Нещодавний вміст від BOGDAN BAR

  1. B

    Знайшовся Курцхар м. Вінниця.

    Хозяин нашелся
  2. B

    Знайшовся Курцхар м. Вінниця.

    Не знаю де зараз собака і чи знайшовся власник,тому тему закриваю...будемо надіятись що собака в хороших руках.
  3. B

    Продам ИЖ-58МАЕ 16К

    Рушниця штучного виготовлення,на це вказує срібна стрічка на колодці рушниці,швидше за все горіховий приклад і цевйо і довжина стволів напевно 730 або 750.
  4. B

    Мисливський сезон 2014 року

    Цього року справи з дикою птицею досить хороші...вже давно не бачив такої кількості качки...а лисухи стільки в тих угіддях де маємо відкриватись не бачили навіть старі мисливці...будемо надіятись на гарне відкриття...але головне щоб свято пройшло на УРА..=))..!!!
  5. B

    Знайшовся Курцхар м. Вінниця.

    На зупинці собаки вже немає.
  6. B

    Знайшовся Курцхар м. Вінниця.

    У м. Вінниця на зупинці біля Будинку Офіцерів Курцхар( Сука) чекає на хазяїна,інформація з соціальної мережі...чекає мінімум годину...можливо хтось шукає...було б прикро втратити собаку перед самим відкриттям полювання. Контактного телефон мій,але знайшов не я...інформацію можу прослідкувати...
  7. B

    отсутствие патронов, пороха и капсулей

    А якщо заглушка відсутня,випала при пересилці,або її й не було,то капсуль спрацює чи ні.? вся партія з заглушками червоного кольору в деяких заглушка відсутня.
  8. B

    Порох "КРУК" і "ТАХО".

    Добре що Україна вже почала випуск пороху,вистріляю НОБЕЛЬ буду купувати КРУК..!!!
  9. B

    Порох "КРУК" і "ТАХО".

    З'явилась нова інформація,що завод "Шостка" запустили і в продажу з'являється свженький "КРУК"...правда чи ні..?
  10. B

    Порох "КРУК" і "ТАХО".

    Думаю для нас не дуже добре,особливо рушницям не сподобається китайський порох з феєрверків..=)
  11. B

    Порох "КРУК" і "ТАХО".

    Можем і до такого дожитися,порох в Україні не виробляється..))).одна надія на Європу. І ніякої на росію.
  12. B

    Порох "КРУК" і "ТАХО".

    Зупинився на NOBEL SPORT 20-D знайшов по ціні 60 грн. за 100 грам..думаю вибір правильний..? тільки так і не зрозумів на 100% яку наважку давати на 32-33 грами...1,5 чи 1,6..? 1,55 думаю буде в самий раз..? А від Сокола дітися дуже легко...не купувати його та і все..=))) у нас 155 грн. за 250 грам.
  13. B

    Накази про полювання 2014/2015.

    Доброго дня,а по Вінницькій області вже підписаний наказ про полювання 2014-2015 р...?
  14. B

    Куплю гільзи 12 к. б/у РІО ,ЕЛЕЙ.

    Дякую за допомогу форумчанам.!
Зверху