Нещодавний вміст від Денис мдм

  1. Д

    Упор для стрільби з нарізної зброї

    В лісі віддаль 100м є максимальною для пострілу. Також важливою є кратність прицілу.
  2. Д

    Упор для стрільби з нарізної зброї

    Найважчі швидкі цілі стріляю з рук, а більше статичні на великій відстані стріляю з упору по можливості. Хоча багато досвідчених мисливців радять стріляти такі цілі з двохточкового упору. Я вважаю, все залежить від відстані.
  3. Д

    Упор для стрільби з нарізної зброї

    Придбайте упор Steadify з ременем і будете задоволені. Хоча для дальніх пострілів використовую триногу телескопічну.
  4. Д

    Куплю рушницю 410 калібру

    Ціна? Чи просто поговорити?
  5. Д

    Куплю рушницю 410 калібру

    Куплю рушницю 410 калібру в ідеальному стані, не сайгу
  6. Д

    Целик и мушка от Mauser M03

    Добрий день! Яка ширина мушки та цілика?
  7. Д

    ★ Изготавливаю ремни для оружия, охотничьи и тактические, реплика "Долг М3" и брючные ремни ★

    Брав влітку минулого року у Євгена два фінські ремні для карабінів, надзвичайно задоволений, дуже зручні для переходів, завжди вільні руки та карабін не злізає з плеча. Якість на вищому рівні. Так тримати та успіхів!
  8. Д

    Запчасти Beretta, Benelli, Remington и др.

    Добрий день! Чи можливо привезти сталевий УСМ для remington 870? Яка буде ціна? Дякую!
  9. Д

    Загубив кришку батареї приціла bushnell trophy

    Підкажіть, де можна придбати або виготовити кришку батарейного відсіку до приціла bushnell trophy. Дякую.
  10. Д

    Коліматор Burris Fast fire II і кріплення до нього

    Буду вдячний!
  11. Д

    Коліматор Burris Fast fire II і кріплення до нього

    В комплекті з коліматором шурупи з іншим кроком різьби і вони короткі.
  12. Д

    Коліматор Burris Fast fire II і кріплення до нього

    Добрий день! А якими шурупами я маю прикріпити коліматор до кріплення?
  13. Д

    Коліматор Burris Fast fire II і кріплення до нього

    Пузенко Денис Миколайович, Львів, нова Пошта, відділення 15, 0679033797 . Платіж наложний. Може так бути?
Зверху