Нещодавний вміст від Руснак

  1. Руснак

    Ікра

    А в молоко ще смачніше)))
  2. Руснак

    Ікра

    )))))) Зайвий нуль)))) 180°С - нажаль там виправити вже не дає
  3. Руснак

    Ікра

    Ещё не опробован рецепт, но интересен, так сказать из новых заметок. Тем более, думаю так можно с любой икрой. Икра толстолоба запечённая в рукаве Ингредиенты: Икра толстолоба – 850г. Лук – 1 луковица; Морковь среднего размера – 1 шт.; Соль и перец по вкусу. Дополнительные материалы: Рукав для...
  4. Руснак

    Ікра

    Десь читали, що не допомагає. От саме щучий запах лимон не прибере. Можливо то лиш я так відчуваю?)))) Але все ж хотілося б прибрати запах, щоб от уже до повного задоволення
  5. Руснак

    Ікра

    Невже у наших гурманів немає секретів? Чи ніхто не заморочується щодо запаху?, - головне, що смачно)))
  6. Руснак

    Мисливська кухня

    Это не из разряда самых "верных и правильных". Это из разряда "настальгия для души".)))) Дело в том , что именно по этому рецепту можно готовить быстро на плите или в мультиварке, за очень короткие сроки, без лишнего колдовства- заложил, поставил, забыл. Хоть в мультиварке, хоть в духовке. Это...
  7. Руснак

    Любимые блюда которые готовим сами!!!

    Соус за бажанням можна прогріти, буде густіший і швидче "потоваришують" інгредієнти. Я зазвичай так і роблю. Змішуючи але не доводячи до кипіння
  8. Руснак

    Любимые блюда которые готовим сами!!!

    Ну, для таких справ я завжди підсушую на сухій сковорідці трішки. Хоча..... в оригінальному рецепті, яким він мені дістався, поточнень не було)
  9. Руснак

    Любимые блюда которые готовим сами!!!

    На качину тему))) Качка по-датськи Качка вагою приблизно 1.500кг 250гр чорносливу 4 яблука 25гр цукру Чебрець, або трішки кориці- до смаку 1ст.л борошна 500мл м'ясного бульйону 15 мл кальвадосу (бренді, коньяку) 1ст.л порічкового желе Качку помити, обсушити і натерти спеціями. В окремій мисці...
  10. Руснак

    Мисливська кухня

    ШУРПА Конечно, у кожного охотника есть тот самый верный, вкусный и правильный рецепт приготовления шурпы. На фото шурпа с кабанчика)))
  11. Руснак

    Любимые блюда которые готовим сами!!!

    Найсмачніші. Саме так готую
  12. Руснак

    Ікра

    Створюю окремо тему. Ікра - страва делікатесна і смачна. Готується дуже рідко і в мізерній кількості, із зрозумілих причин, але все ж буває. Було б цікаво почути і від інших рецепти чи поради. Інколи солю (мариную), додаю в уху (туди правда частіше куповану), жарю. Можливо є поради до того...
Зверху