Нещодавний вміст від Яковлев В.А.

  1. Я

    С днем рождения Арго!!!

    Шановний Євгене, вітаю із Днем народження! Щоб нам всім дожити до нашої повної Перемоги над ворогом та ще й станцювати на його могилі!!!
  2. Я

    Привітання для Яковлева

    Дякую, дякую, колеги! Пити не можна, то хоч чаю попив! Та тут ще 1.5 майже року не отримували зарплатню, а від 12 липня пообіцяли - десь кошти знайшли! Так відразу загрузили папірцями, другий день бігаю на роботу, насилую клаву! А сьогодні ще - телефонують, а зв'язок - дуже щось поганий...
  3. Я

    Привітання для Яковлева

    Дякую, друзі! Ще живий!
  4. Я

    Отмена матроски!!!!!!!!!

    Дякую! Яке здоров'я на восьмому десятку?!..
  5. Я

    Отмена матроски!!!!!!!!!

    Новий довідник, може, й є - його постійно оновлювали (ну, при мені), але мене таке питання не цікавило, спитайте у ВР УТМР чи у себе в області - туди їх направляють. Щодо виправдання - почали про одне, відповів - почали старі довідник викладати, нафіга?
  6. Я

    Отмена матроски!!!!!!!!!

    А порядок роботи та відповідальність за ненадання своєчасної відповіді на звернення визначено у ЗУ "про звернення громадян"! А куму відповідати на звернення, визначає керівник контори, до якої звернулися! Та ще не факт, чи добралося те звернення до адресата. Так що тут натяки недоцільні...
  7. Я

    Отмена матроски!!!!!!!!!

    По-перше, з якого переляку я повинен знати про всі фірми, які створені в УТМР?.. По-друге, ну була така фірма створена ще до моєї роботи, навіть, можливо, когось обслужила, та я чому це повинен був знати?.. По-трете, підприємства ДКЛГУ теж з моменту незалежності запрошувала та обслуговувала...
  8. Я

    Отмена матроски!!!!!!!!!

    Честно говоря, я старый и больной раком, не понял, для чего тут старый телефонный справочник УООР? Лично мне и Инета не надо, он у меня в компе и так есть! И что он говорит о работе ? Лишь сколько дененг надо потратить УООРу на выплату зарплаты и налогов за работающих? Я понимаю вашу ненависть к...
  9. Я

    Отмена матроски!!!!!!!!!

    Для особо бдительных и конспирологично настроенных: когда я работал в ВР УТМР, например, в 2016 г., сумма отчислений из области в ВР УТМР, составляла с одного члена где-то в районе 11-17 грн, сколько у вас была в то время сумма взноса годового с члена? гривен 800? Вот и считаем долю в процентах...
  10. Я

    Отмена матроски!!!!!!!!!

    Ну, тут можу відповісти так: по-перше, дійсно, ці цифри не є таємними, кожен член УТМР може направити інформаційний запит і отримати обов'язкову відповідь на свій запит! По-друге, кожен член Товариства має право на відповідь від керівництва своєї організації чи центрального апарату УТМР на...
  11. Я

    Отмена матроски!!!!!!!!!

    Ну, по-перше, до Києва (пана М.С. Шуляра) доходить від обласних організацій мізерна сума, більшість внесків залишається на місцях, так що основні кошти шукайте у себе на місцях! По-друге, податки, думаю, як з кожної юридичної особи: від зарплати з кожного працюючого тощо, а також за оренду землі...
  12. Я

    Отмена матроски!!!!!!!!!

    Почему "УООР требует" - я пояснил! А какая связь с лесхозами?!.
  13. Я

    Отмена матроски!!!!!!!!!

    А сенс? Норми та ліміти не затверджували, полювання тому - йок!.. Навіщо та "матроска"?.. До своїх мисливських товариствах! Вони, навіть, якщо полювання немає, все одно повинні виконувати законодавчі вимоги з охорони державного мисливського фонду, підгодівлі мисливських тварин, сплати податків...
  14. Я

    Помощь людям которые нуждаются в нашей поддержке...

    Що сказати?!. тільки висловити співчуття!.. Хвороби, вони такі - тільки почнуться й полізло то те, то се, одне інше доповнює, посилює, заважає відновленню! Плюс вік здоров'я не додає, організм не вічний! Що мені на восьмому десятку казати?!. Але, як і Ваша жінка, намагаюся боротися ( у тому...
  15. Я

    Помощь людям которые нуждаются в нашей поддержке...

    Дякую, колего! Так, тобі теж досталося! А що, жінка діабет лікувала, він у нее інсулінозалежний? Щодо туалету: у мене видалили із пухлиною лише 12 см, спочатку складності були, потім трошки покращилося! Треба, до речі, відразу робити гімнастику сфінктерів та м'язів сідниць, проміжності. У...
Зверху