Нещодавний вміст від illya11

  1. illya11

    Майстер з ремонту піддутого ствола

    Доброго вечора, можливо хтось може порадити та дати контакти майстра для видатки піддутого ствола.
  2. illya11

    Рік випуску Тоз 34

    Так, по базі все добре, перевіряв знайомий дозвільник.
  3. illya11

    Рік випуску Тоз 34

    Власник сказав, що рушниця робилась під замовлення. Можливо тому така плутанина?
  4. illya11

    Рік випуску Тоз 34

    Будемо нівелювати) А гроші зразу відклав в ₴₴₴ щоб не пролетіти з курсом.
  5. illya11

    Рік випуску Тоз 34

    Ні, рушниця у власника за 300 км від мене, людина скинула мені фото на вайбер ще вранці, на мою просьбу завтра поміряє довжину стволів та зробить додаткові фото номерів на колодці та інші. Мене зацікавила деяка не відповідність номерів та деякі інші нюанси так як з тозами справ не мав до цього...
  6. illya11

    Рік випуску Тоз 34

    Чекаю дозвіл, зроблять тоді поїду дивитись, просто не хочу їхати 300 км по поганій дорозі просто так)
  7. illya11

    Рік випуску Тоз 34

    У всякому разі це не мої проблеми, допоки я її не купив, при переоформлені буде зрозуміло, нехай дозвільних сам дасть відповідь як так виходить з номерами))
  8. illya11

    Рік випуску Тоз 34

    Завтра власник заміряє довжину стволів, може це щось прояснить конкретніше.
  9. illya11

    Рік випуску Тоз 34

    В будь якому разі мені потрібно буде їхати з власником в дозвільну, там сам зверну увагу дозвільника на номера колодки, що він на це скаже, якщо будуть нюанси відмовлюсь від покупки. Бачив колись в знайомого в дозволі було записано два номера-один з блока стволів, другий номер з колодки.
  10. illya11

    Рік випуску Тоз 34

    Ось ще кілька фото, можливо чимось допоможуть
  11. illya11

    Рік випуску Тоз 34

    Так, хочу купляти, але щодо проблем з поліцією-рушниця офіційно зареєстрована, тобто в поліції її в будь якому разі вже оглядали, чи можуть бути нюанси?
  12. illya11

    Рік випуску Тоз 34

    Ок, буду шукати інформацію.
  13. illya11

    Рік випуску Тоз 34

    Справа в тому, що літери як такої нема перед номером, тому й не можу визначити рік по таблиці. Планка вентильована.
  14. illya11

    Рік випуску Тоз 34

    Завтра заміряю
Зверху