Нещодавний вміст від Danьka

  1. D

    Ягдташ

    Доброго дня.Прошу резерв.Напишіть номер телефону,щоб з Вами звязатись.Дякую.
  2. D

    Прошу оценить нож.

    Цеж ніж майстра Ростислава,що його оцінювати?Зайдіть до нього на сайт інтернет-магазину,подивіться скільки він там коштує,і зробіть скидку на б.у,на скільки вважаєте потрібним,от Вам і ціна.
  3. D

    продам тоз 34 ер улучшеный 12к. подарочный

    В перших випусках У означало улучшене,а з 1978 року,якщо не помиляюсь У стало означати орнаментне.
  4. D

    Продам одностволку Иж-К

    Дякую,завтра передзвоню.
  5. D

    Продам одностволку Иж-К

    Доброго дня,як процес продажі проходить?рушничка продана?
  6. D

    Продам металлический шкаф (сейф) Совдепия

    В мене такий точно,я,поки не купив більшого,умудрявся запихнути туди мц2112,і тоз34,але скажу вам чесно, тільки з допомогою ,,якоїсь матері'',так що комфортно себе почуває в такому сейфі тільки одна рушниця.Вдалого продажу.
  7. D

    Чехол кожаный для пререломки.

    Постою другим в резерві,а вось...
  8. D

    Хто знає,про іж зкм 1957 року,чи варта дана зброя уваги?

    Я маю таку 1952 року з ідеальним зеркалом в стволі,рідним ціли деревом і гравіюванням,цяцька для душі.Вам вдалого продажу,якщо надумаєте все ж продавати.
  9. D

    Иж 18 в 16 калибре

    Доброго дня,яка довжина ствола?
  10. D

    Навигатор для собаки Astro 220

    Доброго дня,прошу резерв.Загляньте в приват.Дякую.
  11. D

    Ніж ручної роботи

    Ясно, дякую.
  12. D

    Разведение вяхиря в домашних условиях.

    Моливо у Вашій місцевосці і лишається зимувати,у нас (Рівне і область)я жодного разу не зусрічав вяхиря пізніше ніж середина листопада,і то при умові,що була тепла осінь.
  13. D

    НОЖ

    Прошу резерв,затра Вам подзвоню.Дякую.
  14. D

    Ніж ручної роботи

    Доброго вечора,а ножни до нього є?
  15. D

    продам ружье ТОЗ-34Р

    Я написав про спосіб який я знаю,і висловив думку що,це не єдиний варіант.Моєму ТОЗу поки що така процедура не потрібна,тай не бачу сенсу придумувати нового велосипеда.Прошу вибачення у ТС за флуд.Вдалого продажу.
Зверху