Нещодавний вміст від Свій

  1. Свій

    Придбаю травмат.

    Дякую. Вже продбав.
  2. Свій

    Власники ремінгтон 783 в 223 калібрі

    Всім доброго здоров'я. Вирішив придбати нарізну зброю. По бютжету дещо обмежений. Вирішив придбати ремінгтон 783 в 223рем. Чи хтось уже користувався даною зброєю?
  3. Свій

    Перша нарізна зброя ...

    Я зробив свій виьір на севедж аксіс 223 рем з стволом 20" без різьби. Чи є власники даного девайсу?Чи хтось може бачив у знайомих, тримав в руках. Буду вдячний за відповіді.
  4. Свій

    Недорого помпу, можно под ремонт

    Я Вас розумію. Я готовий віддати за 300$. Але цікавить обмін на авто марки жигуль або волга. З моєю доплатою. Дані авто теж не особо ліквідні.
  5. Свій

    Недорого помпу, можно под ремонт

    Шановний я станом. на вересень 2014 р. Заплатив 650 євро. Це був еквівалент близько 16000 грн. Якщо получиться можу розшукати чек. Я прекрасно розумію що ціни на даний час впали. Тому щоб не продавати і не торгуватись, та не виянювати чиє залізо краще, пропоную обмін на авто жигуль чи волгу...
  6. Свій

    Недорого помпу, можно под ремонт

    Відаю в звяку з переходом на нарізняк. Більше цікавить обмін на авто, радянського виробництва.
  7. Свій

    Недорого помпу, можно под ремонт

    Ціну не знаю. Я заплатив за неї в 14 році 650 євро. Рушниця з двома парами стволів. Є дадаткова планка вівера, пістолетна рукоятка. Прокладки для відводу шийки приклада під анатомічні особливості, засоби чистки, З довгого ствола вистрілив не більше 10-15 раз. З короткого в основному резиною...
  8. Свій

    Куплю помпу!

    Є пропозиція. Ухкон АС 15. На полюванні не була. Настріл мінімальний. Використовувалась як службова. Цікавить обмін на авто чуда радянськогоавтопрому. Ваз 2104. Або щось подібне. З моєю доплатою. До зброї багато апергейту
  9. Свій

    Куплю рушницю 12 калібру у Львові або Львівській області до 10 000 грн.

    Є пропозиція. Ухкон АС 15. На полюванні не була. Настріл мінімальний. Використовувалась як службова. Цікавить обмін на авто чуда радянськогоавтопрому. Ваз 2104. Або щось подібне. З моєю доплатою. До зброї багато апергейту
  10. Свій

    Недорого помпу, можно под ремонт

    Є пропозиція. Ухкон АС 15. На полюванні не була. Настріл мінімальний. Використовувалась як службова. Цікавить обмін на авто чуда радянського автопрому. Ваз 2104. Або щось подібне. З моєю доплатою. До зброї багато апергейту.
  11. Свій

    Savage

    Номер телефону не вірний. По ходу не вистачає однієї цифри. І яка саме модель севеджа? В севедж більше 10 моделей?
  12. Свій

    MARLIN

    Чи ще актуальне оголошення? Номер телефону будьласка
  13. Свій

    Продам Карабін Savage axis 243

    Можна номер телефтну? Зацікавив Ваш карабін.
  14. Свій

    Продам карабін Remington

    Місце прописки карабіна? Зацікавило. Дозвіл на руках.
  15. Свій

    Продам карабін savage кал.308

    Напишіть точну назву моделі (по паспорту) і телефон для звязку.
Зверху