Нещодавний вміст від 04Мах_ІЖ26Е

  1. 04Мах_ІЖ26Е

    Продам хвостовик для пули, Азот, 12 калибр и Н-25

    После работы зайду скину. Спасибо..... А хвостовики еще будут????????
  2. 04Мах_ІЖ26Е

    Продам хвостовик для пули, Азот, 12 калибр и Н-25

    Ок.... реквизиты для оплаты в л.с пожалуйста на все 60 шт. Спасибо......
  3. 04Мах_ІЖ26Е

    Продам хвостовик для пули, Азот, 12 калибр и Н-25

    Доброго времени..... интерисует хвостовик азот- 50 штук, h-25 - 100 шт...
  4. 04Мах_ІЖ26Е

    пуля на кабана

    Можливо є ще варіанти хороших універсальних куль.......
  5. 04Мах_ІЖ26Е

    пуля на кабана

    А що хто може сказати за такі кулі як гуалашка, контарева, булава ш, хтось на полюванні використовував ці кулі?????
  6. 04Мах_ІЖ26Е

    пуля на кабана

    Так на рахунок обтюрації і посадки кулі то нормально..... навіть гуаланди біор h20 і h 18 пижи нормально входять в гільзу..... і ще дробові патрони на качку літом то не розриває гільзи якщо закриті закруткою....... Але кульові патрони не так часто і використовуються як дробові. За те получається...
  7. 04Мах_ІЖ26Е

    пуля на кабана

    Це гільза піонкі??????? Якщо так, то зимою дульце під час пострілу розриває майже до половини в кожній гільзі....... в мене частина куль шш в піонках. Один постріл і гільза ----.....
  8. 04Мах_ІЖ26Е

    пуля на кабана

    Також є ще ряд куль якими я користуюся але всі споряджаю сам... гуаланди 32, полева3, бренеке. Дуже цікавить куля удар 32 стальна...... На слідуючий сезон хочу придбати і протестувати.... ні чим не поступається кулі рубейкіна але є великий+ хвостовик....... на мою думку менше вибаглива до...
  9. 04Мах_ІЖ26Е

    пуля на кабана

    То теж добре. Але маю тільки голови 16 і 12 кал. Комплектуючі сам підбираю. Кулі шш можна споряджати з багатьма комплектуючими....... Особисто для мене ця куля дуже підходить для полювання...... простота спорядження, точність, експансивність...... все на висоті..... З повагою.......
  10. 04Мах_ІЖ26Е

    пуля на кабана

    Під шш 12 686/1.7 206$ пиж гуаланди біор h20 (зелений) закрутка....
  11. 04Мах_ІЖ26Е

    пуля на кабана

    Гільза тахо нова, капсуль686, порох НС 206$ 1.7 пиж гуаланди h21, на нього накручена куля. Для центрування кулі роблю обкладки 2 шт. пластмасової каністри(з під грунтовки) . Кулі відстрілював на полі по жестяному відрі з рук,всі приходять рівно, розбіг з відстані приблизно 45-60 м. не виходить...
  12. 04Мах_ІЖ26Е

    пуля на кабана

    В цьому сезоні добув кабанчика 130-140 кг кулею шш 16 кал.(Як підкаліберна в 12 кал для чока) стріляв приблизно 45-55 метрів. Куля пройшла на виліт. 2 сегмента відірвало після того як куля зайшла в другу лопатку. Кулею шш 12 кал - промах.( забагато взяв на перед). Кулі купував на форумі...
  13. 04Мах_ІЖ26Е

    Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

    Скиньте будь-ласка в пр. пов. прайс-лист на все що є по 12 кал.
  14. 04Мах_ІЖ26Е

    Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

    Теж так думаю. Через 3 тижні отпуск, думаю що відстріляю. Якщо вдастя, викладу результати.
  15. 04Мах_ІЖ26Е

    Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

    Отримав посилку, велике дякую продавцю за оперативність та якість товару. Удачі у вашій справі. Рекомендую всім, хто зацікавлений. Вдалих полювань та влучних пострілів....
Зверху