Нещодавний вміст від Доцент

  1. Доцент

    Все для спорядження мисливських набоїв 12. 16, 20 кал., та інше.

    Доброго дня, будласка прайс на w.shtronda@gmail.com. Завчасно дякую.
  2. Доцент

    Порох СП-З-К

    Етикетки обирвані тому що пересилка вибухонебезпечних предметів заборонена, а ви і пороху хочете і щоб етикетки цілі були, так не буває. Я теж брав в цього продавця, і теж прийшло те що і вам.
  3. Доцент

    Дробь самолей.

    Доброго дня, четвірка є в наявності? Якщо так, то дайте реквізити для оплати на 10 кг.
  4. Доцент

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Доброго дня, будьласка прайс на w.shtronda@gmai.com
  5. Доцент

    Фабарм елос

    Маю Hatsan Optima B, оце роздивився з чого турки її стирили, один в один, значить в мене турецький Фабарм. Продавцю вдалих торгів.
  6. Доцент

    Продам вертикалку Hatsan Optima B12 (2019г.)

    Хто візьме не пожалкує, маю таку у використанні більше 10 ти років, зброя варта уваги.
  7. Доцент

    Beretta AI-391Urika 12Gu.

    Убивають такі пости, кому потрібна рушниця продавцю чи покупцю, хто кому повинен дзвонить. Вибачаюсь якщо я не правий.
  8. Доцент

    З Різдвом Христовим!

    Вітаю всих з Св'ят вечерню, та Різдвом Христовим
  9. Доцент

    Выбор турецкого полуавтомата

    Ще забули про Хан Матрікс, також інерційка, сам користуюсь Венатором цієї-ж фірми, то скажу вам доволі непогана здроя, при купівлі їхав по Армсан, а взяв Хвн Венатор, вибором довольной уже 7 років, непідводило жодного разу, бій, кучність також супер, один недолік це дуже м'яке дерево, щоб зараз...
  10. Доцент

    Порадьте майстра по воронінню рушниці

    Информативно, спасибо за ответ
  11. Доцент

    Порадьте майстра по воронінню рушниці

    Доброго времени суток коллеги, интересует такой вопрос, воронил ли кто ржавым лаком турецкое оружие, и каков результат.
  12. Доцент

    Пуля диаболо магнум от тахо

    Тоже уже лет десять как отказался от Тахо, смотрю за столько лет в лучшую сторону ничего не изменилось, все глубже и глубже опускаться ко дну.
  13. Доцент

    Порох пироксилиновий сп спорт

    Ну так порох це не гільзи чи пижі, що їх будуть випускать різні -чп-, а недай боже якого нещасного випадку відразу те -чп- скаже і я не я і продукція не моя, так не повинно бути.
  14. Доцент

    Порох пироксилиновий сп спорт

    В теме про Сильвер представитель Шостки пишет что это таки не их порох,так что интересное кино получается.
  15. Доцент

    TS 32 порадьте навіску на 12 кал.

    Прошлой осенью дострелял свой ТС, порох мне понравился, хотя есть о нем не мало и нелестных отзывов. Навеска действительно была 1.5*32, брал в Киеве в Кизляре.
Зверху