехали не одного зайца не увидели. До нового года по близости населенных пунктов результат по пушному хороший был, что у меня что у моих напарников по охоте. А то что приезжают другие коллективы и охотятся, особого вреда не принесут. Попробуй того зайца еще и поднять с лежки. Сидит до последнего. Проходят одни охотники а следом идешь и подымаешь косого. Главное еще что-бы браконьеров не было. Петлями ого какой ущерб наносят и фарщики. И еще, много развелось бродячих собак. Куда не пойдешь, зграями бегают по всех посадках. Раньше при СССР проводили отстрел таких собак в охотничьих угодьях. Сейчас нельзя, законом запрещено. А вред они приносят конкретный. Молодняк зайчат пожирают. Да и на грибников могут наброситься. И не кому нет дела. По городах на людей нападают ,кусают, вплоть до летального исхода. Возле каждого магазина по 15-20 штук таких собак бегают. И никто ничего не предпринимает. Нельзя.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Сьогодні закриття полювання по зайчику у Львівській області .
В Бродівському районі в 10.30 ранку , під час проходження перспективних заячих місць , під час ходьби , на 51 му . році життя раптово помер наш товариш мисливець Григорій Скорик .
Всі заходи по порятунку товариша успіху не принесли , смерть була раптовою .
Це дуже велика втрата для сім’ї , родини і друзів мисливців в колективі .
Він був досвідченим мисливцем і чудовим товаришем , сумуємо.
Царство Йому Небесне.
Мої співчуття....
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Вкладення

gordijchuk@

Новачок
20200104_103408.jpg


Реформа в мисливському господарстві конче необхідна і до цього вже часто доходять ПМК (первички),своїми діями і рішеннями обмежують (для себе в першу чергу) полювання до прикладу на зайця .
Був і я на полюванні зі своїм колективом і ,нажаль, за два дні не побачив жодного зайця і це в місцях,які викликають у мене найтепліші спогади про першіполювання,курковку і "табуни зайців)))))
Тепер поля "в обробці" ,тепер ріпак і тільки спогади про ті часи...А. ..і лиси,одного з яких мені вдалося здобути
 

Dedushka

Снайпер
Только домой добрались.
С утра плюс два и снег с дождем. Грязи по уши. Ноги еле подымаются. Нас четверо и три драта. Работали исключительно посадки. В 14:00 завершение. Все с трофеями!
Вот он, мой первенец 2020 года! Добыт, в принципе по классике жанра:
Посадка, собаки подымают на мою сторону, боковой, расстояние метров тридцать, один выстрел тройкой и вуаля!
Всех с полем!
Переглянути вкладення 540207 Переглянути вкладення 540208 Переглянути вкладення 540209 Переглянути вкладення 540210
Трудовой зайчик. Так Вы его от злости на дерево забросили)))):D
 

Просто охотник

Мисливець
Тоже взял своего первого в этом году.
Увидел в лежке метров за 30 начал подходить, поднялся уходящим первым побил, вторым положил на месте.
Ходило 18 человек, взяли 14 зайцев. По созвону с соседними колективами. Один колектив 45 человек взяли всем. Второй 22 человека до 12 взяли всем. Третий в соседнем районе 11 человек взяли два поля, правда по одному прошли трижды взяли всем.
20200105_215556.jpg

Мой трофей.
 

Просто охотник

Мисливець
#сотнюзайцівзадень....Я холодний....Нічого не розумію...мабуть і у Вас поля і обробці і пресинг є ....і заєць....Є! Де ж зайці наші поділись ?
Коллектив который написал 45 человек, в среднем ходят 45-50 человек, на сколько знаю с открытия почти каждый выход все уходят с зайцами. Ролики на ютубе постоянно выкладывают.
 

VS1975

Снайпер
Тоже взял своего первого в этом году.
Увидел в лежке метров за 30 начал подходить, поднялся уходящим первым побил, вторым положил на месте.
Ходило 18 человек, взяли 14 зайцев. По созвону с соседними колективами. Один колектив 45 человек взяли всем. Второй 22 человека до 12 взяли всем. Третий в соседнем районе 11 человек взяли два поля, правда по одному прошли трижды взяли всем.
Переглянути вкладення 540259
Мой трофей.
У нас на всю область стільки зайців не буде .... на жаль.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Всім доброго вечора, всіх з Новим Роком!
Накінець-то, і я вийшов на зайчика у Новому 2020 році, так-як закриття на хутро, вже не за горами..
Вийшов не рано, у 09:00 підйом, о 10:00 вже був в полі. Погодка просто супер! На дворі -2 (вранці), на вулиці сухо, вітру немає, тишина, те що треба..)
По тому моє рішення було прочісувати траву, ділянки, сади і сухі канави, ріллю до уваги не брав, так-як немає морозів і снігу.
Переглянути вкладення 540221
Переглянути вкладення 540222

Буквально через час ходьби у траві почув "шорох" під ногами, дивлюсь - зайчик піднявся з під ніг, в метрах семи і біжить від мене діагонально угонний. Я вскидую, відпускаю метрів на 20, першим пострілом самокрутом, двоєчкою Бах, пуху полетіло, що ппц! Но заєць дрогнувся, видно, що папало по ньому, но біжить далі і темп не збавляє, веду мушкою і метрів в 25, уже шротом #1 ТАХО "СКИФ", Бах - заєц кувернувся через голову і лежить! Битий чисто! Підійшов, заторочив, повісив на плече, випив чаю з термоса і пішов полюванням додому з шикарним настроєм! Зайчик 4.300 кг.
Всіх хто був на полюванні, з Полем Вас!
Переглянути вкладення 540223
Переглянути вкладення 540224
Переглянути вкладення 540225
Переглянути вкладення 540226

P.S. Набої, якими я стріляв зайця, перший на пробці, капсюль СХ2000, С7-1.55/32, шріт #2 (Влада) і Рівненський обтюратор та стаканчик, другий набій ТАХО "СКИФ" #1/33.
Переглянути вкладення 540227
Молодец! С полем. И отчёты у вас хоть иногда и без трофеев, но очень интересные. Спасибо за старания.
 

Просто охотник

Мисливець
Ну у нас коз к примеру нет. Года три уже не видел.
Сегодня правда встретили на поле следы выводка кабасиков но это не надолго (зачистят).
 
Статус
Закрита.
Зверху