Нещодавний вміст від Україна

  1. У

    Продам Бекас Авто 12/70 Комбо

    За 15000 грн можна говорити чи вже не актуально.
  2. У

    Браунинг максус

    Попробуйте постріляти з такої рушниці. Я перед тим,як купувати поїхав з продавцем з магазину на стенд вистріляв 10 патронів, та прийняв рішення.
  3. У

    Браунинг максус

    Активно користуюсь рушницею. Тому звичайно є потертість. Але потертості не буде лише на тій рушниці яка бережно стоїть в сейфі. Фото додаю. На спуску витер " позолоту" на 3 рік. Дерево себе почува відмінно. Потертості по воронінню ствола і коробки. Але то через активний відпочинок на полюванні...
  4. У

    Продам Бекас Авто 12/70 Комбо

    Виглядає ідеально.
  5. У

    Браунинг максус

    Доброго дня. Придбав Браунінг Максус стандарт в березні 2015 року. Дуже задоволений рушницею. Тому більше не розвивав тему. На форумі не дуже часто. Встиг придбати за адекватні кошти - зараз цінники кусаються. Користуюсь 5 років. Зручна,надійна з мінусів легенький шат цівки (особливості...
  6. У

    Охота на перепела

    :):):)Супер
  7. У

    Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

    Та от буває товариша виключили з Первинного колективу. Ну можливо єгерське Панство не хоче бачити в своїх рядах людей які не проводять з їх слів Біотехнологічні заходи. Але ж на звороті кожної картки про членські внески (300грн)вказано Біотехнологічні заходи і стоїть печатка. От цікаво які права...
  8. У

    Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

    Доброго Дня. У мене запитання Наприклад : Мисливець вчасно платить внески УТМР є членом Первинної організації .Платить 300 грн за біотехнологічні заходи. Але через те що комусь із Єгерів які очолюють Первинну організацію Він не подобається бо не проводить з ними біотехнологічні заходи Мисливця...
  9. У

    ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМОК ФОРУМЧАН ЩОДО ВИСТАВЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ

    Доброго вечора. Можливо питання не в тему Але всі інші теми закриті не можу написати Інформативно писали про Первинні мисливські організації в попередніх темах. У мене запитання Наприклад : Мисливець вчасно платить внески УТМР є членом Первинної організації .Платить 300 грн за...
  10. У

    хто вже бачив гусей?

    Гуси летят Ура
  11. У

    хто вже бачив гусей?

    Ура Це Добре
  12. У

    Браунинг максус

    Спасибо за отзывы. Продолжу исследования на следующих выходных.
  13. У

    Браунинг максус

    Стрелял с цилиндра Remigton с пулей фостера ( стрелял с 35 м с упора ) кучно и точно разброс 5- 7 см но думаю это проблема стрелка. ( потому что в разные стороны от центра мишени) Дуплекс Монолит 32 грамма не понравилось ( уходит ниже и левее на 10 см) Тахо ПП-12 ( плохо - летит по разному...
  14. У

    Браунинг максус

    Спасибо, сегодня буду пробовать.
  15. У

    Браунинг максус

    Рыболов спасибо за ответ, я приобрел Браунинг Максус стандарт в прошлом месяце. Стрелял при покупке на стенде -всё супер. После Франчи Фаст Ван ( которое продал) отдачи не ощутил выстрел комфортный, баланс отличный в руку лягло. Но приехав домой начитался интернета ( надуманная проблема как...
Зверху