Нещодавний вміст від burkales

  1. B

    РЕЙТЕНГ КРАЩИХ НАБОЇВ 2012 року

    Привіт усім. Багато і успішно стріляю патронами RIO № 6-7 дисперсант (куріпка,голуб,крижень з підходу,деркач).Та зараз у RIO появилась нова серія патронів Especial Ojeo (поділіться досвідом хто пробував).На зайчика для мене найкращий RIO 36 грм. контейнер.Тахо неподобається. А їхньою АСКАНІЄЮ...
  2. B

    Кто что знает про эти патроны?

    Привіт усім. Багато і успішно стріляю патронами RIO № 6-7 дисперсант (куріпка,голуб,крижень з підходу,деркач).Та зараз у RIO появилась нова серія патронів Especial Ojeo (поділіться досвідом хто пробував).На зайчика для мене найкращий RIO 36 грм. контейнер.Тахо неподобається. А їхньою АСКАНІЄЮ...
  3. B

    Набої для гладкоствольних рушниць фабричного виготовлення

    Привіт усім. Багато і успішно стріляю з ІЖ-27 патронами RIO № 6-7 дисперсант (куріпка,голуб,крижень з підходу,деркач).Та зараз у RIO появилась нова серія патронів Especial Ojeo (поділіться досвідом хто пробував).На зайчика для мене найкращий RIO 36 грм. контейнер.Тахо неподобається. А їхньою...
  4. B

    Ваша думка про ТОЗ-120

    Привіт.Краще взяти турецьку вертикалку.Вища якість збірки,не такій топорний вигляд, функціональність.Та й ціна не є захмарною!
Зверху