Нещодавний вміст від СерыйП

  1. С

    Зв'язана картечь

    :) Я писав, що після 50 метрів, швидкість буде вже 275 м. сек. Після 100 метрів не більше 200 м.сек. Ніяк не виходе 0,6 сек. Якщо Ви знайдете точні таблиці швидкості на такій відстані, можно перерахувати. Я ж приблизно. Але нема сенсу спорити, в любому випадку картечь проти шахеда - це...
  2. С

    Зв'язана картечь

    Питання стояло саме про Шахед. Не дрон Мавік, який над головою висить, а Шахед. Забудьте про гладкоствол. Не літають шахеди на висоті дробового пострілу. Двічі своїма очима бачив, точніше, один раз бачив, один раз по звуку чув, а потім через кілометр бачив трасери як по ньому відпрацьовували...
  3. С

    Продление разрешения

    ХЗ. Можливо. Можливо дозвільник і взяв фото. В мене були фото в папці . Не бачив, поки писав заяви, а він компонував мої ксерокопії.
  4. С

    Продление разрешения

    Зробив в середу перереєстрацію (продовження дозволу). Швидко, безпроблемно. Потрібно приходити зі зброєю, яку при тобі фотографують. ....Але, можливий геморой, якщо вашої моделі ще нема в єдиному рєестрі. Звичайно це стосується малосерійних іномарок і ви перший в Укріїні прийшли з цією...
  5. С

    Кулі Майєра 16 кал

    Гарні кулі Маера і ціна гарна, крім одного. ... це не Маера.
  6. С

    Ружье Simson оценка

    По цих фото. В Києві такі продають по 300 - 350 гривень, але можно сторгуватися за 250 грн. Це я про тапочки, а більше нічого не видно.
  7. С

    ШЕФ на кухню !

  8. С

    ШЕФ на кухню !

    Привіт! Чистокровний натуральний японець. Привезений з США. Маленький не продам, це для масштабу. 500 грн.
  9. С

    Вертикалки, чому лопаєтсья цівка

    2- Север. Я не проти, робіть що хочете, варіть в воску і в чому хочете. Ваша рушниця, ваш вибір. Ви той Север з Києва, з ЮА.Хантера, що займається кульовою стрільбою і куре сигари? Круто навчилися Гуглом користуватися. Ви особисто скільки прикладів анакролом стабілізували? Ви за цим...
  10. С

    Вертикалки, чому лопаєтсья цівка

    Правильно оброблнене дерево ніколи не тріскається. За 40 років полювання дерево на моїх рушницях ні разу не тріснуло. А рушниць в мене було багато. Потрібно розуміти, що те, що ви купуєте в магазині, я б назвав напівфабрикатом який треба доводити до розуму. Хто не віритьть, легко перевірити...
  11. С

    Куркову бельгійку, горизонталку 16 кал.

    Дуже дякую. Але ж Ви досвідчений мисливець. По посиланню - жах (колодка хромована якимись "кулібіними", ними ж вороновані стволи в щолочі, яка роз'їла припой, стволи наждачко чистилися, судячи по стертій насічці на прицільній планці і т.д. ... ).
  12. С

    "Фроловка" 32к / перествол из ВМ

    Гарна рушниця і ціна адекватна. А от Солом'янська дозвільна не дуже гарна і не адекватна. Хоча, занючи їхній рівень збройової грамотності, звідки їм знати що таке берданка, а що таке фроловка.:)
  13. С

    Запчастини до гладкоствольних рушниць

    1) Існує принцип права - "Все що не заборонено, дозволено". Тоб-то, якщо законодавство не містить прямої, чітко виписаної заборони на щось, отже воно дозволено. Є норма законодавстива, яка дозволяє або забороняє зберігати якісь запчастини до мисливської зброї? Немає. Отже, це дозволено. 2) Чи...
  14. С

    Форсунки на бойки 50 грн.

    То Ви морозите не знаючи як деталь , яку продаєте, називається. Вам народ правильно натякає, що в форсунці дирка, тому що форсунка, це "розпилювач". Загугліть конструкцію форсунки і назвіть правильно деталь, народ перестане над вами "угорати".
  15. С

    Форсунки на бойки 50 грн.

    Гугл в помошч каже, що бойки з такого не роблять.
Зверху