Нещодавний вміст від пан Iван

  1. П

    Продам новый Иж-27 с двума парами стволов

    Тут уж Вы уважаемый gebels11 махнули через край! Я долго терпел, но сейчас выскажусь! Вы милостивый государь - жулик и обычный барыга! И пусть меня заклюют модераторы, но Вам на этом форуме не место, так как это форум для охотников! Продавать ИЖ-27 (НЕ СТРЕЛА, НЕ РУСЬ, НЕ ШТУЧНИК) ЗА 2000$ -...
  2. П

    Бєкас 16 м авто

    Власники цього ружа отгукніться............Ваші враження!
  3. П

    Алтай Кобальт

    Дуже цікавить ружо Алтай Кобальт! Будьласка отгукніться власники!
  4. П

    Продам ИЖ-58 МА

    С 1987 года модель ИЖ-58 заменена на ИЖ-43.
  5. П

    ИЖ-27Е к.16 НУЛЬС

    Vitalik73 писал: Затыльник на НУЛЬЦЕВОМ ружье не такой должен быть... Кто лепил? 100% згоден! Та "новодел" має кращий вигляд дерева! Це "ружо " взагалі варто виставляти на огляд, як незадовільний девайс радянськИх часів!
  6. П

    Куплю советскую курковку

    Куплю советскую курковку в идеальном состоянии 16 или 20 калибра
  7. П

    Продам ИЖ18Е

    dovzhak писал: Іван, тобі напевно повилазило земляче, там телефон хазяїна приводиться, а ружо продає стороннє тєло! Як мені повилазило, то нехай тобі дуля на лобі виросте бурлак! Я для тебе писав щоб не ліз своїм рилом в чужі справи!
  8. П

    Продам ИЖ18Е

    Дам 1000 гривень, як надумаєте подзвоніть мені будьласка (НОМЕР ТЕЛЕФОНА ОТПИШУ В ЛІЧКУ), зараз з дозвільними документами у нас стало скрутно, тому дзвоніть з урахуванням місяця на документи для мене! Окремо прошу, не коментувати мою пропозицію стороннім форумчанам які не мають до теми реальної...
  9. П

    Куплю новые латунные гильзы под жевело для 16к.

    Спасибо! Гильзы получил!
  10. П

    Продам иж12

    Олег_Львів з Вас могарич, завдяки ZUGAN 79 (ХАЙ ЙОМУ ГРЕЦЬ) ми держимо Вашу тему актуальною!
  11. П

    Продам иж12

    Закрий свою ротяку! Бо тхне звiдтiля! Шановний модераторе, звернiть будьласка увагу на цьго форумчанина!
  12. П

    Продам иж12

    Ты кого имел в виду уважаемый? Охотник не имеет право торговаться? Я имею в кармане определенное кол-во денег, его я и предлагаю, а тебя жаба давит, что я куплю немножко дешевле? Не переживай друже, в цьому свiтi багато несправедливих речей! Сходи до лiкаря вiн тобi пояснить, а ще краще до...
  13. П

    Куплю новые латунные гильзы под жевело для 16к.

    Куплю новые латунные гильзы под жевело для 16к.
  14. П

    Продам гильзы новые СССР 20,16,12кал.

    Куплю латунь 16 под жевело 0671356683!
Зверху