Нещодавний вміст від Eduard _M

  1. Eduard _M

    О капсюлях,все что знаем.

    Гарна тема була, поки "любителі" рашковського Сокола не пересрали......
  2. Eduard _M

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Ок, VenatumVinci 50 шт. добавьте і інфу в особисту скиньте будь ласка. З повагою
  3. Eduard _M

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Доброго дня, резерв на RC3 (жовті) - 50, NS T5 (голубі) - 50, NS T5 (салатові) - 50, Чеддіт 2016 Т4 (жовті) - 50 шт. З повагою
  4. Eduard _M

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Доброго ранку, мій резерв на дві позиції RC4 червона та голуба по 100 шт. в силі? З повагою до Вас
  5. Eduard _M

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Ок, резервую і буду чекати. З повагою до Вас
  6. Eduard _M

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Доброго часу доби, Олександре, по 100 шт. RC4 T4 голубой прозорої та червоної зможете нашкребти для мене? З повагою до Вас
  7. Eduard _M

    Контейнер 12кл VP-20(Дания)

    Доброго дня, резерв будь ласка на 300 шт.
  8. Eduard _M

    О капсюлях,все что знаем.

    СХ 2000 и СХ50.
  9. Eduard _M

    О капсюлях,все что знаем.

    Доброго времени суток, посмотрите тему "О порохах для гладкоствольных..." тут же на форуме, или зайдите на сайт Nobel Sport, если планируете на А0 заряжаться. Вроде бы есть допуски на 40г на CX2000. Я лично использую слабый - СХ50 для таких навесок на медленно горящем А0. P. S. Это сугубо моё...
  10. Eduard _M

    Продам дробь

    Доброго времени суток, если одним лотом не сростется - резерв на #1 и #2 Бийск (СССР). Заберу в Киеве. С уважением
  11. Eduard _M

    Дробь

    Доброго дня, можна замовити 2кг. #4 З повагою до Вас
  12. Eduard _M

    ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

    Доброго дня, резерв на 50шт. - 1-а ; 50 шт. - 12-а; 50 шт. - 14-а. З повагою до Вас
  13. Eduard _M

    Все для релоадинга 12К, 16К, 20К. Комплектующие Gualandi и отечественные. Гильзы новые и б/у. Gaep.

    Доброго дня, обновіть і мені прайс - ied171976@gmail.com
  14. Eduard _M

    Продам гильзы Чедит 12 кал. Новая.

    '' Байкал" - Росія... .:D:D:D
  15. Eduard _M

    Продам пиж контейнер 12 кал. Фирма Чедит на 32 грамма дроби.

    Доброго времени суток, стану и я в очередь штук на 300. Брал у Вас сотню на пробу - теперь жалею, что Вас не послушал. Пыж-контейнер отличный. С уважением к Вам
Зверху