Нещодавний вміст від Аникин

  1. А

    Профіля на голуба.Поділіться досвідом.

    Мені із профілями теж полювати зручніше ніж із чучелами ( компактно, і т.д.) ,але я завжди сторожового використовую опудало, тому що його найбільш видно ( оскільки він на найвищому місці і це приваблює голубів ) а поряд профіля. У мене спрацювує.
  2. А

    Продам немецкое трофейное ружье ВОВ Simson & Co.,Suhl(Thuringen) 1946 года

    Слава богу що не Геренга - жарт. Удачі в продажу.
  3. А

    Дикий кріль як розвести в угіддях?

    Нажаль кролі так само як і зайці хворіють однаковими хворобами ( міскосамот,геморагічна хвороба і.т.д.) Проте кролі більш соціальніші тварини ніж зайці. Моїй дочці подарували колись кролишку декоративну. Я спарував її із кролем сірий велетень. Кроленята були середні за розмірами ( близько...
  4. А

    Заряжать или покупать?

    значить так щойно взяв із сайтів те що потрапило на очі (предмети для спорядження) і підвів перерахунок для 12 калібру. : порох "сокол" - 450 гривень банка-1.8 грн.за 1 грам -2.3грама=4.14грн.; дріб- 50гривень за кіло тобто 5 копійок за грам множимо на 32 грами = 1.6 грн.; капсуль...
  5. А

    Снаряжение латунок: практика применения разновидных пыжей, ихняя особенность и эффективность?

    Латунками користуюсь більше 20 років і різних калібрів. Особисто я споряджаю так: гільза латунна, капсуль центробой,порох (сокол,крук - який є),на порох прокладку товсту так щоб у гільзу ішла із скрипом, далі туалетний папір ( рву на шматки приблизно 3х4см),далі знову прокладку,далі все...
  6. А

    латунні гільзи

    Вы делаете подсыпку дымного под капсюль и выстрел, как из пластикового патрона. Подсыпка под капсюль, не в гильзу. Якщо питяння до мене то як я вже казав підсипку димного пороху роблю саме у гільзу,тобто у чашечку (виїмку) у наковальні,тобто капсюль вже впресований у гільзу. Постріл при...
  7. А

    латунні гільзи

    З порохом може бути взагалі погана ситуація через події в краіні. На ганзі рсійські читав що в росії на даний час напряг з порохом також. Латунками користуюсь з перших днів полювання і по даний час. Заводських набоїв не люблю і споряджаю завжди сам. Капсуль у латунках використовую тільки...
  8. А

    Одностволка

    Бачу Ви прихильник малих і доволі рідкісних калібрів. Я , наприклад, ИЖК 32 кал. в руках не тримав, так само як і ЗК - 28 кал. Напевне через те, що все таки ці курківки в переважній більшості випускались в 16 кал. Справа в тому,що "фрловку" 32 калібру дав мені батько на відкриття полювання...
  9. А

    Одностволка

    Полювання своє почав із тоз-32 "Фроловкою",далі після неї була зк-28 калібру. На даний час маю іжк-32 кал.,іж-18 -28калібр, та іжк-16калібру (перейшла від покійного батька). Батько мій все своє життя прополював з одностволкою,хоча в сім"ї завжди були і є двохствольні рушниці як вертикалки так і...
  10. А

    стволик 16 кал.от ИЖ 17 продано

    ствол від іж-17 чи від іжк,дайте будь ласка фото.
  11. А

    ТОЗ - 34 калибр 28

    хороша рушничка. Сам з такою постійно полюю на качку та голуба.
Зверху