Нещодавний вміст від Andr1k86

  1. Andr1k86

    Вязка собаки роз'ясніть...

    Я так вже зрозумів....
  2. Andr1k86

    Вязка собаки роз'ясніть...

    Так документи на зброю, на охоту і собаку все є...
  3. Andr1k86

    Вязка собаки роз'ясніть...

    А в Дунаїцях коли буде точніше? Я довідку про походженнч обміняв на Паспорт на собаку мисливської породи ФМСУ. Як їхати на виставку паспорта досить буде?
  4. Andr1k86

    Вязка собаки роз'ясніть...

    Так я й не збираюся ще цього року її вязати, буду бачити як покаже себе на наступний рік на полюванні, нам ще з нею працювати і працювати... А за виставки я ж не знав... А на виставку можна лише в свою область чи й сусідні їхати? Дякую.
  5. Andr1k86

    Вязка собаки роз'ясніть...

    Собака молода 1.6 року саме почала працювати, вот і цікавлюся які мої дії мають бути в подальшому...
  6. Andr1k86

    Вязка собаки роз'ясніть...

    Доброго дня! Розясніть на "хлопський розум" а то вже втомився читати положення.... Почну з далека... Купив я вижлицю ЕГ, клеймована довідка про походження вона підросла оформив в УТМР її паспорт, тепер постає питання... Як її злучити, щоб видали документи "щенячки" її цуцикам? Дякую. Прошу...
  7. Andr1k86

    Охота закрилась. Підскажіть як продовжувати нагонку гончака ЕГ.

    Перечитав "Закон про мисливське господарство та полювання" ст. 34 дійсно потрібно запитати в УТМР чи є в нас виділене угіддя ...
  8. Andr1k86

    Охота закрилась. Підскажіть як продовжувати нагонку гончака ЕГ.

    Підскажіть на практиці естонська гонча почала працювати гарно гонить не кидає йде з голосом... Проте сезон полювання закрився... Як і де її наганяти далі щоб закріпити і покращити результат? Наскільки я розумію до наступного сезону вона повина знаходитися у вольєрі чи гуляти на поводу...
  9. Andr1k86

    Підскажіть чи піде фото собаки на документи

    Всім вдячний за підтримку!!!
  10. Andr1k86

    Підскажіть чи піде фото собаки на документи

    Т 9*6 і 6*4 скільки необхідно фотокарток?
  11. Andr1k86

    Підскажіть чи піде фото собаки на документи

    Так зійде як на фото?
  12. Andr1k86

    Підскажіть чи піде фото собаки на документи

    Я зрозумів. То так скинув...
  13. Andr1k86

    Підскажіть чи піде фото собаки на документи

    Права сторона. Дві різні собаки)))
  14. Andr1k86

    Підскажіть чи піде фото собаки на документи

    Дякую Всім за відповідь. Буду друкувати і робити документи. :)
  15. Andr1k86

    Підскажіть чи піде фото собаки на документи

    Шановні мисливці! Підскажіть чи підійде фото на родословну і на документи для полювання? Заздалегідь вдячний!
Зверху