Нещодавний вміст від Майстренко

  1. Майстренко

    Сезон полювання 2020-2021 Львівська область!

    Так в наказі ж чорним по білому написано - колективне та облавне полювання на копитних. Тобто мається на увазі , що облавне полювання на кабана - це один вид полювання, а колективне полювання на кабана - це інший вид полювання. Я так розумію.
  2. Майстренко

    Солонцы

    Даремно. Він і так буде зразу солоний - від вологи (роса, туман). А заливши воду, просто даремно вимили з солонця частину солі в землю.
  3. Майстренко

    Сезон полювання 2020-2021 Львівська область!

    Напевне мисливці розтягуються "підковою" і йдуть по лісі. На кого вибіжить кабан, той і стріляє.
  4. Майстренко

    Незалежність як мрія.

    Вітаю всіх з Днем Незалежності! Бажаю добра, щастя і миру!
  5. Майстренко

    Твіст нарізного ствола

    Скоріш за все - і заради шкурки також.
  6. Майстренко

    Твіст нарізного ствола

    Це я вже зню (інтернет "підказав"). Та мене цікавить інше. Об'єкти майбутніх полювань - лисиця, вовк і з копитних - козуля. Думаю придбати щось в 223 калібрі. То з яким твістом потрібно купляти зброю для цих полювань. Хотілося б почути прості поради з практичної сторони. Бо "теорії" в інтернеті...
  7. Майстренко

    Твіст нарізного ствола

    Всім доброго дня. Наперед прошу вибачення за мабуть дилетанське запитання. Шановні мисливці, підкажіть чи має вагоме значення твіст ствола нарізного мисливського карабіна, чи його величина важлива лише для високоточних (спортивних ) стволів. Кажучи по простому - хочу купити мисливський...
  8. Майстренко

    Допоможіть оцінити ніж

    Дякую за відповідь.
  9. Майстренко

    Допоможіть оцінити ніж

    Дякую за інформацію. А як на Вашу думку, чи може належати даний ніж до категорії холодна зброя.
  10. Майстренко

    Допоможіть оцінити ніж

    Прошу знаючих людей допомогти оцінити даний ножик. З його історії відомо, що був придбаний в мисливському магазині м. Львів на початку 90 - х. Буду вдячний за відповідь.
  11. Майстренко

    Заготівля кормів

    Ви цілком праві, козулям та оленям байдуже скільки цей віник буде важити 200 чи 350 гр. і яких він буде розмірів, головне щоб був "їстивним" і висів в годівниці. А тепер наведу простенький приклад з життя. Припустимо, що єгер отримав планове завдання - заготовити 1000 штук кормових віників. Але...
  12. Майстренко

    Заготівля кормів

    Можливо я не зовсім точно висловився. Напевне термін "технічні умови" - не зовсім підходить для кормових віників, але все таки повинен бути якийсь офіційний документ органів лісового та мисливського господарства, де б чітко було сказано про розміри та вагу кормового віника для зимової...
  13. Майстренко

    Заготівля кормів

    Підкажіть чи існують встановлені розміри, або середня маса кормового віника. Якщо так, то яким нормативним документом це регламентується. Відкрив окрему тему по цьому питанню в розділі "моя трудоучасть" , але ніхто поки що не відповів.
  14. Майстренко

    Кормові віники

    Добрий день. Допоможіть розібратись в питанні правильності заготівлі кормових віників. Питання власне полягає в тому, чи існують якісь встановлені нормативи на середні розміри, або вагу заготовленого кормового віника. Якщо так , то якими нормативно - правовими документоми це затверджено, або...
  15. Майстренко

    Хроника борьбы с российской аннексией и оккупацией

    Браво, Жестянщик!!! Дякую за хороше відео.
Зверху